Kibicowsko repertuar mamy naprawdę słaby... "My chcemy gola", "Polska Biało-Czerwoni" i hymn. A tak to cisza i podjarka jak idzie piłka na połowę przeciwnika. I to niestety nie jest pierwszy taki #mecz

ForrestGump via Android


Krótka praca Skorży w Pogoni, ledwie dwa sparingi a już widać efekty, zupełnie inny zespół i nawet zwolak strzela. Mam nadzieje że tytuł "czarnego konia" trafi do Szczecina
źródło: comment_e1STnY2Cdg7jpRX56Bt8Ep49l97Ajz6b.jpg
Pobierz
źródło: comment_nwyttiqLAJA4Fs2UOBBaCovZQKBzi5JY.jpg
Pobierz
Na stołecznym Okęciu doszło do awaryjnego lądowania - podaje RFM FM.
zRocznica
od 07.03.2024
Gadżeciarz
od 06.03.2016
Mikroblogger
od 03.07.2017
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking