Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Basixd
Basixd

Basixd

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 116
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 116
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (4)
  • Komentowane (8)
  • Plusowane (104)
Clefairy
Clefairy
20.05.2026, 19:24:51
  • 13
Jak na przestrzeni czasu zmieniła Wam się ocena głównych uczestników? U mnie:

Weronika - 6/10 → 8/10
Na początku bardziej obojętna, miała słabsze momenty i ataki borderline'u, ale to ostatecznie najbardziej normalna osoba ze wszystkich i posiadająca fajny humor.

Tobiasz - 7/10 → 5/10
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
20.05.2026, 19:40:46 via Wykop
  • 17
@Clefairy: dla mnie Werka na początku 10/10 , a na końcu 11/10.
Roksa zaliczyła regres, ale to raczej wina produkcji
Oliwii i Dominiki od początku nie trawiłem i tak już zostało do końca, jak dla mnie to najlepiej z dala od takich ludzi
Denis, człowiek widmo, przeźroczysty
Darek zabawny na początku, potem się pogubił i wylało się z niego prostactwo.
Marcel, oby zaznał kiedyś uczucia dostania czarnej polewki, to może zejdzie
  • Odpowiedz
Babadok
Babadok
20.05.2026, 19:51:05 via Wykop
  • 10
@Clefairy: Werka od początku była dla mnie gitem i to się do końca nie zmieniło. Tobiasz stracił. Pani Magister i Andrzeja nie lubiłam od pierwszych odcinków i ta niechęć się tylko wzmacniała z dalszymi odcinkami. Oliwia straciła. Dominika w sumie nie mam zdania, obojętna mi jest tak samo jak Marcel. Krystian zyskał pod koniec. Marta straciła mocno przy powrocie. Faraon i Darek to szkoda mi słów xd Roksana dramat. Reszty
  • Odpowiedz
sl_slavko
sl_slavko
sl_slavko
20.05.2026, 19:34:48
  • 24
#hotelparadise Czy ktoś rozumie dlaczego w poprzednich edycjach wypróbowali tyle różnych form wpływania na przebieg programu, a w dwunastej dostajemy emocje spod znaku kamień-papier-nożyce? Były pojedynki na refleks o odpadnięcie/przywrócenie uczestników i różne mniej, lub bardziej udane atrakcje. W tym sezonie to wyglądało na płytką reżyserkę pod konkretnych uczestników i bardzo tanie chwyty (przywrócenie pojedynczo, ale w odpowiedniej kolejności Wery, Tobiasza i Marty)...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evlka
evlka
20.05.2026, 22:26:47 via Wykop
  • 8
@sl_slavko: w tym sezonie to wyglądało, jakby reżyserka poszła w tango, zapomniała kompletnie o programie, a później rozbijali jeden dzień nagraniowy na 5odcinkiw, bo nie było co pokazywać.
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
19.05.2026, 14:19:14
  • 44
To jest obrzydliwe jak faworyzowana jest w tym sezonie roksi, doslownie nienawidze tej chlopczycy dominiki i malpy a i tak nieporownywalnie bardziej cieszy mnie to, ze wygrali oni niz ta roksana dopchana kolanem do finalu. Za kazdym razem jak nie ma pary to magicznie ktos przychodzi, test wiedzy na styk? oooo, rajski bog dal wam dodatkowy punkt xD No co za cyrk p--------y, gdybym byl ktoryms z uczestnikow i ogladal te odcinki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marszaIl
marszaIl
19.05.2026, 16:16:57 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
Autor
19.05.2026, 16:27:38 via Wykop
  • 1
@marszaIl: chyba sam sobie odpowiedziales w pytaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dewasta
Dewasta
19.05.2026, 15:14:22
  • 81
#hotelparadise
Dewasta - #hotelparadise

źródło: as6tso (1)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrUsKaWkOwAq
TrUsKaWkOwAq
19.05.2026, 15:16:33 via Wykop
  • 44
@Dewasta: to już jest takie żenujące z tą Roksaną… jeszcze gdyby faktycznie ktoś chciał być z nią w parze…
  • Odpowiedz
Sieranevada
Sieranevada
Sieranevada
19.05.2026, 19:14:21 via Wykop
  • 6
@TrUsKaWkOwAq: Bez kitu, to jest najgorsze, że absolutnie żaden chłopak nie chciał z nią być. Była zawsze kołem ratunkowym, z braku laku, na przeczekanie. A i tak za każdym razem najwyżej po 1 dni mieli jej dość i chcieli zmienić parę. Jedynie Darosław niby to mówił, że jest dla niego nr 1, ale potem się okazało, że to jest gra, że ona mu się w ogóle nie podoba i że
  • Odpowiedz
misbhv-
misbhv-
misbhv-
19.05.2026, 16:43:31
  • 72
#hotelparadise oni mysleli ze trzymanie roksanki bedzie ok bo robila content ale to doslownie bylo tylko do pewnego momentu, juz od pewnego czasu mam wrazenie ze wszyscy maja dosc tego trzymania na sile
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walimbrachol
Walimbrachol
15.05.2026, 22:20:00
  • 106
Ja stoję za Tobiaszem. Od początku miał wrzucane kłody pod nogi, Sexmaszynista i Materac widzieli w nim największego rywala, stąd ich wąty i sztuczne kręcenie afer o bycie chorągiewką (poziom głupoty porównywalny z aferą frajerską), Marta próbująca subtelnie zrobić z niego winnego, pomimo że sama go odrzuciła, p--------o Faraona to nawet nie skomentuję. I wszystko po to, żeby ostatecznie przedłużyć wakacje Roksanie. Szkoda, bo z Werką, pomimo wtop i przeciwności, tworzyli jedyną
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AmuAmuZyjeDlaSpamu
AmuAmuZyjeDlaSpamu
AmuAmuZyjeDlaSpamu
16.05.2026, 06:19:23 via Wykop
  • 34
@Walimbrachol: to absolutnie nie jest podejrzane że na cztery ostatnie odcinki wchodzi gość żeby tylko biedna Roksi miała parę xD
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
16.05.2026, 08:03:48 via Wykop
  • 31
@AmuAmuZyjeDlaSpamu: tak jest i nawet lektor byłby gotòw wejść, gdyby zaszła taka potrzeba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Fajlip1111
Fajlip1111
12.05.2026, 21:11:37
  • 63
Mam dość tej edycji, rzygam nią. Sam nie wiem po co ja to oglądam. Dzisiejszy odcinek był najnudniejszy ze wszystkich edycji ever. Beznadzieja, marazm, PR. Kobiety bez energii i uśmiechu, grzybiara, rura, magister to szczyt braku charyzmy. Marcel, Krystian, Denis, bez wyrazu, nudni. Każda para pozamykana w pokoju, zero imprez, alkoholu, spontanu. Wszystko takie wystudiowane, sztuczne, bez wyrazu. Dzisiaj co piec minut patrzyłem ile minut do końca tego gów...a.
Pamiętacie pandore z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adrianna-s
adrianna-s
adrianna-s
12.05.2026, 21:14:06 via Wykop
  • 2
@Fajlip1111: ja myślę że najnudniejsze za nami
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
12.05.2026, 22:46:23 via Wykop
  • 3
@Fajlip1111: spoooookojnie, nie jesteś sam, a na wymiociny Ci Diphergan w apteczce trzymam (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
KotekGarfieldes
KotekGarfieldes
KotekGarfieldes
11.05.2026, 16:56:03
  • 7
#hotelparadise sory ale co takiego tobiasz zrobil Werce? Ona odpadla on obiecal Marcie ze wybieze ja jezeli ta wybieze jego czegos nie pamietam?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosalinea
Rosalinea
11.05.2026, 17:18:31 via Wykop
  • 22
@KotekGarfieldes: nikt z nas nie pamięta i nie wie, co w tej swojej łepetynie uroiła sobie Telimena
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
11.05.2026, 16:57:55
  • 50
Telimena nie ma jakichś urodzin? Bo by przydało się ją chwycić za kłaki i wsadzić łeb prosto w tort.
Facet wybrał inną, można by to uszanować ale nieeeeee... trzeba to r----------ć żeby im się nie udało
Perfidna wredna sucz. Rzekłem.
#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ellengeast
Ellengeast
Ellengeast
11.05.2026, 17:26:54 via Wykop
  • 7
Telimenie nikt nie postawił granicy, więc kombinuje, jak może.
  • Odpowiedz
MalaguenaSalerosa
MalaguenaSalerosa
11.05.2026, 19:46:24 via Wykop
  • 7
@kadves: ale co chcesz, przecież ona PUAKAŁA jak wywaliła Tobiasza, przykro bardzo jej było, wszak to załatwia sprawę. :)))
  • Odpowiedz
kadves
kadves
11.05.2026, 17:28:38
  • 21
Po pierwsze wywalić chodząca depresje i nie wpuszczać takich ludzi do programu. Po drugie, Marta ma IQ na poziomie Darka i Ramzesa skoro wywaliła chłopa z programu, a teraz ma wobec niego oczekiwania, że ją wybierze i ma o to pretensje, że jej nie chce XDDDD co za błazenada
#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inertia-kow
inertia-kow
11.05.2026, 17:30:24 via Wykop
  • 46
@kadves: To nie kwestia iq, tylko tupetu.
  • Odpowiedz
kadves
kadves
Autor
11.05.2026, 17:35:19 via Android
  • 5
@inertia-kow: w sumie masz rację, mela na jej pysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AmuAmuZyjeDlaSpamu
AmuAmuZyjeDlaSpamu
AmuAmuZyjeDlaSpamu
11.05.2026, 18:41:50
  • 26
#hotelparadise

A królowa depresja to nie widzi że Marta cały czas podkopuje relacje jej i Fajfusobiasza? Nie wpadła na to że działa z premedytacja żeby ich skłócić? Trzymają się razem jak bff xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kazetka2024
Kazetka2024
11.05.2026, 19:28:53 via Wykop
  • 3
@AmuAmuZyjeDlaSpamu: w myśl zasady przyjaciól trzymaj blisko a wrogów jeszcze bliżej
  • Odpowiedz
abazur-budzkiet
abazur-budzkiet
11.05.2026, 19:01:43
  • 21
#hotelparadise

Niech jutro któraś odpadnie bo jak zostanie singielką i dalej będzie ten trójkąt to żyły se podetne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackBacardi
BlackBacardi
11.05.2026, 21:07:48 via Wykop
  • 5
@abazur-budzkiet: ja nerwowo na zegarek zerkałam oglądając.
Coraz mniej odcinków do końca,a oni nam TO każdą oglądać.. Bartek to chyba wejdzie i wyjdzie, bo wpadnie akurat na test wiedzy.
  • Odpowiedz
abazur-budzkiet
abazur-budzkiet
11.05.2026, 19:02:21
  • 31
#hotelparadise

Tej edycji nic nie pomoże
Ci uczestnicy się nie nadają nawet ten trójkąt który był potencjałem jest tak męczący że mozna sie zrzygać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alicja-slowik
alicja-slowik
11.05.2026, 19:09:38 via Wykop
  • 3
@abazur-budzkiet: nic nie pomoże i finał też będzie ujowy na pewno bo jedynie to by coś tam małego dało
  • Odpowiedz
liliove
liliove
11.05.2026, 19:21:03
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bezobiadu
Bezobiadu
11.05.2026, 20:08:58 via Android
  • 4
@liliove: trzymaj się (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
zonley
zonley
11.05.2026, 21:52:29 via Wykop
  • 12
@liliove: typowo, rasizm istnieje, ale najczęściej odwrotny, przy czym jest wspierany przez neoliberalne media i głupie seriale dla nasstolatek. kazdy czlowiek jest dobry ale nie bialy, kazda religia jest wspaniala i wazna tylko nie chrzescijanstwo; typowe :)
  • Odpowiedz
Wouowina
Wouowina
11.05.2026, 19:21:07
  • 38
#hotelparadise
Martusia cwanusia i Werka frajerka powinny się spiknąć jako para. Martusia będzie dużą łyżeczką i będzie szeptać Werce jakie to komplementy mówił jej Tobajas. No serio ze Grzybiara tak wszystko łyka jak pelikan nie mogę ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HakunaMattatta
HakunaMattatta
11.05.2026, 19:43:57 via Wykop
  • 4
@Wouowina: mam nadzieję że już zaczęła tą terapię xd
  • Odpowiedz
Wouowina
Wouowina
Autor
11.05.2026, 21:13:27 via Wykop
  • 3
@HakunaMattatta: a to mi uciekło ¯\(ツ)/¯ ale żeby dziewucha z taką urodą miała kompleksy i była niepewna siebie to dla nas brzydali już nie ma ratunku |૦ઁ෴૦ઁ|
  • Odpowiedz
Sieranevada
Sieranevada
Sieranevada
11.05.2026, 19:59:47
  • 44
#hotelparadise Podczas tej zabawy w pytania (hehe - ubaw po pachy dla trójkąta) Martusia mnie przerażała. Upozowana niczym kukła na wystawie, ten psychopatyczny uśmiech i oczy wybałuszone jakby chciała tryb hipnozy włączyć. Straszny babsztyl.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrUsKaWkOwAq
TrUsKaWkOwAq
11.05.2026, 20:06:41 via Wykop
  • 19
@Sieranevada: laleczka Chucky xd
  • Odpowiedz
0total_eclipse0
0total_eclipse0
11.05.2026, 21:19:39 via Android
  • 5
@Sieranevada: i wystający cycek! Przecież to się czuje, jak c-c wypada pod sznurek od stanika kąpielowego lol
  • Odpowiedz
zonley
zonley
11.05.2026, 21:30:29
  • 61
Tobiasz też zero intelektu, zamiast wziąć Weronikę i Martę i wprost powiedzieć — powiedz dokładnie co Ci mówiłem i o co masz żal, wyjaśnijmy to raz i porządnie to nie, cacka się z nią jak z jajkiem i daje jej p-------ć głupoty xd

#hotelparadise
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SokMalinowy
SokMalinowy
12.05.2026, 12:08:05 via Wykop
  • 1
@zonley: muszą podkręcać kontent. Wiadome było, że woli Werkę niż cwaniarę, która rzuca się o obietnice, ale zapomina, że to ona jego nie wybrała.
  • Odpowiedz
juskus
juskus
juskus
08.05.2026, 12:29:37
  • 47
#hotelparadise
No jak ten Tobi śmie chcieć budować relacje z dziewczyna która zna tylko półtora tygodnia? Przecież relacja z Martą, którą zna 2 dni jest dużo silniejsza. I obiecał jej przecież coś. To nic, że ona wyrzucajac jego zresetowala wszystko.
Ale Marta jest cwana i wie, że Tobim można manipulować, więc probuje.
Rozwala mnie jedynie Oliwka. Taka kumpela Werki, z jednego miasta, a tak ją podkopuje podkręcając Marte
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shydow
Shydow
Shydow
07.05.2026, 16:27:09
  • 37
#hotelparadise dla mnie Tobiasz mega na minus po tym odcinku. On powtarza Marcie, że dobrze ze go wywaliła, i że gdyby go nie wywaliła to miałby o niej gorsze zdanie (bo dała słowo faraonowi), i jeszcze czuje jakieś tam zobowiązanie wobec niej bo dał słowo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto_co
kto_co
kto_co
07.05.2026, 17:03:25 via Wykop
  • 7
@Shydow: jeszcze ten tekst o spaniu na kanapie obok, ale Weronika go przekonala ze mogą razem.
  • Odpowiedz
MemowyNekromata
MemowyNekromata
07.05.2026, 17:49:31 via Wykop
  • 3
@kto_co: Nigdy tak nie mieliście, że planowaliście spać z dziewczyną oddzielnie ale zamiast tego obściskiwaliście się i całowaliście w nocy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
redlipss
redlipss
07.05.2026, 18:22:43
  • 35
#hotelparadise tak jak nie lubie Weroniki ale za to bardzo lubiłem Martę tak mam nadzieję że Tobiasz ją w--------i w trybie natychmiastowym. Werka nic od niego nie oczekuje (tak nachalnie) za to Marta aż krzyczy na niego żeby ją wybrał. Dziewczyno sama go wywaliłaś z programu wiec s--------j!
I ta z-----a grupa która znowu wpływa na jego wybór.

PS. PTEROMAGDA jak się śmieje to ludzi denerwuje ale Tobik też ma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Basia S

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking