Poznałem w sklepie sympatyczną dziewczynę. W trakcie rozmowy okazało się, że jest Żydówką. Pod koniec poprosiła o mój numer. Powiedziałem, że my używamy imion... #czarnyhumor #byloaledobre
@Markoosz: Mojemu tacie po przejściu na emeryturę (12 lat temu w wieku 43 lat) też proponowali pracę pod firmą, ale wprost im powiedział że to pier***i, nie po to ma ten przywilej 25 lat żeby znowu zjeżdżać na dół. A że był jeszcze młody i w pełni sił to poszedł sobie dorabiać jako magazynier w lokalnej narzędziówce, gdzie pracuje po dzień dzisiejszy :)
Genialnie rozpocząłem dzisiejszy #sylwester . W piątek wychodząc z #pracbaza zapomniałem zabrać kluczy z biurka, a że rano jestem pierwszy, to teraz muszę czekać 1,5h aż przyjdzie kolejna osoba ( ͡°ʖ̯͡°)
Czaicie, że kiedyś płatność kartą odbywała się poprzez przeciągnięcie jej przez terminal, a potem trzeba było złożyć podpis długopisem na wydruku z kasy? XD
@pogop: A pamiętacie, że spora część sklepów miała kiedyś kwotę minimalną, od której dopiero można było płacić kartą? :D W mojej okolicy, w tesco, by zapłacić kartą, trzeba było zrobić zakupy za minimum 20zł
źródło: comment_ZNhjynTXrjBmImZpv1gi9JYAr821o58w.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora