Wpis z mikrobloga

@JakisGlupiKon: było odnośnie zużytych przegub, niewyważonych kół, za duże i za małe ciśnienie w oponach, zbyt szybkie miganie świateł kierunkowskazu oznacza uszkodzenie jednej żarówki, czy możesz montować żarówki ksenonowe jeżeli auto nie jest do nich przystosowane. Nie pamiętam wszystkich, to chyba takie które najczęściej miałem ^_^. Dodatkowo długość pojazdu z przyczepą kempingową, co jest zespołem pojazdów. Ucz się lepiej od zaraz bo w 3 dni ciężko się nauczyć tego wszystkiego.
Najwięcej
  • Odpowiedz
@JakisGlupiKon: i twierdzisz, że Tobie jako przyszłemu kierowcy nie jest to potrzebne? Proszę ja Ciebie... :) To są podstawy do kierowania samochodem. Musisz wiedzieć podstawy co się dzieje w samochodzie, bo odpowiada to bezpośrednio za bezpieczeństwo (nie tylko Twoje).
  • Odpowiedz
@aanndrzej: W takim razie co powiesz o długości drążka zmiany biegów? Wielkości znaczka na przedniej szybie? Wielkości tablicy rejestracyjnej? Te pytania też się mogą trafić.

Jak będzie mi się coś dziać z skrzynią to pojadę do mechanika. Mało mnie obchodzi co to. I teraz popatrz jak tak koloryzujesz te chore pytania. Gość zdał prawko bo odpowiedział na te pytania za 1pkt ale oblał jedno czy dwa ważne pytania, np czy trzeba
  • Odpowiedz
W takim razie co powiesz o długości drążka zmiany biegów? Wielkości znaczka na przedniej szybie? Wielkości tablicy rejestracyjnej? Te pytania też się mogą trafić.


@JakisGlupiKon: nie, w oficjalnej bazie pytań ich nie ma. Wiem, bo jestem wykładowcą prawa jazdy i non-stop testy robię.

Odpowiedziałem poprawnie na wszystkie ważne, pomijając te zbędne gówna.


@JakisGlupiKon: jeśli na te banalne "zbędne gówna" nie odpowiedziałeś to ne powineneś na drogę wyjeżdżać, bo stan Twojego
  • Odpowiedz