#przegryw
Byłem dzisiaj w Auchan i kupiłem 12 batoników, 2 jogurty pitne, drożdżówkę oraz słoik miodu.
Byłem dzisiaj w Auchan i kupiłem 12 batoników, 2 jogurty pitne, drożdżówkę oraz słoik miodu.
Gadżeciarz
od 29.04.2025
Mikroblogger
od 03.04.2026
Rocznica
od 29.04.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Zastanawiam się, czy pójść dzisiaj do żabki i kupić kebaba.
Z jednej strony nie jestem głodny, bo jadłem już zupkę chińską, a z drugiej mam ochotę na coś ciepłego z mięsem i warzywami.