Polecacie jakąś darmową gre na #steam tak żeby sobie pomarnować troche czasu? Nie chce żadnej DOTY i innych tego typu gier, coś mniej znanego bo w te znane pewnie już grałem.
@harnas_sv: @betyng: ja mam dwa elektryczne na strychu. Z 10 lat temu miałem na to niezłą zajawkę. Mam chyba Tamiye TT-01 i TB-01. Ten drugi jest uszczelniony do "rajdów". Ale i tak najlepsza zabawa to te modele na nitrometan
Uwaga Murki, mam ważny komunikat. Jak pewnie niejednemu z was, padły mi plany na sylwestra, ale nie wszystko stracone.
Mam do dyspozycji dom letniskowy w Beskidach, dokładnie we wsi Twardorzeczka. Dom jest spory, piwnica (jak ktoś nie umie bez niej żyć), parter, piętro i poddasze. Na łóżkach i materacach zmieściło się kiedyś 15 osób, jeśli frekwencja byłaby większa, to trzeba by przywieść swoje karimaty, bądź materace dmuchane. Śpiwory obowiązkowo. Warunki raczej w klimacie
Nie chce żadnej DOTY i innych tego typu gier, coś mniej znanego bo w te znane pewnie już grałem.