#thetraitors Tomcio zdrajca z 2 sezonu postanowił wybrać ostrą p-----c w stronę zespołu psiarskiego-kartoflanego.
GregoryFloryda via Wykop
- 17
@Mag_999999: Ciekawe jest to co mówi w minucie 2:30, że Iza dostała nagle oświecenia z kosmosu jeżeli chodzi o to kto jest zdrajcą. Niby nie byłoby w tym nic niezwykłego, ale jest to druga osoba z Sezonu 2, która sugeruje jakieś nieczyste zagranie. Pierwszy był Dawid, który na jednej z pierwszych rozgrzewek o tym powiedział. Dodaje też do tego spisku to co pisał Grzegorz z 2 sezonu tutaj: ''Trudno kibicować
GregoryFloryda via Wykop
- 8
@YellowMesayah: Też uważam, że to podchodzi pod szurstwo, ale ewidentnie coś jest na rzeczy. Raczej żadna osoba z tej trójki nie ma celu, żeby tworzyć jakieś teorie lub pomówienia. A dwie osoby sugerują praktycznie to samo.
GregoryFloryda via Wykop
- 12
@ntctorment: Rozgrzewka przed 9 odcinkiem na YT. Około 7:30 Dawid sugeruje, że kartoflane siostry mogły przemycić jakiś telefon albo smartwatch w gaciach
#thetraitors Odruch ludzki nie pozwolił głosować na zdrajców ale wyzywać każdego po kolei już pozwolił
#thetraitors Ale Maciek i Wiola próbują odwróić swój obraz żeby nie wyszli na debili
#thetraitors Mam nadzieje ze firma Wioli zobaczy kogo zatrudnia do kierowania wielimilionowymi projektami
- 31
Przysiegam, ze jak w kolejnej edycji beda jakies pary (rodzenstwo, rodzina, ktokolwiek znajomy) to przestaje ogladac #thetraitors
GregoryFloryda via Wykop
- 20
@otako: Bardziej dokucza casting debili co nie znaja zasad i ludzi co wierzą jak ktoś mówi że nie może być zdrajcą bo mi wywalili siostre, żone. Casting powienien być nastawaiony na ludzi strategicznych żebysymy mieli wiele sojuszy n--------------h się z sobą i zdrajców w tle/
#thetraitors Może chociaż jakieś grillowanko na arenie będzie
@GregoryFloryda: nie bo prowadzacy jest c-----y
- 13
#thetraitors a dlaczego na koniec Iza i Wojtek nie musieli pisać czy się dzielą kasą czy nie? Tak było chyba w drugiej edycji i dopiero jak zgodnie napisali że się dzielą to dostali kasę.
GregoryFloryda via Wykop
- 7
@krotka_pilka: bo w drugim sezonie wywalili wszystkich lojalnych i zostali sami zdrajcy, tutaj był jeden lojalny
#thetraitors
Nie lubię nie kończyć tego co zaczęłam, mam tak chorą głowę w tym temacie, że nawet jak coś mnie zżera od środka to obejrzę „no bo już zaczęłam, to jak to nie kończyć”. I tak mam z tym sezonem. Usiądę dziś do tego „finału” ale obejrzę go ze swojej powinności a nie z poczucia, że chcę się dobrze bawić i po prostu „odmóżdżyć”. Po tak dobrym 2 sezonie tutaj
Nie lubię nie kończyć tego co zaczęłam, mam tak chorą głowę w tym temacie, że nawet jak coś mnie zżera od środka to obejrzę „no bo już zaczęłam, to jak to nie kończyć”. I tak mam z tym sezonem. Usiądę dziś do tego „finału” ale obejrzę go ze swojej powinności a nie z poczucia, że chcę się dobrze bawić i po prostu „odmóżdżyć”. Po tak dobrym 2 sezonie tutaj
GregoryFloryda via Wykop
- 5
@Aida_Birchwood: zgadzam się w stu procentach. Casting musi być nastawione na strategów a nie ludzi co przyszli dojść do finału i p-------ć ablo wyglądać
#thetraitors
Nie wiem czy tylko mi się wydaje czy może zasypiam w trakcie oglądania i coś mi umyka XD ale porównując z poprzednim sezonem to w odcinkach nic się nie dzieje.
Scena ze śniadania, przebłyski z nocnej narady, misja, krótkie ujęcie sprzed stołu i stół. Koniec.
Nie ma rozmów lojalnych, planowania zdrajców, nie ma za dużo rozmów po stole, brak nagrania jak opuszczają zamek na noc (równie dobrze biegliby kręcić
Nie wiem czy tylko mi się wydaje czy może zasypiam w trakcie oglądania i coś mi umyka XD ale porównując z poprzednim sezonem to w odcinkach nic się nie dzieje.
Scena ze śniadania, przebłyski z nocnej narady, misja, krótkie ujęcie sprzed stołu i stół. Koniec.
Nie ma rozmów lojalnych, planowania zdrajców, nie ma za dużo rozmów po stole, brak nagrania jak opuszczają zamek na noc (równie dobrze biegliby kręcić
GregoryFloryda via Wykop
- 5
@general_row_grotecki: Strasznie dużo zajmują misje. Pozatym mamy tragiczny sezoni i na naradach zdrajców oni praktycznie nie dyskutują tylko albo grają w kamień papier albo Iza mówi kogo nie lubi i go wywalają. To samo tyczy się lojalnych. Są tak słabi, że nie ma żadnych rozów ani knucia bo każdy chce zostać ''finalistom'' czyli zostać wyruchanym bez mydła. Dlatego osobiście cały czas jestem za tym by brali więcej osób co nie
- 29
Kończę dzisiaj oglądanie sezonu 2 i nie mogę uwierzyć, że miejsce Tomasza, Grzegorza i Gosi zajęła Iza xD to jest nieporozumienie #thetraitors
źródło: CB9E5749-D664-446A-9F54-A75D41F73B46
Pobierz
GregoryFloryda via Wykop
- 25
@lagomorph: Smutne, p------e jak wysoką kulture mieli wszyscy w drugim sezonie. Nawet jak żabka jakieś głupoty gadała to nikt się do niej chamsko nie odezwał. A w tym sezonie? Szkoda gadać
#thetraitors Jako iż o grillowanie na stole zdrajców nie ma co już liczyć to przynajmniej mam nadzieje że bedzie mieralnia kartoflanej siostry na arenie po finale
Czyja wygrana bardziej rozjuszy opinię publiczną?
- Zdrajców (Wojtek, Iza) 61.4% (62)
- Lojalnych (Maciek, Wiola, Paweł) 38.6% (39)
GregoryFloryda via Wykop
- 13
@Desperat00: Trudne sie wylosowało
- 15
#thetraitors
Dziwię się że tak jedziecie po Izie, ona przecież dobrze gra w tą grę
Za to Paweł uważa się za inteligentnego, a jest rozgrywany jak dziecko
Wiola odklejona
Dziwię się że tak jedziecie po Izie, ona przecież dobrze gra w tą grę
Za to Paweł uważa się za inteligentnego, a jest rozgrywany jak dziecko
Wiola odklejona
GregoryFloryda via Wykop
- 58
@MikiGRU: Na wczorajszej arenie Tomek z drugiego sezonu idealnie podsumował Wojta i Ize. Oni nie są dobrymi zdrajcami są przeciętni, poprostu wszystko co musiało się wydarzyć, żeby wyrobili sobie taką pozycję i nabrali wiatru w żagle się wydarzyło. Samo to że oni potrafili grać w kamień papier nożyce kto ma odpaść w nocy w końcowej fazie gry pokazuje, że mieli więcej szczęścia niż umiejętności. No i lojalni to tragedia
GregoryFloryda via Wykop
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
GregoryFloryda via Wykop
- 10
@baldeagle19: Co z tego jak ewidentnie nie znają zasad gry i nie chcą wygrać tylko dojść do finału, żeby ostateczenie wyjść z niczym poza pustym tytułem który c---a znaczy, ale zapewnie dla takich zakompleksionych osób to jest najwyższe w życiu wyróżnienie
- 8
Wstawiam poniższe dla osób, które liczą na jakieś wielkie zaskoczenie i rozczarowanie ze strony Pawła, gdy dowie się kto jest zdrajcą.
#thetraitors
#thetraitors
źródło: ISIMG-748522
Pobierz
GregoryFloryda via Wykop
- 16
@evlka: Ja p------e ci ludzie są nie reformaowalni co im daje tytuł finalisty? To że dał się wydymać bez mydła. Naprawdę nie rozumiem co to zmienia jak i tak nie dostanie kasy
Paradoksalnie mam wrażenie, że największym problemem tego sezonu tak samo jak i drugiego jest ponownie casting. Specjalnie w tej opini pomijam sezon pierwszy, ponieważ uważam go tylko i wyłącznie jako proto-edycje, żeby zbadać wody gruntowe i sprawdzić czy wogołe będzie zainteresowanie takim format. Z tego co się orientuje to do pierwszego sezonu nie było ''normalnego'' castingu, tylko na jkimś forum latało ogłoszenie do udziału dla osób z świata około aktorskiego. Stąd też
GregoryFloryda via Wykop
- 3
@potatolot: Nikt nie mówi o zawieraniu sojuszy pierwszego dnia, chociaż jakieś podwaliny pod to można już robić, ale w tym sezonie i poprzednim mieliśmy przykłady gdzie jeden sojusz rozdawał karty a reszta uczestników zamiast zawrzeć jakiś sojusz i rozbić ten drugi albo sami szukać zdrajców woleli siedzieć sami i nie rozmawiać z innymi na temat gry i głosować byle jak na każdym stole. I to się działo już w połowie
Teraz Iza powie że Wojtek jest zdrajcą i zagra na siebie #thetraitors
GregoryFloryda via Wykop
- 2
@Madoxxx: Test lojalności jest tylko jak jest 3 zdrajców
#thetraitors trzeba im oddać sprawiedliowść, ta dwójka to świetnie gra jako zdrajcy.
GregoryFloryda via Wykop
- 13
@Mag_999999: Nikt chyba nie powiedział, że grają c-----o. Poprostu Izda jest w----e niesympatyczna. Można być złoczyńcą ale z wyczuciem a ona poprsotu jedzie każdego jak szmate po kolei
#thetraitors Do trzech razy sztuka, dlatego witam wszystkich po raz trzeci w dniu w którym Oliwka złomuje Wojtasa i Kartoflaną siostre na stole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GregoryFloryda: przecież Oliwka dzisiaj odpada
@GregoryFloryda: Sneak peek sugeruje że na stole poleci albo Dziki Gej albo Hagrid, więc chyba nie bardzo.
#thetraitors a co powiecie na scenariusz, w którym Maciek i Paweł w finale - sami, czy z jeszcze jednym lojalnym - wyeliminowaliby zdrajców i wygrali? Wydaje się wam to prawdopodobne?
GregoryFloryda via Wykop
- 1
@Desperat00: Jeżeli będzie to trio Paweł, Kasia B i Olwia to jest to prawdopodobne











źródło: image
Pobierz