Protip dla tych co po wungiel będą jechać: nie kupujesz kamieni lecz ciepło. Dlatego nie kieruj się tylko ceną za tonę. Przelicz ile kosztuje 1GJ ciepła z tej tony. Prosty rachunek, nawet na #windowsphone policzysz:
cena kamieni [zł/t] / kaloryczność [MJ/kg] = koszt ciepła [zł/GJ] Im mniejsza liczba wyszła, tym bardziej #cebulamotzno. I już masz porównanie, która kupa kamieni się bardziej
@pizza_z_pieczarkami: Obawiam się, że zabrakło by miejsca na dymanie, bo cały tył musiałby być w częściach zapasowych. Chyba ze nie dalej jak granice gminy. @Juzef:
@Juzef: Pan jest zerem, panie Zandberg xD