ale bym go kłuł aaa #teczowepaski
Bates47 via Android
- 1
Ehh, kiedyś wyjde rano, niby po chleb...
#depresja
#depresja
- 6
Nie chce żyć!
#depresja
#depresja
Czyżby naszych dwóch przystojnych wahadłowych wybrało się wspólnie na wakacje hmm?
#reprezentacja #mecz #teczowepaski
#reprezentacja #mecz #teczowepaski
źródło: comment_1655556201hCrb0NobSjyAX4SGGThxD4.jpg
Pobierz
Bates47 via Android
- 0
- 8
Pamiętacie początek "pandemii" i konferencje prasową sanepidu ze Słubic wraz z przeuroczą Panią w okularach jak osa? Okazuje się, że wszystko u niej w porządku!
https://www.youtube.com/watch?v=1RdBylV4QG8
#pandemia #wirus #covid19 #covidroulette #covidioci #heheszki #sanepid #medycyna
https://www.youtube.com/watch?v=1RdBylV4QG8
#pandemia #wirus #covid19 #covidroulette #covidioci #heheszki #sanepid #medycyna
źródło: comment_1652777008mbssNweDSCkP6pgcBfbEIG.jpg
Pobierz
Bates47 via Android
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bates47 via Android
- 6
- 31
Bates47 via Android
- 2
Osiągnięcia
Rocznica
od 28.07.2025Rocznica Gadżeciarz
od 22.02.2021Gadżeciarz






U mnie też tylko jeden "bonus" track.
#pezet #hiphop #rap
źródło: comment_1664446919zX0me2ppH4LtPahrtSwdb4.jpg
Pobierz