Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kran0
Kran0

Kran0

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 152
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 148
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 27
  • Dodane (5)
  • Komentowane (22)
  • Plusowane (121)
Kran0
Kran0
Kran0 21.07.2021, 07:35:26 via ZaGrubo
  • 7
WPIS STARTOWY

Wiek: 25
Płeć: M
Wzrost: 178
Waga początkowa: 90
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DominiCanes
DominiCanes
21.07.2021, 07:51:18
  • 1
@Kran0: startujemy z tego samego pulapu. Powodzenia Przyjacielu
  • Odpowiedz
kopi_luwak
kopi_luwak
22.07.2021, 08:45:17
  • 1
@Kran0: startowałem z tej samej wagi, jestem centymetr wyższy. Powodzenia
  • Odpowiedz
Kran0
Kran0
Kran0 13.02.2019, 07:47:18
  • 0
Mirabelki i Mirki posiadające pralko-suszarki.
Jak wam się sprawdza to rozwiązanie? Czy po suszeniu są mega wymięte?
Jakie macie modele? Jestem właśnie na kupnie tego sprzętu do mieszkania i szukam opinii, bo spotkałem się z wieloma sprzecznymi informacjami.
Generalnie szukam małego sprzętu, tzn. <45 cm głębokości, bo mała łazienka nie pozwala mi na coś pełnowymiarowego.
#kiciochpyta #agd #pranie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robvan
robvan
13.02.2019, 08:11:14 via Android
  • 1
@Kran0 ale pralka-suszarki są większe od zwykłych pralek. Pewnie poniżej 60 cm nie znajdziesz. Trochę zgłębiałem temat i wychodzi że są awaryjne takie sprzęty. Lepiej kupić pralkę i suszarkę oddzielnie.
  • Odpowiedz
vegeciak
vegeciak
vegeciak
14.02.2019, 22:33:58
  • 2
@Kran0: Mam pralko-suszarkę slim od LG - nie sprawdza się. Pranie wychodzi wymięte (jedna koszulka bardziej, inna mniej), lekko skurczone, gorące i z charakterystycznym (nieprzyjemnym) "zapachem". Kupiłem, bo tak jak Ty nie miałem miejsca w łazience na pełnowymiarowe urządzenie (wnęka ma tylko 50cm). Cykl suszenia średniej ilości ubrań trwa ok. 1:30-2h, przez cały ten czas urządzenie co kilkadziesiąt sekund załącza pompę od wody (pralko-suszarka zużywa zimną wodę do chłodzenia podzespołów,
  • Odpowiedz
Kran0
Kran0
Kran0 25.04.2018, 07:16:54
  • 2
Halo Mirki, potrzebuję info.
Zebrała mi się spora sumka w skarbonce. Zbierane tam były tylko monety 1,2,5 zł. Zapełniła się i trzeba było zrobić z nią porządek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytanie do was, gdzie zamienię taki bilon na gotówkę? Jest tego 1k+ więc raczej sklep nie wchodzi w grę.
Inb4, mam konto w mBanku, gadałem z konsultantką, nie mają takiej usługi jak zamiana monet na banknoty czy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orbes
Orbes
Orbes
25.04.2018, 07:19:53
  • 27
@Kran0: Co za bzdura, że na konto nie możesz wpłacić pieniędzy?xd Normalnie idź do placówki i elo
  • Odpowiedz
jackwalker303
jackwalker303
25.04.2018, 07:47:41
  • 26
Pamiętaj prosimy, że wpłata zależnie od typu rachunku może wiązać się z prowizją.


@ZespolmBanku: xD
  • Odpowiedz
Kran0
Kran0
Kran0 05.04.2018, 08:44:47 via Android
  • 9
No to teraz mogę zacząć biegać ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#bieganie #biegajzwykopem

Kran0 - No to teraz mogę zacząć biegać ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#bieganie #biegajzwykopem
SPOILER

źródło: comment_V5wMxKH1n7nt9H8fGRHGdZ6Dns62UxLr.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krymic1991
krymic1991
05.04.2018, 09:20:43
  • 1
fajne promocje są teraz na NB, może też coś sobie wybiore :)
  • Odpowiedz
S.....e
S.....e
konto usunięte 05.04.2018, 15:39:26 via Android
  • 1
@Kran0 dość uniwersalne, i na dłuższy bieg i na akcenty się sprawdzą (o ile mamy dokładnie ten sam model) :D
  • Odpowiedz
Kran0
Kran0
Kran0 16.11.2017, 07:57:29 via Android
  • 1
Mirki, potrzebuję info.
Czy polecacie jakiś preparat do czyszczenia felg?
Czytałem o K2 Roton, wydaje się być bardzo wporzo. Chodzi mi głównie o to, aby wyczyścić pył z klocków. Mieliście ten preparat? Używacie jakiegoś innego?

#motoryzacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Airen
Airen
Airen
16.11.2017, 08:12:27
  • 0
@Kran0: Alu Teufel, ale drogi
  • Odpowiedz
qwed
qwed
16.11.2017, 08:18:32 via Android
  • 0
@Kran0 tenzi prix, chyba najlepszy z tych wszystkich tanich które miałem
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.11.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia