Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CoreInside

CoreInside

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3371
  • Znaleziska 120
  • Mikroblog 3251
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
  • Dodane (270)
  • Komentowane (1595)
  • Plusowane (1386)
CoreInside
CoreInside 16.08.2018, 05:27:47 via Android
  • 2
Gdzie w #katowice lub okolic, dobrze montują czujnik parkowania do samochodu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ehisedi
ehisedi
16.08.2018, 05:57:47
  • 16
najlepsze czujniki parkowania są na placu andrzeja. Perfekcyjnie machają ręką na znak, że już wystarczy. Nazywają Cie kierowniku, a jednorazowa usługa kosztuje zaledwie 2PLN
  • Odpowiedz
caribbean
caribbean
16.08.2018, 12:02:01 via Android
  • 0
@CoreInside też szukam do swojego auta, ale to chyba trzeba po jakichś warsztatach szukać, ewentualnie samemu ;p
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 15.08.2018, 09:51:28
  • 1
ktoś ranked/normal? ja b1, adc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoreInside
CoreInside
Autor
15.08.2018, 10:49:39
  • 0
@RaknieborakzDojczow: poszło :)
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
15.08.2018, 15:26:41
  • 0
@CoreInside: seventh dreamer, ale tylko normale
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 14.08.2018, 19:01:50 via Android
  • 10
Ktoś nie zapłacił za gaz ( ͡º ͜ʖ͡º) #katowice
CoreInside - Ktoś nie zapłacił za gaz ( ͡º ͜ʖ͡º) #katowice

źródło: comment_fw2apapnZzAa0DAJLFGChFeqt1LzWtfA.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krak
krak
14.08.2018, 19:06:28
  • 0
乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 12.08.2018, 13:12:31 via Android
  • 1
Macie jakiś sprawdzony sposób na lejek w #redbullmobile ? Od rana mam max 5mb/s zawsze mailem spokojnie ponad 30...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoreInside
CoreInside 10.08.2018, 08:49:44 via Android
  • 1
Właśnie fotoradar zrobił mi zdjęcie w terenie zabudowanym, miałem ponad 100km/h....wiec pewnie będą chcieli mi zabrać prawo jazdy. Wlascicielem auta jest wujek. Pytanie do was, jak wygląda pismo dotyczące wskazania kierowcy? #fotoradary #fotoradary24
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamFAJNYnick
mamFAJNYnick
10.08.2018, 08:52:46
  • 1
@CoreInside: jest tez chyba opcja ze nie wskaze kto kierowal ale wtedy jest wyzszy mandat
  • Odpowiedz
l.....h
l.....h
konto usunięte 10.08.2018, 08:56:54
  • 1
@CoreInside: Poniosło cię to teraz przyjmij konsekwencje na klate ;)
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 08.08.2018, 16:48:18
  • 1
Co myślicie o tym zestawie? #pcmasterrace
CoreInside - Co myślicie o tym zestawie? #pcmasterrace

źródło: comment_GJDZ5ZPATqNjkohlahQQ9UJUo2UgYJUl.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z.....y
z.....y
konto usunięte 08.08.2018, 17:43:01
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

CoreInside
CoreInside
Autor
08.08.2018, 17:48:37 via Android
  • 0
@zapijaczonydzony dzięki za pomoc! A powiem mi jeszcze czym różni się seria H od B? bo może warto dopłacić do tego:
CoreInside - @zapijaczonydzony dzięki za pomoc! A powiem mi jeszcze czym różni się se...

źródło: comment_lYN2R47Gugbczcqcm9XYm1LE1Y1Fl6Z4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 08.08.2018, 04:16:53
  • 5
Właśnie pozbyłem się laptopa i przymierzam się do złożenia stacjonarki. Zależy mi na wifi i bt, więc mam dwie opcje iść w ITX z wbudowanym wifi/bt lub kupić mirco ATX + osobno karty? które rozwiązanie waszym zdaniem jest lepsze?
Komputer będę głównie używać do internetu, czasem odpalę lola.
Moja wiedza stanęła na intelu 6 generacji, za nim weszły Ryzeny i nie wiem co aktualnie warto kupić... sporo czytałem i na razie wybór
CoreInside - Właśnie pozbyłem się laptopa i przymierzam się do złożenia stacjonarki. ...

źródło: comment_Pg3UDa5bDry4VbbeZ6uYlMa6rrswfkwM.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maou
Maou
08.08.2018, 10:07:33
  • 2
@CoreInside: Wszystkie małe kompy bez grafiki = Ryzen apu
  • Odpowiedz
krabat
krabat
krabat
08.08.2018, 10:39:22
  • 0
@CoreInside: http://forum.pclab.pl/topic/1252625-Raijintek-Metis-w-zieleni

Zerknij sobie na ten temat, to mój komputer. Budka jest dosyć mała, a mieści zwykłe podzespołu typu wentylatory 120 mm, zasilacz ATX, średniej wielkości karty graficzne. Przy odrobinie samozaparcia można to też nieźle wyciszyć. Płyta którą tam mam ma WiFi i BT, więc dźwięk jedynie obraz i zasilanie kompa muszą być po kablu.

Jak chcesz, to pisz na priv, pogadamy i wymyślimy co warto kupić, akurat ta moja
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 05.08.2018, 15:22:13
  • 1
ktoś chętny na duo? g1 i adc here :)
#leagueoflegends
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....k
r.....k
konto usunięte 05.08.2018, 15:38:09
  • 0
@CoreInside: jakoś za godzinkę mogę. Grywam sobie teraz suppa. G1, nick na w
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
05.08.2018, 19:18:59
  • 0
@CoreInside: g2 jng
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 30.07.2018, 15:39:37 via Android
  • 1
Czy ktoś posiada #klawiatura logitech k360 i mógłby mi powiedzieć czy można wcisnąć minimum 3 przyciski na raz? #logitech #komputery
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s_t_u_l_e_j
s_t_u_l_e_j
30.07.2018, 15:44:45
  • 1
@CoreInside: prqtyo tyle wychodzi
  • Odpowiedz
Zatwardzenie
Zatwardzenie
04.06.2019, 22:49:10
  • 0
@CoreInside: w grach chyba shift+W+A+spacja się blokowało
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 29.07.2018, 08:50:46
  • 1
Jak wypada "stary" Dell U2515H na tle nowych ipsów, plsów itd? #monitory #pcmasterrace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoreInside
CoreInside
Autor
29.07.2018, 09:17:03
  • 0
@Zero_Gravity: czy jest dużo różnica miedzy u2515 a u2518?
  • Odpowiedz
Zero_Gravity
Zero_Gravity
29.07.2018, 09:37:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoreInside: generalnie fake'owe HDR tylko i wyłącznie po HDMI i bardziej cieńsze obramowanie, dioda lepiej umiejscowiona. W nocy tak nie świeci, jak w 15h. Ładniejszy jest xD Takie moje skromne zdanie. Z HDR nie korzystam
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 29.07.2018, 07:28:45
  • 2
Właśnie wypełniam kwestionariusz osobowy do nowej pracy i nie wiem co zaznaczyć przy pytaniu: "Czy "nazwa firmy" ma uwzględnić kwotę wolną od podatku pit? do wybory tak lub nie. ktoś pomoże?
#pit #podadtki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....2
T.....2
konto usunięte 29.07.2018, 07:34:33 via Android
  • 1
@CoreInside generalnie jeżeli to jest Twoja jedną praca, nie masz dwóch etatów to tak. Problem jest jedynie gdy masz więc niż jedną umowę o pracę
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 20.07.2018, 08:59:32
  • 3
Chciałby ktoś kupić porządne słuchawki + kabel 7N- Hifiman HE-4XX? Chętnie wymienię za jakieś zamknięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sluchawki #audioboners #sprzedam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoreInside
CoreInside 18.07.2018, 08:01:35
  • 1
Ja rozumiem, że ekonomiczny ale to już jest lekka przesada..... ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#tracking
CoreInside - Ja rozumiem, że ekonomiczny ale to już jest lekka przesada..... ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ...

źródło: comment_OtWkEcWO2xPNdvY5bmTcHPzp55c4Rfog.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoreInside
CoreInside 13.07.2018, 23:31:59 via Android
  • 2
Mam problem z #laptop i muszę wysłać na gwarancję i tu jest pytanie, czy mogę go wysłać bez dysku? Mam na nim swoje prywatne dane i nie chce żeby ktoś je oglądał, model to Asus gl503 #pcmasterrace #asus (╯︵╰,)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mojemacki
mojemacki
13.07.2018, 23:34:24 via Android
  • 1
@DPary bo już ktoś leci po folderach szukając dziwnych rzeczy ;)
  • Odpowiedz
plussix
plussix
plussix
13.07.2018, 23:35:35
  • 1
@CoreInside: Skontaktuj się z supportem asusa albo przeczytaj na ich stronie. Jak wysyłałem laptop Fujitsu-Siemens to nie było problemu, żeby wysłać bez dysku.
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 25.06.2018, 17:03:01
  • 4
Własnie odebrałem swojego pierwszego squonka + wasp nano.... a to wszystko przez @marek-wozniak-750 wcześniej miałem Draga + kylin mini i powiem wam, że chyba nigdy nie wrócę do normalnych elektryków. Smak na squonku jest niesamowity! Wszystkim polecam spróbować!
#epapierosy
CoreInside - Własnie odebrałem swojego pierwszego squonka + wasp nano.... a to wszyst...

źródło: comment_JiHWsdf2laUFEEzY2JSDeHevlqk7Cf2F.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoreInside
CoreInside
Autor
28.06.2018, 17:22:43 via Android
  • 1
@ToJanusz braid na bazie ni80 :)
CoreInside - @ToJanusz braid na bazie ni80 :)

źródło: comment_zpwyooIJKVNJvDawRbxMuHFqeGMU0UNY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside
Autor
28.06.2018, 18:12:47 via Android
  • 1
@ToJanusz nie ma dużej różnicy :)
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 22.06.2018, 10:11:54 via Android
  • 1
Zależało mi na tym, żeby doszła przed weekendem... Oni chyba robią to specjalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pocztapolska #tracking
CoreInside - Zależało mi na tym, żeby doszła przed weekendem... Oni chyba robią to sp...

źródło: comment_p7wOqDKJZKWdvyijjW9nKKkF2bHy3QeB.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....r
J.....r
konto usunięte 27.06.2018, 19:48:52
  • 1
@Pilaf: Ktoś w opiniach pod WER Zabrze napisał że ponoć zwolnili tam doświadczonych pracowników a zatrudnili więźniów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od kilku lat pracuje na Zabrzanskim WERze, nie ukrywam, ze nie jestem zdziwiona negatywnymi opiniami. Sama zdaje sobie sprawę z burd**u, który tam panuje. Zakład chcąc zaoszczędzić pieniądze zwolnił w ubiegłym roku prawie 200 doświadczonych osób, nas jako pocztowcow pozostała garstka. Wypełnić Lukę w personelu
  • Odpowiedz
zarroc
zarroc
08.07.2018, 18:11:18
  • 0
@Pilaf: w wer warszawa też są więźniowie, ale oni robią raczej na gabarytach, kontenerach niż sztukowo
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 20.06.2018, 15:10:54
  • 1
Muszę kupić baterie do Vandy Vape Pulse 80W, co wybrać?:
Lg Hg2
VTC6
#epapierosy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek-wozniak-750
marek-wozniak-750
20.06.2018, 15:36:48 via Android
  • 1
@CoreInside: sprawdź testy u mooch'a - dla mnie różnica między q30, vct5 i 6 a lghg2 jest na tyle niewielka że szkoda sobie zwracać głowę ;)
  • Odpowiedz
BreezierSix
BreezierSix
22.06.2018, 00:03:24
  • 0
@marek-wozniak-750: Mam liitokala 500 i 21700 da rade wcisnąć ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 19.06.2018, 11:31:39 via Android
  • 1
Przymierzam się do sqounka, jeśli chodzi o dół to raczej pójdę w pulse, ale mam problem z górą... Co polecacie pod smak, najlepiej na singel coilu? #epapierosy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek-wozniak-750
marek-wozniak-750
19.06.2018, 13:22:58 via Android
  • 1
@CoreInside: wszystko, jeżeli używałeś rta/subohm to na każdym Rda odczujesz kolosalną różnice... ghoul, sq22, recurve - polecam, używałem
  • Odpowiedz
marek-wozniak-750
marek-wozniak-750
19.06.2018, 21:09:37
  • 0
@CoreInside: ja nie korzystam ani z ali ani z gb przy zakupach ein... ale ja raczej nie kupuje 1 szt ;) - kup gdzie wygodniej
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 18.06.2018, 19:39:16
  • 1
Zastanawiam się czy drip tip może mieć wpływ na smak? #epapierosy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorken
Dorken
18.06.2018, 19:59:25 via Android
  • 0
@CoreInside +-1,5cm
  • Odpowiedz
m.....8
m.....8
konto usunięte 19.06.2018, 00:04:06
  • 0
@CoreInside: jak najbardziej. Długie dripy chłodzą dym.
  • Odpowiedz
CoreInside
CoreInside 14.06.2018, 19:39:03 via Android
  • 5
Nic nie zmianialem od 4 miesięcy to chyba mój rekord 4XX + Zenek duo + smsl sanaskrit 6th :) #audioboners
CoreInside - Nic nie zmianialem od 4 miesięcy to chyba mój rekord 4XX + Zenek duo + s...

źródło: comment_2bLOizqLqzZDTUGjT8BgKHjvydfjNN84.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoreInside
CoreInside
Autor
15.06.2018, 11:14:10
  • 1
@Duncan58: scena nie powala, moje są bohaterami tej recenzji: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-hifiman-he-4xx/ do klasycznej wybrałbym K701 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
D.....8
D.....8
konto usunięte 15.06.2018, 11:48:15
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14
  • Strona 8 z 14
  • >
  • Lubię pić zimne mleko :3

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking