Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko127
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Goldstein

Goldstein

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48409
  • Znaleziska 108
  • Mikroblog 48301
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 53
j.....t
konto usunięte 08.02.2025, 11:09:35
  • 19
Polska Górą (ʘ‿ʘ)
#f1
j.....t - Polska Górą (ʘ‿ʘ)
#f1

źródło: 475689908_462928320090826_5037837096672483204_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 08.02.2025, 11:51:06 via Wykop
  • 15
@jaxonxst: brwi i usta po Robercie
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
08.02.2025, 08:16:57
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 08.02.2025, 09:54:43 via Wykop
  • 2
@Miguelos: kolego ktoś ci nasrał na talerz
  • Odpowiedz
T.....d
T.....d
konto usunięte 05.02.2025, 13:43:27
  • 3
#kanalzero #polityka #bekazkonfederacji #neuropa

A to jest bardzo zabawne, bo wczoraj przy gierce również włączyłem sobie ten wywiad :))) No więc owe spotkanie miało miejsce 14 czy tam 16 lat temu xD temat z biedniejszym kolegą to była beka (bo Wipler jest milionerem) xD a na końcu Mazurek dostał sms od swojego brata, który potwierdził to spotkanie i sam się do tego przyznał.

No
T.....d - #kanalzero #polityka #bekazkonfederacji #neuropa

A to jest bardzo zabawne,...

źródło: image

Pobierz
T.....d - #kanalzero #polityka #bekazkonfederacji #neuropa

A to jest bardzo zabawne,...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 06.02.2025, 04:25:13 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
05.02.2025, 21:57:04
  • 1
Jak Wam się podoba trailer Jurassic World Rebirth? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W nowej trylogii mocno szli z duchem "nowego" kina - dzielne postacie kobiece, nieporadni mężczyźni, słodkie dinusie zamiast morderczych gadów, wątki proeko, w ostatniej części z dr Granta zrobili spermiarza i cuckolda, to teraz trzeba iść za ciosem i mamy pierdołowatego naukowca któremu dupę będzie ochraniać komicznie cyniczna Scarlett Johansson xD

#film #kino
HrabiaTruposz - Jak Wam się podoba trailer Jurassic World Rebirth? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W nowe...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 06.02.2025, 03:54:10 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
05.02.2025, 21:39:23
  • 232
BELM0ND0

źródło: temp_file1718873715662647554

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 06.02.2025, 03:48:24 via Wykop
  • 14
p-------ć się z jakimiś torentami


@SHOGOKI: ściągnięcie z torrentów to mniej kliknięć niż włączenie odcinka serialu na dowolnej platformie streamingowej
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
05.02.2025, 14:35:52
  • 7
#f1 Mirki, żona chce mnie wyrzucić z domu, bo kupiłem prenumerate premium.
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 Mirki, żona chce mnie wyrzucić z domu, bo kupiłem ...

źródło: 1000004049

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 06.02.2025, 00:00:57 via Wykop
  • 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997:
Pierwszy numer Oponiage, Ferrari i McLaren z ocenzurowanym MARLBORO... Panowie tak się nie robi
  • Odpowiedz
hirek_gawron
hirek_gawron
03.02.2025, 06:00:24
  • 1954
stop żaby cZas
hirek_gawron - stop żaby cZas

źródło: temp_file422133172848852068

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 03.02.2025, 16:55:12 via Wykop
  • 2
@hirek_gawron: żaba jest już w odwrocie, już nie musimy się jej bać
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
30.01.2025, 12:47:59
  • 175
#gielda
Wstrzymajcie sie z odkupowaniem google, nvda itd.
Będzie kolejna zwała.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Narodowy-chatbot-w-drodze-Bielik-ma-szanse-namieszac-na-rynku-8884592.html
:>
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 30.01.2025, 14:28:26 via Wykop
  • 0
@widmo82: aż się przypomniały polskie kryptowaluty
  • Odpowiedz
vartan
vartan
24.01.2025, 20:32:31
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 25.01.2025, 04:28:49 via Wykop
  • 1
@vartan: wygląda znajomo, ostatnio też widziałem podobnego na pewnym bazarku #pdk
  • Odpowiedz
T.....e
konto usunięte 23.01.2025, 17:05:30
  • 13
#f1 #ferrari
T.....e - #f1 #ferrari

źródło: InShot_20250123_180337935

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 23.01.2025, 23:47:35 via Wykop
  • 0
@TheBlackCube: czas na czarnego papieża
A po nim Robert
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
23.01.2025, 22:51:44
  • 4
#f1 #dd
0caffe - #f1 #dd

źródło: temp_file4333812045388540812

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 23.01.2025, 23:45:45 via Wykop
  • 2
@0caffe: i co żak myślisz że kiedyś ci wybaczę wypominanie Robertowi jak go Niemiec zdominował
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
23.01.2025, 08:18:50
  • 8
#f1 UWAGA WAŻNE PYTANIE
Czy algona i gerwazy kiedyś teges szmeges fą fą fą?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 23.01.2025, 12:39:24 via Wykop
  • 5
@Hadolf_Itler: a kto nie teges szmeges fą fą fą z algoną?
Na pewno nie Gerwazy, on jest wierny Robertowi
  • Odpowiedz
cahir1989
cahir1989
cahir1989
22.01.2025, 01:30:17
  • 12
#f1 Robert wyklęty w górę zaklęty
cahir1989 - #f1 Robert wyklęty w górę zaklęty

źródło: 1000014656

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 22.01.2025, 12:00:56 via Wykop
  • 0
@cahir1989: Mount Eeeverest
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
22.01.2025, 10:53:37
  • 25
Na razie Robert 1.9 szybciej od Hamiltona. Typowe. Znacznie szybciej znajduje prędkość niezależnie od tego, jakim strudlem trzeba jechać. 1. naturalny talent, 2. większe doświadczenie. Lewis z czasem z pewnością dociągnie. Musi się wyjeździć

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Goldstein
Goldstein 22.01.2025, 11:55:26 via Wykop
  • 1
@Piotr_Rupik: *wjeździć
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
21.01.2025, 19:16:32
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goldstein
Goldstein 21.01.2025, 19:44:53 via Wykop
  • 1
@adam128256: no pomachanie ręką to niezły eufemizm xD
i pomyśleć że Polacy powinni być na takie gesty szczególnie wyczuleni
Tak poza tym ja było to tylko pomachanie ręką to czemu Fox News wycięło ten gest? Piżmo też wstawił filmik z przemówienia gdzie magicznie kadr zmienił się na trybuny, gdy hajlował xD
Jak na niewinny gest to coś się go wstydzą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 21
  • Strona 6 z 21
  • >
  • wruci

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.02.2024

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 02.01.2023

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking