Bates47 Bates47 23.12.2021, 07:49:26 via Android 1 + @PanMaglev Strasznie wczoraj zachlałem i paliłem blanty do 2 rano, spalem w rurze, a teraz mnie krzyz n--------a. Rodzina jest na mnie zła, bo rano miałem być kierowcą, ale jak pojedziemy o 16 też sie nic nie stanie, na tym polega odpowiedzialność.
Bates47 Bates47 04.12.2021, 23:09:48 via Android 1 + @ayyy_lmao to ty? źródło: comment_1638659388cfLdKUp8LKPMuK3NoAqcXR.jpg Pobierz
#teczowepaski
https://youtu.be/BBZ3i1GIWrE