A to jest bardzo zabawne, bo wczoraj przy gierce również włączyłem sobie ten wywiad :))) No więc owe spotkanie miało miejsce 14 czy tam 16 lat temu xD temat z biedniejszym kolegą to była beka (bo Wipler jest milionerem) xD a na końcu Mazurek dostał sms od swojego brata, który potwierdził to spotkanie i sam się do tego przyznał.
Jak Wam się podoba trailer Jurassic World Rebirth? ( ͡°͜ʖ͡°) W nowej trylogii mocno szli z duchem "nowego" kina - dzielne postacie kobiece, nieporadni mężczyźni, słodkie dinusie zamiast morderczych gadów, wątki proeko, w ostatniej części z dr Granta zrobili spermiarza i cuckolda, to teraz trzeba iść za ciosem i mamy pierdołowatego naukowca któremu dupę będzie ochraniać komicznie cyniczna Scarlett Johansson xD
Na razie Robert 1.9 szybciej od Hamiltona. Typowe. Znacznie szybciej znajduje prędkość niezależnie od tego, jakim strudlem trzeba jechać. 1. naturalny talent, 2. większe doświadczenie. Lewis z czasem z pewnością dociągnie. Musi się wyjeździć
@adam128256: no pomachanie ręką to niezły eufemizm xD i pomyśleć że Polacy powinni być na takie gesty szczególnie wyczuleni Tak poza tym ja było to tylko pomachanie ręką to czemu Fox News wycięło ten gest? Piżmo też wstawił filmik z przemówienia gdzie magicznie kadr zmienił się na trybuny, gdy hajlował xD Jak na niewinny gest to coś się go wstydzą
#f1
źródło: 475689908_462928320090826_5037837096672483204_n
Pobierz