Ile mg kofeiny mają inne marki np. Kurupi, Amanda przy 50g suszu zalanego 500 ml w 70 stopniach Celsjusza? Bo spojrzałem na Pajarito i niby ma 340 mg, a to chyba jest dużo #yerbamate
@KenRys: Rzadko kiedy jest to podawane na opakowaniach, reguła jest taka, że bardziej pobudzają despalady niż elaborady, a już suave to lajt, Kurupi jako paragwajka mnie bardziej pobudza w wersji klasycznej, ale smak lepszy ma tradycyjna (jest przepyszna). Amanda zdecydowanie mocniejsza jest w wersji despalada (niebieska), ale smakowo znowu lepiej mi podchodzi czerwona (elaborada). 340 mg kofeiny na pół litra to tyle co w kawie z tego co kojarzę.
@KenRys Ostatnio był chyba jakiś rozłam tego jego sklepu i dwa oddzielne powstały, więc mogło się coś zmienić. Ale wcześniej jak zamawiałem to standardowe 2-3 dni robocze. Zamówienie wysyłali jeszcze tego samego, albo kolejnego dnia co złożenie zamówienia, zależy o której godzinie złożysz.
@KenRys: Jaki posiadasz budżet, procesor 10 generacji jednak w tych czasach wypada już słabo. Sam model całkiem przyzwoity, chłodzenie ok. Ranking https://techlords.pl/polecane-laptopy/
Tak, ale mój po roku zaczął się pieprzyc, po dwóch nieudanych reklamacjach, zwróciłem go na rękojmię z odstąpieniem od umowy i zwrotem pieniędzy w zeszły czwartek i czekam na odpowiedź
#leagueoflegends Czy to jakiś bug, że nie dostałem legendarnego skina w tym sklepie? Bo jak patrzyłem to praktycznie każdy ją ma... Nie pomijając faktu, że zagrałem yuumi 3 razy (a w ogóle nie gram ardenciarami) w tym sezonie, a pantheonem 2 a i tak dało mi do nich skina Ten sklep mnie ciągle zaskakuje xD
#xbox #cyberpunk2077 Ja nie wiem co jest z tą grą, ale jak ją próbuję uruchomić na Xboxie Series X, to mnie wywala po 2 sekundach do menu xboxa. Znacie jakiegoś fixa na to?
@Drmscape2: Jhin zajebista postać, przyjemnie sie klika, na chilku. Mam prawie na nim 300k maestrii i g2, więc platyna tuż tuż, tylko te gainsy (14 - 16 lp max) troszkę utrudniają
#leagueoflegends Mnie zastanawia, jak to jest, że czasami zdarzają się potężne lose streaki (7+ gier pod rząd), jak grasz praktycznie tak samo, podczas gdy w teamie masz osoby, które chyba grają 1 raz w lola i przed 10 minutą widzisz piękne 0/5 mida albo topa, a ty jako adc nic nie możesz zrobić
W końcu się zdecydowałem na zakup ps5 tydzień temu w całkiem dobrej cenie w neonecie, jednak po 3 dniach konsola w spoczynku działa tak : https://www.youtube.com/watch?v=QF2y7CCGR58
Jak się rozpędzi włączy grę to ten dźwięk znika lub pojawia się rzadko, znam problem z whine coil, i teraz pytanie czy taki dzwięk można pod to podłączyć czy jest to coś zupełnie innego i powinienem się martwić o sprawność urządzenia? Jak myślicie? :)
#leagueoflegends Wg was co lepiej zrobić na nowym koncie z 30 levelem - spróbować innej roli czy dalej grać tą samą rolę, ale innymi postaciami, gdy siedzi się w tej samej randze co w poprzednim sezonie. Gram w 95% adc, głównie Jhinem, a i tak czuje że stoje w miejscu xd
Usypiałem przy chimmarao, rzeczywiście ma mało kofeiny