@Dawid7600: o co chodzi z tym e-mail only? Jak biore do koszyka i wpisuje kod to cena sie obniza a jak robie proceed to wraca do stanu z przed kuponu. WTF?
Kupię Xiaomi Redmi 4A obojętnie jaką wersję, oczywiście nówkę, może ktoś wyłapał ekstra w sztukę w jakiejś promocji i teraz chce to spieniężyć to zapraszam na PW. #kupie #xiaomi #bazarek
Wymieniał ktoś ekran w #xiaomi #4x #redmi4x ? Gdzie kupić coś najbardziej zbliżone do oryginału? Potrzebuję biały front. Trudne do wymiany? Może ktoś jakiś tani i dobry serwis poleci w #krakow
Mój jedyny zakup dzisiaj z okazji #blackfriday to soniczna szczoteczka od #xiaomi SOOCAS X3. Do tej pory używałem zwykłej, także pewnie zmiana będzie kosmiczna. 150zl z ubezpieczeniem przesyłki z gearbest, z magazynu europejskuego. Przesyłka 2-5 dni. Wiem, że pewnie można było taniej i w ogóle, ale jak na pierwszy w życiu zakup na gearbest to jestem zadowolony :)
@StormtrUper: dwa tipy jeżeli chodzi o gearbest: 1. Kupuj przez jakieś portale z cashbackiem (np. giving assistance https://givingassistant.org/?rid=4DS4x5Kmbg (tu jest z moim linkiem polecającym - jak go użyjesz to obaj dostaniemy po 5 USD) 2. Płać paypalem z podpiętą wirtualną kartą walutową (np. revolut gdzie kupujesz walutę po kursie międzybankowym)
@rafti77: no mi 2 m-ce nie dostarczyli mi6 i jak otworzylem ticket to wyslali druga. W efekcie przyszly dwie i pozwolili w ramach przeprosin zostawic sobie ta nadmiarowa + dali 22,5 usd na portfel gb bo nie dali odpowiedzi na ticket w 24h :)))(
@sylwester-stallone: polecam na gearbest paypala ale nie przy ich kursie wymiany walut. Zainstaluj sobie recolut na kom (wirtualna karta walutowa) i na prostym tel zaoszczędzić mozesz 100+ pln Oczywiscir wirtualna karte podpinasz pod pp i kupujac zaznaczasz kurs przewalutowania wystawcy karty.
14.09 zamówiłem #xiaomi Mi6 6/128 ceramic w #gearbest via Priority Line. Szła do mnie 2 m-ce i w między czasie otworzyłem ticket. W odpowiedzi napisali, że im przykro ale pomylili wysyłkę i idzie pocztą nierejestrowaną (jak dojdzie to otrzymam dodatkowe punkty i jakby wpadła na celnym na VAT to mam wysłać im kopię opłat i mi zwrócą). No cóż, czekałem i czekałem aż doszła ta sztuka. Dzień później
Witam w tagu #gearbestkupony, poniżej publikuję kupony ze sklepu internetowego #gearbest . Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
1.byń mną 2. wpadnij do domu rodzinnego 3. przypomnij sobie, że na starym kompie miałeś portfel z BTC bo stwierdziłeś te 5 lat temu, że w sumie czego nie 4.75 zobacz ile masz cenciaków ????????????? 5. 0,000036 BTC
@Andczej: wiem, właśnie dotarł do mnie Mi6 zamawiany 14.09 via PL. W między czasie zamówiłem dwa kolejne które doszły szybciej... a ten się zawieruszył gdzieś.
@nyrod: znajomy któremu załatwiałem Mi6 6/128 ceramic się rozmyślił, jak reflektujesz to mam z gearbestu sztukę już na miejscu do upłynnienia od zaraz (nawet plomby nie zerwane jeszcze) :P Najlepiej odbiór osobisty w W-wie lub kurier na mój koszt ale bez pobrania (płatność z góry).
jaka kamere do monitoringu domu od #xiaomi oplaca sie kupic? jakie sa wady i zalety?
wiem o yi home camera oraz xiaomi dafang. pierwsza nagrywa tylko w 720p i nie mozna nia sterowac, druga ma problemy z aplikacja i dzialaniem (naprawiono to?) i o co chodzi z tymi wszystkimi markami #xiaomi, #yi #mijia
@highlander: szukasz kamerki do monitoringu wewnątrz domu, czy na zewnątrz? ja chciałbym monitorować podwórko, więc kamerka z dużym kątem widzenia + w nocy (podczerwień) bylaby mile widziana. Jakiś produkt od Xiaomi to spełnia? wiesz może?
@Stanley89: tej co brałem w gearbest już nie ma, ale banggood ma za 1530 PLN z przysyłką "bez VAT" też wersję 6/128 ceramic za 384.21$ (1413.9zł) z kuponem 11BGESM6128C2
MEGA PAKA nadchodzące kupony dla Polaków, i duża paczka aktualnych kuponów W zestawieniu np. Xiaomi ROIDMI za 3,99$, Xiaomi Mi 6 za 361.11$ itp +++ZAPLUSUJ TEN WPIS +++ jak chcesz zostać zawołany na kolejną listę nowych kuponów do Gearbest, w tym te które będą aktywne w późniejszym czasie. Użyj kuponu zanim pojawi się na innych stronach www, ponieważ liczba kuponów jest ograniczona.
@Marellion: kurcze to moze skombinuj ta stowe bo serio fajny telefon jest. Chociaz z drugiej strony jeszcze bedziesz chcial szklo, etui, ladowarke i bedzie nie stowke a dwie brakowalo
@Marellion: chyba nie, przynajmniej ja nie wiem jak podzielic plarnosc. IMHO szybki przelew na revolut i z recolut zakup (via karta podpieta w pp oczywiscie)
#gearbest #aliexpress #cebuladeals