Pies mi się zesral w domu... przez cała noc n-----l tyle kup i rozsmarowała to po podłodze w salonie kuchni i przedpokoju. Nie jestem w-------y tylko posprzątałem, bo wiem, ze gdyby nic pieskowi nie było to na 100 procent by nie sral w domu, a jeszcze zwymiotował dwa razy i całe szczęście ze załatwił wie tylko na podłogę a nie dywany czy kanapy #pies #piesel #srajzwykopem
@JavierDaY: Dokładnie, udaj się z psem do weterynarza. Propsuje za podejście ze się nie w-------s i nie skarciłes psa. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
#pies #piesel #srajzwykopem