Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CoverMe

CoverMe

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1162
  • Znaleziska 15
  • Mikroblog 1147
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
17.11.2016, 18:30:04
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 17.11.2016, 20:51:06
  • 0
@Anck-Su-Namun: zawsze moze byc gorzej, mogło nie być tych klocków, a bez klocków życie nie jest takie kolorowe_
  • Odpowiedz
Munchhausen
Munchhausen
17.11.2016, 19:02:04
  • 672
#rozdajo #poznan #swetryswiateczne

Zbliżają się święta, więc czas na małe rozdajo. Znajomi założyli Swetrołap i sprzedają na nim dziwne sweterki świąteczne, więc wysępiłem jeden na promocję na wypoku. Rozmiar L. Zasady są proste - zaplusuj ten wpis i napisz pod spodem w komentarzu, jaki prezent chciałbyś otrzymać pod choinkę od moderacji Wykopu. Zwycięzcę wylosuję w piątek o 22:00 i zawołam w komentarzu. Powodzenia :)
Munchhausen - #rozdajo #poznan #swetryswiateczne

Zbliżają się święta, więc czas na...

źródło: comment_wYvZWIVOIeZWVxkamVPiEk2TCQFXu4dD.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 17.11.2016, 20:15:55
  • 0
@Munchhausen: Emily Rudd naa zawsze
  • Odpowiedz
g.....e
g.....e
konto usunięte 17.11.2016, 08:40:59
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 17.11.2016, 11:24:58
  • 0
@golebje: @Sicnot: dajcie insta Emily i chanel na yt
  • Odpowiedz
c.....t
c.....t
konto usunięte 16.11.2016, 17:02:51
  • 109
o gurwa jaka prawda aż smutłam
#tfwnogf #tfwnobf #feels
c.....t - o gurwa jaka prawda aż smutłam
#tfwnogf #tfwnobf #feels

źródło: comment_00zRNlRkU6gdz0uFcr2htGkNnjCTb86B.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 16.11.2016, 21:03:42
  • 0
@consummatumest: za dlugo juz czekam na ten pieprzony okręt
  • Odpowiedz

462

Jak zbudować dron wyścigowy klasy 250

Jak zbudować dron wyścigowy klasy 250

Ponieważ mój poprzedni film przedstawiający budowę hexacoptera, zdobył duże zainteresowanie na wykopie, tym razem chciałbym przedstawić Wam, jak wygląda budowa oraz konfiguracja dużo mniejszego drona, przeznaczonego do wyścigów oraz akrobacji.

soaringsing
z
youtube.com
dodany: 10.11.2016, 21:53:29
  • 104
  • #
    drony
  • #
    budujedrona
  • #
    diy
  • #
    technologia
  • #
    modelarstwo
  • #
    banggood
CoverMe
CoverMe 11.11.2016, 10:36:46
  • 15
Mógłbyś podesłać jakieś strony/ fora gdzie można nauczyć się składać takie drony? dla kogoś kto totalnie się nie zna jakie czesci kupic i potem jak to zlozyc zeby latalo? :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CoverMe
CoverMe 11.11.2016, 11:04:04
  • 5
@soaringsing: dzieki, biorę pierwszą wypłatę i buduję!
CoverMe
CoverMe 11.11.2016, 10:55:56
  • 1
Czesc koledzy, zainspirowany filmikiem @soaringsing chciałbym sam zacząć budować drony. W ogóle nie znam sie na tej branży, a jedyną wiedzę jaką posiadam to ta ze studiów mechanicznych. Dlatego proszę was o informacje od czego zacząć, co przeczytać, co obejrzeć, jakie podjąć pierwsze kroki (ʘ‿ʘ)
#drony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xava
Xava
11.11.2016, 11:12:11
  • 0
@CoverMe: Pierw pomyśl czy masz na to środki.
Jeśli chodzi o "racery" to na przyzwoitą aparaturę musisz mieć ~650 (aparatura 9XR PRO + nadajnik frsky XJT) do 1000zł (frsky taranis) , pewnym wyjściem są tańsze sprzęty typu flysky i6 za 200-250zł, ale nie starczy to na długo.

Potrzebny będzie komplet baterii i ładowarka, za jeden pakiet musisz liczyć 80zł i w górę a wypada mieć takich minimum 4-6 szt. Do tego
  • Odpowiedz
saldatoreafilo
saldatoreafilo
11.11.2016, 11:39:07 via iOS
  • 0
@CoverMe: eeech panowie coraz więcej amatorów pcha się do tej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiccoloColo
PiccoloColo
11.11.2016, 06:03:35 via Android
  • 10
Ktoś chce wina domowej roboty? Trochę za słodkie mi wyszło. Relaks.
PiccoloColo - Ktoś chce wina domowej roboty? Trochę za słodkie mi wyszło. Relaks.

źródło: comment_lc9BsZKTErctMQF75385ODcijmChLbas.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 11.11.2016, 08:36:13
  • 1
@PiccoloColo: pamiętam jak na studiach piliśmy z takich kieliszków wódkę bo nie było innych (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
PokerTexas
PokerTexas
11.11.2016, 06:04:02
  • 287
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 342
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 11.11.2016, 08:29:29
  • 0
@PokerTexas: 0:2 Polska, 31 minuta
  • Odpowiedz
tehSpirit
tehSpirit
08.11.2016, 20:40:09
  • 2
Pod koniec listopada albo w grudniu ze znajomym chciałbym zorganizować halę i pokopać w piłkę, ktoś wstępnie byłby chętny ?

#warszawa #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 08.11.2016, 20:56:42
  • 0
@tehSpirit: zalezy w jakiej czesc waw
  • Odpowiedz
m.....r
m.....r
konto usunięte 07.11.2016, 20:47:36
  • 78
Piękny gol Van Bronckhorsta. Holandia - Urugwaj , Mistrzostwa Świata w RPA, 2010 r.

#golgif #pilkanozna
m.....r - Piękny gol Van Bronckhorsta. Holandia - Urugwaj , Mistrzostwa Świata w RPA,...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoverMe
CoverMe 07.11.2016, 23:36:23
  • 1
@DoDoLot: nie wprowadzano stopniowo młodych pilkarzy, z tamtego pokolenia to juz weterani a mlodzi bez doswiadczenia nie sa w stanie grac na takim poziomie, teraz potrzeba im czasu
  • Odpowiedz
CoverMe
CoverMe 07.11.2016, 19:28:58
  • 1
Gdzie znajdę najtańszą pizze w Warszawie albo jakieś promocje 2 w cenie 1?
#warszawa #pizza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiccoloColo
PiccoloColo
07.11.2016, 19:29:23
  • 1
@CoverMe: W biedrze Donatello.
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
07.11.2016, 21:06:53
  • 0
@CoverMe: Najtaniej to telepizza, ale to wyrób pizzopodobny. czasem nawet są 3 średnia za 36zł
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 8 z 11
  • >

Stefan

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.11.2022

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking