Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KenRys

KenRys

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 636
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 634
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
KenRys
KenRys 07.05.2022, 14:51:02
  • 0
#yerbamate

Usypiałem przy chimmarao, rzeczywiście ma mało kofeiny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys
Autor
09.05.2022, 09:30:34
  • 0
@DobreZielePL: Albo musze więcej sypać i zaopatrzyć się w większe naczynie bo po tylu yerbach to wyrobiłem sobie tolerancje :D
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 03.05.2022, 13:24:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DobreZielePL
DobreZielePL
04.05.2022, 06:52:08
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Maudee
Maudee
31.01.2022, 05:48:17
  • 9
Szukam mocnej i jednocześnie (w miarę) smacznej yerby nie za miliony. Polecilibyście jakieś strony? Czy na luzie zamawiać np. z allegro?

#yerbamate #yerbamatewykopclub
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys 31.01.2022, 12:46:37
  • 0
@Maudee: Jerovia Organico, daje kopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 31.10.2021, 17:05:17
  • 0
Ile mg kofeiny mają inne marki np. Kurupi, Amanda przy 50g suszu zalanego 500 ml w 70 stopniach Celsjusza? Bo spojrzałem na Pajarito i niby ma 340 mg, a to chyba jest dużo
#yerbamate
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....h
c.....h
konto usunięte 31.10.2021, 18:18:30
  • 0
@KenRys: Rzadko kiedy jest to podawane na opakowaniach, reguła jest taka, że bardziej pobudzają despalady niż elaborady, a już suave to lajt, Kurupi jako paragwajka mnie bardziej pobudza w wersji klasycznej, ale smak lepszy ma tradycyjna (jest przepyszna). Amanda zdecydowanie mocniejsza jest w wersji despalada (niebieska), ale smakowo znowu lepiej mi podchodzi czerwona (elaborada). 340 mg kofeiny na pół litra to tyle co w kawie z tego co kojarzę.
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 24.10.2021, 20:24:40
  • 0
#yerbamate #yerba

Ile tak +/- trwa dostawa od Wojciecha Cejrowskiego?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ikerooo
ikerooo
24.10.2021, 21:14:33 via Android
  • 0
@KenRys Ostatnio był chyba jakiś rozłam tego jego sklepu i dwa oddzielne powstały, więc mogło się coś zmienić. Ale wcześniej jak zamawiałem to standardowe 2-3 dni robocze. Zamówienie wysyłali jeszcze tego samego, albo kolejnego dnia co złożenie zamówienia, zależy o której godzinie złożysz.
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 17.08.2021, 11:06:15
  • 0
#laptopy
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/msi-laptop-m14-i5-8gb-512ssd-mx330-w10.bhtml Co sądzicie o tym lapku? Troche waga przymała + nie wiem jak z chłodzeniem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gajwer2
Gajwer2
17.08.2021, 19:35:00
  • 0
@KenRys: Jaki posiadasz budżet, procesor 10 generacji jednak w tych czasach wypada już słabo. Sam model całkiem przyzwoity, chłodzenie ok.
Ranking https://techlords.pl/polecane-laptopy/
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 14.08.2021, 16:29:05
  • 0
#laptopy
Bezpieczniej wybrać odbiór w sklepie czy kuriera

Jak wyżej

  • Kurier 17.6% (3)
  • Odbiór osobisty 82.4% (14)

Oddanych głosów: 17

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piorom
piorom
14.08.2021, 16:35:06
  • 0
@KenRys: jak otworzysz przesyłkę to nie ma różnicy
  • Odpowiedz
Gajwer2
Gajwer2
16.08.2021, 17:26:41
  • 0
@KenRys: Bez większej różnicy, lecz łatwiej w sklepie zwrócić od razu.
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 06.08.2021, 14:18:12
  • 0
#laptopy
Który laptop jest lepszy: Lenovo Legion 5 czy Acer Aspire 7
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
30.11.2021, 21:18:55
  • 0
@krzyszo: i jak miras po 3 miesiacach
  • Odpowiedz
krzyszo
krzyszo
01.12.2021, 11:35:22 via iOS
  • 0
@jmuhha: super, polecam każdemu niezdecydowanemu
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 03.08.2021, 17:36:33
  • 0
#laptopy
Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek dostać uszkodzonego laptopa z popularnych serwisów typu euro, neonet itd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maklerino1244
Maklerino1244
Maklerino1244
03.08.2021, 21:52:38 via Android
  • 0
Tak, ale mój po roku zaczął się pieprzyc, po dwóch nieudanych reklamacjach, zwróciłem go na rękojmię z odstąpieniem od umowy i zwrotem pieniędzy w zeszły czwartek i czekam na odpowiedź
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 31.07.2021, 12:10:38
  • 0
#leagueoflegends
Którą rolą najtrudniej wbija sie ranking bez smurfowania
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys
Autor
31.07.2021, 12:29:02
  • 0
@NewBlueSky: W takim sensie ze grasz na pierwszym koncie tylko 1 role
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 26.07.2021, 11:16:40
  • 0
#leagueoflegends
Boby dostały dawke solidnego manta
KenRys - #leagueoflegends
Boby dostały dawke solidnego manta

źródło: comment_16272981839ctxHq48k4CQSFqGumGAPX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
23.07.2021, 14:27:57
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys 23.07.2021, 14:51:00
  • 1
@Vezz: Spirit blossom był lepszy
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 23.07.2021, 09:22:18
  • 1
#leagueoflegends
Czy to jakiś bug, że nie dostałem legendarnego skina w tym sklepie? Bo jak patrzyłem to praktycznie każdy ją ma...
Nie pomijając faktu, że zagrałem yuumi 3 razy (a w ogóle nie gram ardenciarami) w tym sezonie, a pantheonem 2 a i tak dało mi do nich skina
Ten sklep mnie ciągle zaskakuje xD
KenRys - #leagueoflegends
Czy to jakiś bug, że nie dostałem legendarnego skina w tym...

źródło: comment_1627032137CiSekaXwseJi142Tk4acMy.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys
Autor
23.07.2021, 09:31:09
  • 0
@100L3C: sprawdzilem i na 2 kontach mam legendarki
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys
Autor
23.07.2021, 09:37:09
  • 0
@100L3C: Bo oni dają legendarki jak jest specjalny event, np ten
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys
Autor
23.07.2021, 14:12:58
  • 0
@100L3C: no jestem znienawidzony przez systemy riotu xd
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 13.07.2021, 13:52:46
  • 0
#leagueoflegends
Co sądzicie o tej aplikacji? https://zar.gg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BillyDallas
BillyDallas
13.07.2021, 17:59:17 via Android
  • 0
@KenRys brzmi ciekawie, sprawdzę ją
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 05.07.2021, 15:12:33
  • 0
#xbox #cyberpunk2077
Ja nie wiem co jest z tą grą, ale jak ją próbuję uruchomić na Xboxie Series X, to mnie wywala po 2 sekundach do menu xboxa. Znacie jakiegoś fixa na to?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys
Autor
05.07.2021, 15:34:06
  • 0
@Dejwi996: Wyłączałem konsole calkowicie z 2 razy
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys
Autor
05.07.2021, 19:34:31
  • 0
@wodzu_91: No i pomogło, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
04.07.2021, 22:11:40
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys 05.07.2021, 15:23:17
  • 0
@Drmscape2: Jhin zajebista postać, przyjemnie sie klika, na chilku. Mam prawie na nim 300k maestrii i g2, więc platyna tuż tuż, tylko te gainsy (14 - 16 lp max) troszkę utrudniają
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 02.07.2021, 11:50:56
  • 0
#leagueoflegends
Mnie zastanawia, jak to jest, że czasami zdarzają się potężne lose streaki (7+ gier pod rząd), jak grasz praktycznie tak samo, podczas gdy w teamie masz osoby, które chyba grają 1 raz w lola i przed 10 minutą widzisz piękne 0/5 mida albo topa, a ty jako adc nic nie możesz zrobić
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzeelobenc
duzeelobenc
duzeelobenc
02.07.2021, 12:42:25 via iOS
  • 0
@KenRys: Losowość.
  • Odpowiedz
Cwelohik
Cwelohik
Cwelohik
02.07.2021, 12:44:54
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

rafi992
rafi992
rafi992
27.05.2021, 11:52:05
  • 1
W końcu się zdecydowałem na zakup ps5 tydzień temu w całkiem dobrej cenie w neonecie, jednak po 3 dniach konsola w spoczynku działa tak : https://www.youtube.com/watch?v=QF2y7CCGR58

Jak się rozpędzi włączy grę to ten dźwięk znika lub pojawia się rzadko, znam problem z whine coil, i teraz pytanie czy taki dzwięk można pod to podłączyć czy jest to coś zupełnie innego i powinienem się martwić o sprawność urządzenia? Jak myślicie? :)

#ps5
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys 27.05.2021, 19:17:26
  • 0
@rafi992: Tak to jest jak sie kupuje z neonetu
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 27.05.2021, 20:53:49
  • 0
@rafi992: Kupiłem od nich laptopa, opakowanie też było nieruszane, a i tak był wadliwy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 27.05.2021, 21:03:13
  • 0
@rafi992: Zwrócili hajs bezproblemowo
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 27.05.2021, 17:44:34
  • 0
#leagueoflegends
Wg was co lepiej zrobić na nowym koncie z 30 levelem - spróbować innej roli czy dalej grać tą samą rolę, ale innymi postaciami, gdy siedzi się w tej samej randze co w poprzednim sezonie. Gram w 95% adc, głównie Jhinem, a i tak czuje że stoje w miejscu xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KenRys
KenRys
Autor
27.05.2021, 18:07:13
  • 0
@Agilled: No właśnie jak Jhin jest open i myśle sobie "aaa pickne sobie innego championa" to potem tego żałuje, idzie mi po prostu gorzej
  • Odpowiedz
KenRys
KenRys 23.05.2021, 13:50:03
  • 0
#laptopy
O ile zł podrożały laptopy z związku z pandemią?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gajwer2
Gajwer2
23.05.2021, 16:24:53
  • 0
@KenRys: Aktualnie ceny już jako tako się ustabilizowały.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • Strona 2 z 14
  • >

X X

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.07.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.04.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking