Jakie szkła polecacie najbardziej? W obecnych mam Sillora i są w miarę ok. W lokalnym optyku mam do wyboru Sillor i Seiko. A w sieciówkach np. vision express jakie są godne polecenia? #okulary
Poszukuję jakieś maszynki, trymera do utrzymywania linii brody oraz do ciała. Co polecacie? Budżet tak do 300 zł. Myślałem nad Multigroom 7000 #golenie
@Gaz16: Owszem multigroom, sam mam i polecam ale przed kupnem zobacz jakie ma końcówki bo jest kilka modeli o tej samej numeracji serii 7000 a każdej z nich mogą być inne nasadki: https://www.mediaexpert.pl/compare
#suplementy