Wpis z mikrobloga

Takie pytanko: lata tu ktoś w ramach #parkour #freerun ? Nie latałem od lat. Nabawiłem się lęku wysokości przez to (parę wypadków). Chyba czas przełamać się i wrócić do gry. (Bawie mnie free run, nie akrobacje). Jakieś porady jak zacząć z lękiem wysokości? (nie boję się, po prostu kręci mi się we łbie). A-----l odpada - nie latam po pijaku :P
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: latałem na szmacie :) Nie boję się wysokości. kręci mi się tylko we łbie. Najbardziej się boję prostego king konga, bo kilka razy zahaczyłem nogami :/ Na sporej wysokości :/
  • Odpowiedz
@harnas_sv: no ja też się w to bawiłem z 10 lat temu, ale ewidentnie mi brakuje :) Nie miałem wcześniej lęku wysokości. W ogóle to się skapnąłem kiedyś na basenie dopiero jak wchodziłem na zjeżdżalnie i zakręciło mi się w głowie :P Tak to nadal byłbym szczęśliwy, nie świadomy :D

A zapewne to przez kilka faili, bo kilka razy zdrowo przywaliłem :P I to zawsze przy najprostszych rzeczach :) Ostatnie
  • Odpowiedz
@EmPfLiX: takk sobie patrzę na filmiki teraz, to aż mnie zęby bolą :P Muszę się rozćwiczyć na macie, ale jak dobrze pójdzie to na wiosnę powinno być ok :)
  • Odpowiedz
@EmPfLiX: Tylko obawiam się, że jestem obecnie bardziej niż nowicjuszem, bo mam j----ą traaumę, więc mogę mieć problem na wysokościach. Ale biegać po ścianach jeszcze umiem :D
  • Odpowiedz
@npsr: wracam do skakania po 7 latach przerwy, na lato chcę dojść przynajmniej do etapu kongów, dashy i sporadycznych backflipów (freerun mnie tak nie ciągnie jak czysty, stary parkour) :)
  • Odpowiedz
@elvisiako: co masz na myśli pod nazwą czysty, stary poarkour? Bo mi się wydaje, że właśnie parkour przestał być czysty i ciśnie mocno za mocno w widowiskowe akrobacje a free run przejął ideę i bardziej skupia się jednak na szybkim poruszaniu się olewając przeszkody :) Chyba, że się mylę.. wypadłem z obiegu też :)
  • Odpowiedz
@npsr: no właśnie może jest już dla mnie za późno na salta i flipy, raczej kładę nacisk na precision jump, vaulty które pamięta się z Vaults 101 i 102. Czyli bezpieczniejszą odmianę ;) ale do Konga i Dasha lub Kasha mam jeszcze za duża barierę psychiczną. To jeszcze nie ten moment :)
  • Odpowiedz
@npsr: teraz tylko pora wziąć dupę w troki i ruszyć z kopyta :D jakbyś sobie przypomniał stare tytuły parkourowych filmików, takich jak powyższy to śmiało wołaj przy wrzucaniu, właśnie te starsze produkcje bardziej motywują :D
  • Odpowiedz