Domier
hmm mam hp dv6000 od chyba 7 lat ( poprzedni tez tyle mial ale padla plyta glowna jak sie w-------m jak mnie w CS'a cisneli i przywalilem ). Zwiedzil ze mna kawal swiata, spadl wielokrotnie, za mlodu przy CS'ie zdarzalo sie w niego walic piescia. Wozilem go w bagazniku przy minusowych temperaturach. Jedynie bateria padla. Nie wiem czy teraz takie gowna robia czy co... Ciagle widze wykopy jak to po miesiacu glosniki


