#kononowicz Hah Barnej miał ponad 200 widzów zaczął włączać swoje zdymane piosenki aj aj i teraz ogląda 160 do tego cały czat pisze wyłącz to badziewie ah ten niedoceniony artysta xD
#kononowicz Dziś o 06.36 sum wsw przyjął pierwszą dawkę szczepionki. Ale mu tęskno do gorzałki było. Strim trwa, na stole pół litra - potencjalne dymy bardzo prawdopodobne.
Słupecek własnie pojechał po rowerzyście, który jechał sobie grzecznie prawym pasem przy krawędzi, że jest ubrany w jakieś "z-----e" szorty, ma kamerę na kasku i pewnie gaz w kieszeni. Napisał to nierób w podrabianym dresie, transmitując to w neta i mając litrowy gaz na niedźwiedzie w schowku drzwi :)
@RobinSchudl: Czubek. Jak Elka na paliwo nie dała jak podrożało to sam Wigry 3 wyjął mówił ze po miescie lepiej bo w korkach nie trzeba stać, teraz jak obnizyli cenę zapomniał o korkach. Debilsiebie nie widzi ale do oceniania innych pierwszy
@Tabasco666: Barabaniarze to pretekst ze nieby ma jakis cel do którego jedzie a nie jak zawsze bez celu. Dlatego tak nerwowo reaguje jak go pytają "dokąd jedziesz" Wie że pęta się bez celu i sie wstydzi czasem wymysla ze ma robote wyłączy sie na chwile i pozniej się włacza ze niby cos robił.
@Predator77: Taki ekspert kulinarny zamiast gotować na swieta to pęta się dalej bez celu. Zeżre kanapke na stacji i takie swieta. Ale gadac co to on nie potrafi zrobić, nic mu nie smakuje mimo to sam za gotowaie się nie zabiera
Wczoraj Barnej postanowił zgrywać eksperta od piłki nożnej. Jebłem ze śmiechu, jak zaczął wymieniać style gry danych państw: Anglia - agresywny system gry, farciarze Niemcy - bez systemu, trudno ich wyczuć Argentyna, Brazylia, Hiszpania - miękki styl gry, delikatny, pluszowy Holandia - na ostro Finlandia, Norwegia - nie istnieją #kononowicz #barney #patostreamy
#kononowicz Współczuje ludziom którzy śpią w nocy i nigdy tego nie widzieli na żywo. To co oglądacie za dnia te rajdy po kaszanke o 13 to jest wersja demo. Czaku to jest nocne zwierze #patostreamy
@Pierre_Dolony: Z rodziną przed swietami musialby sprzatac czy gotować a on jest artysta. Woli pojechać na stacje paliw zezreć cos z plastiku i jeszcze udawac eksperta kulinarnego
#kononowicz #barney #patostreamy
źródło: InCollage_20260425_160509176
Pobierz