Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lupus_Management
Lupus_Management
Profil firmowy

Lupus_Management

Dołączył 4 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 2938
  • Znaleziska 65
  • Mikroblog 2873
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
  • Dodane (122)
  • Komentowane (1150)
  • Plusowane (1601)
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 08.12.2025, 11:58:42
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
08.12.2025, 12:06:27 via Wykop
  • 5
@Lupus_Management: cooo? To oni się nie boją że złamią nos o deskę rozdzielczą jak kursant da po hamulcach, co zdarza się wiele razy dziennie, codziennie?
  • Odpowiedz
adrekw13
adrekw13
adrekw13
08.12.2025, 12:24:45 via Wykop
  • 7
@Lupus_Management: Patrząc na to jak wielu z instruktorów siedzi r---------h na fotelach to faktycznie mogą mieć problem
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 06.12.2025, 13:03:37
  • 1
#perfumy

Mireczki, dzisiaj u mnie Armani Stronger With You Amber. Czy to podchodzi pod fougère? Chciałbym taki zapach z grupy zapachów trawiastych, trochę zielonych: kumaryna, wetiweria, lawenda, bergamotka. Tak żeby pachnieć jak mężczyzna 30+ lat temu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markaron
markaron
06.12.2025, 13:19:00 via Wykop
  • 8
@Lupus_Management: Nie, to nie jest fougere. Sprawdź Tom Ford Beau de Jour, Davidoff Zino, Drakkar Noir, JPG Le Male Edt.

Anateusy, Pour Monsieur, Paco Rabanne Pour Homme czy Azzaro Pour Homme, zielone Polo odpuść jak nie lubisz ostrych drzewno-aromatycznych nut z elementami popielniczki.
  • Odpowiedz
markaron
markaron
06.12.2025, 16:03:12 via Wykop
  • 1
armaf legesi men


@jan-kowalski2023: Nie znam, ale po nutach i wskazywanych na fragrze podobieństwach do Egoiste Platinum oraz At The Barber's wygląda jak zapach w typie klasycznego aromatycznego fougere, bez ciężkich zielonych, mszanych i skórzanych nut czy kibla. Akurat At the Barber's mam w kolekcji i z całego serca bym polecił, gdyby nie to że jest wycofany i niedostępny w normalnych pieniądzach. Więc tak, powinien spełnić oczekiwania, aczkolwiek każdy arab
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 06.12.2025, 08:38:36
  • 26
#slubodpierwszegowejrzenia #pasjonaciubogiegozartu

Krystianowi polecam winko na ukojenie nerwów :)
Lupus_Management - #slubodpierwszegowejrzenia #pasjonaciubogiegozartu

Krystianowi po...

źródło: IMG_20251206_091818424_HDR_PORTRAIT

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy_Cares
Tommy_Cares
06.12.2025, 08:46:51 via Wykop
  • 17
@daniel-darcio:
Tommy_Cares - @daniel-darcio:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management
Autor
06.12.2025, 08:55:10 via Wykop
  • 1
@daniel-darcio: masz vivino? ooo, super, brawo ty.
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 03.12.2025, 14:18:06
  • 8
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Łojciec oskarżon niesłusznie, po latach uniewinnion.

#pieklomezczyzn
Lupus_Management - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem 

Łojciec oskarżon niesł...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management
Autor
03.12.2025, 15:29:50 via Wykop
  • 4
@Uuroboros: co?

XD
  • Odpowiedz
manaskal
manaskal
03.12.2025, 20:05:50 via Wykop
  • 3
@Uuroboros:
manaskal - @Uuroboros:

źródło: comment_16647173466PYAts70UUazWAzcvpNlPW

Pobierz
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 08.11.2025, 15:25:47
  • 0
#slubodpierwszegowejrzenia

Mirki, siedzę w Nero Cafe i ciary czuję, z boku słyszę głos Breivika.

Oglądam się - siedzi taki, łysy jak kolano. Ale to nie nasz, brat może.

Wiem, że nie on, ale i tak, jak tylko nie patrzę, to czuję się, jakbym był w SoPW....
Lupus_Management - #slubodpierwszegowejrzenia

Mirki, siedzę w Nero Cafe i ciary czuj...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....e
n.....e
konto usunięte 08.11.2025, 18:23:13 via Wykop
  • 3
@Lupus_Management: Przytył to może jednak nasz?
  • Odpowiedz
mojnowylogin
mojnowylogin
mojnowylogin
09.11.2025, 10:54:36 via Wykop
  • 2
@Lupus_Management: Czy namówił Cię już na jakieś inwestycje? ;D
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 28.10.2025, 21:17:49
  • 35
#slubodpierwszegowejrzenia

laweciarz wymyśla i sam ze sobą dyskutuje

toksyk, nic nie umie wyrażic, tylk "jak normalnie w życiu"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 28.10.2025, 21:13:50
  • 6
#slubodpierwszegowejrzenia

HRówa konfrontacyjnie, nic nie dotarło
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rio_
rio_
rio_
28.10.2025, 21:17:38 via Wykop
  • 20
@Lupus_Management: Konfrontacyjny to był on, tylko w białych rękawiczkach. Ona powiedziała o tym, że przez cały czas siedział cicho, nic nie wspominał, że jest coś nie tak. Dopiero jak pani "psycholog" przyszła to postanowił przyatakować i nie umiał powiedzieć o co mu chodzi.
  • Odpowiedz
rio_
rio_
rio_
28.10.2025, 21:33:22 via Wykop
  • 16
@Lupus_Management: Wiesz, w związku to jest tak, że jak coś Ci nie pasuje to o tym mówisz i próbujesz to wyjaśnić i rozwiązać z partnerem. Z tej rozmowy wynikało, że on do przyjścia pani "ekspertki" nie dawał żadnych sygnałów, dopiero jak ona przyszła to się poskarżył jak dziecko nauczycielce w szkole, a Karolina nawet nie wiedziała o co chodzi, a jak próbowała się dowiedzieć to usłyszała, że ma smutny poziom
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 28.10.2025, 21:05:50
  • 8
#slubodpierwszegowejrzenia

Krystian zachowuje się jak małe dziecko, mamo nie wiem co robić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 20.10.2025, 17:22:41
  • 14
Czy to koniec potęgi Króla Szczurów?

#ytong #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Lupus_Management - Czy to koniec potęgi Króla Szczurów?

#ytong #konkursnanajbardziej...

źródło: 1000017545

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawello321
pawello321
21.10.2025, 07:38:42 via Wykop
  • 5
@Lupus_Management:
pawello321 - @Lupus_Management:

źródło: 1000017903

Pobierz
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 16.10.2025, 17:00:47
  • 0
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawello321
pawello321
16.10.2025, 17:56:13 via Wykop
  • 7
@Lupus_Management:
pawello321 - @Lupus_Management:

źródło: 1000020418

Pobierz
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 16.10.2025, 14:03:27
  • 3
#pasjonaciubogiegozartu

Co się stao?

https://www.youtube.com/watch?v=dDbQS12C4MM
Lupus_Management - #pasjonaciubogiegozartu

Co się stao?

https://www.youtube.com/wat...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 21.09.2025, 08:56:13
  • 0
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomkol
tomkol
21.09.2025, 09:05:57 via Wykop
  • 1
@Lupus_Management: ostentacyjnie szczere
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 19.09.2025, 13:09:43
  • 33
Siedzę sobie w Wietnamie na plaży, piję drinki i czytam tag sprawiedliwy. Morda się śmieje, dusza cieszy sprawiedliwością

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Lupus_Management - Siedzę sobie w Wietnamie na plaży, piję drinki i czytam tag sprawi...

źródło: 1000016039

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrezesTalarek
PrezesTalarek
19.09.2025, 13:29:25 via Wykop
  • 38
@Lupus_Management: jaki Wietnam? Na działkę pojedziemy wypocznieta jak króle
  • Odpowiedz
pawello321
pawello321
19.09.2025, 14:39:17 via Wykop
  • 16
@Lupus_Management: widać chytrus, nienauczony kultu z--------u i życia w biedzie. Totuś zrobiłby Ci wietnam w domu za darmo (ściągej pory czyt.tłum)
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 01.09.2025, 04:48:38
  • 20
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

@Hfpx okazał się być chytry na wiedzę i zapłacił za to najwyższą cenę
Lupus_Management - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem 

@Hfpx okazał się być c...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 15.08.2025, 12:26:45
  • 6
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 11.08.2025, 10:40:51
  • 42
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

to nie jest porada inwestycyjna
Lupus_Management - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

to nie jest porada inwe...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sirius_Son
Sirius_Son
11.08.2025, 11:50:54 via Wykop
  • 22
@Lupus_Management:
SiriusSon - @LupusManagement:

źródło: cdafd2b8b22cf888fed39a42adc0d686f22b87e834b5dc69e62ee2f25c974910

Pobierz
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 05.08.2025, 11:53:25
  • 2
Ja jestem prosty chop, widze #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem, daję plusa.

Czy to sprawiedliwe postępowanie?

  • Sprawiedliwe 51.6% (47)
  • Niesprawiedliwe 8.8% (8)
  • Wir, śmierdzielu! 39.6% (36)

Oddanych głosów: 91

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lvbie_placki
lvbie_placki
05.08.2025, 11:56:23 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pan_Andrzej_szef_mafii
Pan_Andrzej_szef_mafii
05.08.2025, 14:10:20 via Android
  • 8
@Lupus_Management ja jestem prosty chłop, widzę takiego chytrusa co myśli ze plusy dają sprawiedliwość, każę mu sie zaprzeć o brzezinę
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 30.07.2025, 18:30:04
  • 23
#zydkrecikorba
Lupus_Management - #zydkrecikorba

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troloking
troloking
31.07.2025, 06:56:15 via Wykop
  • 0
@Lupus_Management: Niezłe ale oryginał dalej lepszy.
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 30.07.2025, 10:47:35
  • 1
Odrzucili moje odwołanie, jak zwykle "bo tak"

Cholerni lewacy, chcą nam zakleić usta, wszędzie cenzura i poprawność polityczna

#moderacjacontent #heheszki trochę #ama
Lupus_Management - Odrzucili moje odwołanie, jak zwykle "bo tak"

Cholerni lewacy, ch...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
30.07.2025, 10:52:37 via Wykop
  • 1
@Lupus_Management: nie powiedzieli nie :D ja bym drążył
  • Odpowiedz
El-dzej
El-dzej
30.07.2025, 14:42:34 via Android
  • 1
@Lupus_Management kuja w dubie
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management 29.07.2025, 09:55:59
  • 8
Mircy, brakuje mi weny i nie mam puenty. Wczorajszy konkurs nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc ponawiam.

Konkurs na puentę, do wygrania złoty sylykonrydel na X liter.

#zydkrecikorba
Lupus_Management - Mircy, brakuje mi weny i nie mam puenty. Wczorajszy konkurs nie pr...

źródło: Bez bezy

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fantomo
Fantomo
29.07.2025, 09:57:00 via Wykop
  • 4
@Lupus_Management: Żydów?
  • Odpowiedz
s.....r
s.....r
konto usunięte 29.07.2025, 10:17:45 via Wykop
  • 1
@Lupus_Management: Korby nad głowom (nawiązanie do piosenki Gangu Albanii)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking