Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JanImperator
JanImperator

JanImperator

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15929
  • Znaleziska 5673
  • Mikroblog 10256
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
JanImperator
JanImperator
JanImperator 23.09.2022, 07:19:37
  • 0
#steamdeck #kiciochpyta Jak steamdeck ma już status wysłane to jak długo idzie do miejsca docelowego w PL ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomciopaluh
tomciopaluh
tomciopaluh
23.09.2022, 07:22:36
  • 2
@JanImperator: 3-4 miesiace jakos
  • Odpowiedz
eternal_slavo
eternal_slavo
23.09.2022, 07:58:47
  • 2
@JanImperator: Wysyłają z Holandii
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 19.09.2022, 16:15:25
  • 0
#lidl #thermomix #kiciochpyta Mirki macie tego chwalonego "Lidlomixa" ? Jak wam się to sprawuje? Faktycznie thermomix za 1/3 ceny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

q.....k
q.....k
konto usunięte 19.09.2022, 16:27:57 via Android
  • 3

Komentarz usunięty przez autora

qdt2k
qdt2k
19.09.2022, 17:23:14
  • 5
@JanImperator: Miałem Lidlomixa, był OK, ale gotowałem własne przepisy (jedzenie dla psa :D). Przed końcem drugiego tygodnia zaczął rzęzić i chrobotać więc bez namysłu wrócił do sprzedawcy (polski dystrybutor handlował nimi na Allegro). Zaraz po kupiłem TM6 i pichcę w nim 95% żarcia domowego (co drugi dzień coś nowego). (Pies ma swój catering pudełkowy więc nie odczuł straty.).
Akurat dla mnie to nie była kategoria "łolaboga garnek z grzałką za
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 07.09.2022, 18:04:18
  • 0
#steamdeck #kiciochpyta Wiadomo coś bliżej na temat czasu realizacji rezerwacji steam decków?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanImperator
JanImperator
JanImperator
Autor
07.09.2022, 18:32:48
  • 0
Blisko trzy miesiące temu, max wersję.
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi
08.09.2022, 08:37:00
  • 2
@JanImperator: https://getmydeck.ingenhaag.dev/ tu możesz podać informacje kiedy rezerwowałeś i dostaniesz estymacje na podstawie danych osób którym już rezerwację zrealizowali
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 01.09.2022, 17:00:04
  • 0
#slask Chorzów, Katowice - Co to za konwoje dzisiaj zapierdzielają po DTŚ? 16 dużych radiowozów w kordonie na sygnałach, potem eskortowane autobusy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donpatryczek
donpatryczek
donpatryczek
01.09.2022, 17:01:51
  • 3
@JanImperator: ruch gra
  • Odpowiedz
rio574
rio574
01.09.2022, 17:01:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3

Komentarz usunięty przez autora

JanImperator
JanImperator
JanImperator 16.08.2022, 15:35:07
  • 0
#elektronika #kiciochpyta Myślę o taniej rozlutownicy. Mam dwa typy - ZD915 oraz YIHUA 948. Na temat ZD opinii jest dużo i przeważnie są umiarkowanie pozytywne.. o 948 piszą mało ale raczej dobrze. Macie jakieś doświadczenie?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarek_P
Jarek_P
16.08.2022, 15:56:30
  • 5
Na temat ZD opinii jest dużo i przeważnie są umiarkowanie pozytywne..


@JanImperator: no to moja będzie umiarkowanie negatywna: CO ZA G---O!!!!
Kupiłem ją z pół roku temu. I tak w skrócie:
- strasznie głośna
-
  • Odpowiedz
Jarek_P
Jarek_P
16.08.2022, 16:23:23
  • 2
@rusin: u mnie było tak, że jak w swojej norze pracowałem tą rozlutownicą przed przeróbką, to żona dwa pokoje dalej się denerwowała, czy to wrrrr wrrrrr wrrrr wrrrr długo jeszcze będzie się rozlegać.
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 30.06.2022, 12:04:29
  • 0
#banggood Jest jakiś dobry i sprawdzonyserwis do śledzenia paczek?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
30.06.2022, 12:55:25
  • 0
Jest jakiś dobry i sprawdzonyserwis do śledzenia paczek?


@JanImperator:

tak
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator
Autor
30.06.2022, 14:50:20
  • 0
@sylwek2k: Dzięki mireczku. Pomognięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 27.06.2022, 10:02:59
  • 0
#aliexpress #kiciochpyta O co chodzi z wysyłką przez other.pl? Interesuje mnie przedmiot z teoretyczną wysyłką z PL z terminem za miesiąc i pośrednikiem jak wyżej. Jak to działa? Czemu to tyle trwa?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
27.06.2022, 10:09:11
  • 1
teoretyczną wysyłką z PL z terminem za miesiąc i


@JanImperator: przesyłka idzie kontenerem do pośrednika w polandii i ten dopiero wysyła dalej
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator
Autor
27.06.2022, 10:12:34
  • 0
@wypokowy_expert: Ahaaa.. to na co mie to (╯°□°)╯ ┻━┻ Dzięki za informację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 08.06.2022, 06:10:55
  • 0
#android #kiciochpyta #samsung Fold 2,3 albo flip - Czy jest jakaś możliwość żeby znaleźć licznik otwarć ekranu? Jakieś menu serwisowe albo zewnętrzny soft?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....0
K.....0
konto usunięte 08.06.2022, 06:31:08
  • 1
@JanImperator: podobno nie ma
  • Odpowiedz
eXcore
eXcore
08.06.2022, 06:56:55
  • 1
@JanImperator: jest hardware-owy czujnik zamkniecia, otworzenia, ale nie ma licznika chyba.

ale skoro jest czujnik to można napisać appkę do zliczania ;)
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 17.05.2022, 19:53:11
  • 0
#kiciochpyta #android Czy jest jakaś sprawnie działająca aplikacja umożliwiająca mi użycie starego tabletu albo laptopa jako dodatkowy monitor podłączony przewodem USB do laptopa na windowsie? Próbowałem splashtop ale działa średnio..
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonpensiero
bonpensiero
17.05.2022, 21:20:47
  • 0
@JanImperator: [Sprawdź tę aplikację.](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kelocube.mirrorclient≷=PL)
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 13.04.2022, 11:28:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vdrvr
vdrvr
vdrvr
13.04.2022, 11:30:33
  • 0
@JanImperator: nie mam tej kiery, ale możesz nagrać filmik i wrzucić post na r/simracing - tam na pewno ktoś będzie wiedział czy to coś normalnego, czy trzeba będzie się pałować ze zwrotem
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 31.03.2022, 07:50:21
  • 0
Jakim programem mogę sobie edytować bios karty RTX3070? To co znalazłem nie wspiera ampere #nvidia #rtx #komputery #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kooza
kooza
31.03.2022, 08:37:38
  • 0
@JanImperator: ( ͡º ͜ʖ͡º)
kooza - @JanImperator: ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1648715824bKJ0eFLklrEYH7hqRhVmjM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Navari
Navari
01.04.2022, 12:40:59
  • 1
@JanImperator: Żadnym, Nvidia blokuje edycje biosu od dawna.
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 18.02.2022, 09:45:03
  • 0
#psvita #kiciochpyta Mam psvitę z modem Ps2Vita gdzie siedzi zapełniona karta 32Gb. Kartę chcę wymienić na większą i zapobiegawczo zastanawiam się, czy przekopiowanie wszystkiego z karty 32Gb w formacie 1:1 na nową, większą nie uszkodzi żadnej struktury katalogów na konsoli i wszystko będzie działało po staremu? W zamyśle mam przykładowo w jakiś sposób przypisany numer karty do systemu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leniek
Leniek
18.02.2022, 09:58:02
  • 1
@JanImperator: w dużym skrócie większa karte przygotowujesz normalnie a z malej kopiujesz wszystkie pliki łacznie z ukrytymi i systemowymi i bangla
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator
Autor
18.02.2022, 17:50:11
  • 1
Dzięki mireczki, zadziałało od strzała ʕ•ᴥ•ʔ Swoją drogą mamy telefony aktualnie z 30 razy mocniejsze niż ta konsolka.. a gry na nich nie dosięgają vicie do portu usb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 10.02.2022, 17:57:11
  • 0
#amazon #dhl #kiciochpyta Amazon - kupiłem niedawno dwa przedmioty minuta po minucie w dwóch transakcjach i dwóch osobnych płatnościach na docelowe to samo miejsce nadania - wyprzedaż. Było ograniczenie do jednej sztuki. Dzisiaj zwracałem te przedmioty tak jak oni je dostarczyli do mnie czyli oba w jednej paczce. Na amazonie uruchomiłem zwrot obu rzeczy dostając dwa numery nadania - kurier przyjął tylko jeden i paka poszła.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanImperator
JanImperator
JanImperator
Autor
10.02.2022, 20:24:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: Nie ponieważ w instrukcji zwrotu nie było mowy o żadnych papierach (⇀‸↼‶) Napisali tylko zapakuj, masz tu kod i idź do punktu dhl.
  • Odpowiedz
P.....x
konto usunięte 12.02.2022, 03:50:18 via Android
  • 1
@JanImperator ogarną, spokojnie
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 11.11.2021, 14:49:31
  • 0
#komputery #kiciochpyta Chcę kupić pierwszą kierownicę do kompa żeby pograć w BeamNg, Forza Horizon. Na co zwracać uwagę, co jest ciekawe i warte zakupu? Nie chcę kupić jakiegoś syfu za parę stów..
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zuchtomek
zuchtomek
11.11.2021, 14:54:36 via iOS
  • 0
@JanImperator: Niżej niż G27 czy Thrstmaster 150 w ogole nie ma sensu
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 05.11.2021, 19:57:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#huawei #matebook #komputery #kiciochpyta Czy jakiś Mirek ma, używa łapka Huawei MateBook 14 z Ryzen7 4800H i ma podłączony monitor do niego? On faktycznie na wyjściu HDMI nie wspiera wyjścia 4K 60Hz i ma to przestarzałe HDmI 1.4?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CeZiK_
CeZiK_
06.11.2021, 16:47:56
  • 0
@JanImperator: HDMI 1.4.
  • Odpowiedz
JanImperator
JanImperator
JanImperator 07.10.2021, 12:50:13
  • 0
#windows Zainstalowałem Windows 11.. przecież to wygląda jak Macos. Powinien się nazywać np. WinOS 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • Strona 22 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.03.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking