Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Best_One
Profil firmowy

Best_One

Dołączył 1 rok i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3704
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 3704
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 24
Best_One
Best_One 03.05.2026, 08:53:20
  • 4
#przegryw
Już nie mogę się doczekać lipcowych i sierpniowych burz, które mają taki świetny klimat w moich wiejskich stronach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best_One
Best_One 03.05.2026, 08:52:21
  • 7
#przegryw
Grałbym całymi dniami w Mount & Blade: Warband i jadł różnorakie przekąski.
Best_One - #przegryw 
Grałbym całymi dniami w Mount & Blade: Warband i jadł różnoraki...

źródło: 1000003421

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best_One
Best_One 02.05.2026, 16:27:08
  • 9
#przegryw
Oglądanie filmów i słuchanie muzyki, to jedyna przyjemność jaką mam z życia.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1
02.05.2026, 16:33:00 via Wykop
  • 0
@Best_One: a masturbacja?
  • Odpowiedz
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
02.05.2026, 16:36:13 via Wykop
  • 0
@Best_One: 4. Zazdrość.
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 02.05.2026, 16:23:48
  • 5
#przegryw
Z jednej strony dobrze jest być samemu, a z drugiej strony, to bycie samemu bywa naprawdę dołujące.
Czy jest jakiś złoty środek?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
02.05.2026, 16:25:27 via Wykop
  • 1
Czy jest jakiś złoty środek?


@Best_One: halucynacje
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 02.05.2026, 15:09:03
  • 2
#przegryw
Kupiłem 4 batony, dwa napoje, 2 oswianki i precle, a za wszystko zapłaciłem prawie 30 złotych.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabbek
nabbek
02.05.2026, 15:10:00 via Wykop
  • 0
Kupiłem 4 batony, dwa napoje, 2 oswianki i precle, a za wszystko zapłaciłem prawie 30 złotych


@Best_One: chyba na kasie nabili dodatkowo skrzynkę ananasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 02.05.2026, 15:06:44
  • 1
#przegryw
Błędy trzeba naprawiać.
Szkoda tylko, że nie wiem, jak naprawić swoje.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
02.05.2026, 15:08:56 via Wykop
  • 0
@Best_One: https://en.wikipedia.org/wiki/Solomon%27s_paradox

Paradoks Salomona to obserwacja, że ludzie potrafią udzielać rozsądnych rad innym, ale nie potrafią zastosować tych rad do własnej sytuacji.
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 02.05.2026, 10:48:58
  • 5
#przegryw
To dobrze, że już powoli idzie lato.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaorany33
Zaorany33
Zaorany33
02.05.2026, 10:50:01 via Wykop
  • 4

Komentarz usunięty przez moderatora

mr-dawid
mr-dawid
02.05.2026, 11:00:03 via Android
  • 1
@Zaorany33 oskariat budzi się z zimowego letargu
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 02.05.2026, 10:47:43
  • 4
#przegryw
Zjadłem dzisiaj połowę dżemu, która została mi w opakowaniu, zupkę błyskawiczną i pierogi z serem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best_One
Best_One 02.05.2026, 05:29:26
  • 5
#przegryw
Nudzi mi się.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best_One
Best_One 02.05.2026, 05:28:36
  • 4
#przegryw
I co tu począć.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
02.05.2026, 05:29:32 via Wykop
  • 4
@Best_One: Nie robić nic, i czekać, aż sytuacja jeszcze się pogorszy
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 01.05.2026, 17:02:42
  • 35
#przegryw
Ściska mnie w żołądku na samą myśl o tym, że mógłbym stracić jedyną bliską mi osobę na tym świecie, czyli moją matkę.
Tylko na niej mogę polegać, oprócz niej nie mam nikogo.
Zero bliskich przyjaciół, zero osób z którymi mógłbym na poważnie porozmawiać o swoich problemach i życiu.
Smutna rzeczywistość, którą sam sobie zgotowałem.
Best_One - #przegryw 
Ściska mnie w żołądku na samą myśl o tym, że mógłbym stracić je...

źródło: 1000003416

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
01.05.2026, 17:03:33 via Wykop
  • 7
@Best_One: rel
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
01.05.2026, 17:06:35 via Wypiek
  • 3
@Best_One rel, dla mnie mama i tata są bardzo ważni. Na samą myśl że ich zabraknie zbiera mnie na wymioty i chce zamknąć się w sobie. Ehh…
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 01.05.2026, 16:44:20
  • 6
#przegryw
Potrzebuję wsparcia i bliskości.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
01.05.2026, 16:44:32 via Wykop
  • 3
@Best_One: (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 01.05.2026, 06:27:25
  • 4
#przegryw
Powinienem wynieść śmieci, ale mi się nie chcę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best_One
Best_One 01.05.2026, 06:26:44
  • 30
#przegryw
Jedyne o co proszę, to o 3 dni w tym miejscu.
Best_One - #przegryw 
Jedyne o co proszę, to o 3 dni w tym miejscu.

źródło: 1000007183

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
01.05.2026, 06:28:31 via Wykop
  • 14
to o 3 dni w tym miejscu.


@Best_One: Tylko 3 dni? Raczej wieczność...
  • Odpowiedz
Tata_Kasi
Tata_Kasi
01.05.2026, 06:32:01 via Wykop
  • 18
@Best_One: 3 dni jest bardzo osiągalne. Można coś takiego wynająć, pojechać z prowiantem i cieszyć się naturą
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 01.05.2026, 05:38:02
  • 7
#przegryw
Zjadłem jabłko.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brzoza17kar
brzoza17kar
01.05.2026, 05:38:58 via Wykop
  • 3
@Best_One: + do zdrowotności jego!
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 01.05.2026, 05:37:41
  • 6
#przegryw
Wczoraj po pracy zjadłem 2 jabłka, owsiankę i ciasto truskawkowe z galaretką.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UmguleleMAX
UmguleleMAX
UmguleleMAX
01.05.2026, 05:51:16 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

Best_One
Best_One 29.04.2026, 15:08:36
  • 2
#przegryw
Zjadłbym Pringelsy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peppe_theFrogg_enjoyer
Peppe_theFrogg_enjoyer
29.04.2026, 15:09:13 via Wykop
  • 0
@Best_One: to nawet nie są chipsy
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 29.04.2026, 15:06:56
  • 2
#przegryw
Powinienem zrobić zakupy, ale mi się nie chcę, a tak poza tym, to mam dziurawą skarpetkę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best_One
Best_One 28.04.2026, 18:44:12
  • 4
#przegryw
Przed chwilą stuknął mi rok na Wykopie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiksQ
FiksQ
28.04.2026, 18:46:11 via Wykop
  • 1
@Best_One: to trzeba plakac
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One 28.04.2026, 18:15:24
  • 5
#przegryw
Najgorsze są te chwilę, w których uświadamiam sobie, co zrobiłem ze swoim życiem i wówczas fakt, że niektórych sytuacji i zdarzeń nie da się cofnąć sprawia, że gorycz i żal ściskają mi żołądek.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fsnelo
fsnelo
28.04.2026, 18:28:40 via Wykop
  • 0
@Best_One: Ehh tyle rzeczy bym zrobił inaczej gdybym mógł tylko cofnąć czas.....
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 29.04.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking