@TheTruz: chłop ma wpisana 3 walke w rozpisce gali i napewno by dostal konopskiego do tej 3 walki w rozpisce, konop moze nie jest najwiekszy ale jest zasiegowym tworca i musi dostac tez kogos takiego a nie frania ktory od miesiaca ma wiecej niz 10k widzow xddd
Czy kogoś dziwi to co się o--------a w AGO? Od początku przeczuwałem że goście którzy weszli ze świata piłkarskiego do świata e-sportu tylko i wyłącznie dla hajsu mogą popsuć wiele rzeczy #xayoo
@Chudzinski: nie ma w tym nic złego, ale jak gościu wchodząc w esport mówi że wszedł w niego bo mu syn pokazał jak gra w gierki i jak na tym zarabiać to xD Mógłby lepszych doradców ogarnać