#hotelparadise Czy ktoś rozumie dlaczego w poprzednich edycjach wypróbowali tyle różnych form wpływania na przebieg programu, a w dwunastej dostajemy emocje spod znaku kamień-papier-nożyce? Były pojedynki na refleks o odpadnięcie/przywrócenie uczestników i różne mniej, lub bardziej udane atrakcje. W tym sezonie to wyglądało na płytką reżyserkę pod konkretnych uczestników i bardzo tanie chwyty (przywrócenie pojedynczo, ale w odpowiedniej kolejności Wery, Tobiasza i Marty)...
- 44
To jest obrzydliwe jak faworyzowana jest w tym sezonie roksi, doslownie nienawidze tej chlopczycy dominiki i malpy a i tak nieporownywalnie bardziej cieszy mnie to, ze wygrali oni niz ta roksana dopchana kolanem do finalu. Za kazdym razem jak nie ma pary to magicznie ktos przychodzi, test wiedzy na styk? oooo, rajski bog dal wam dodatkowy punkt xD No co za cyrk p--------y, gdybym byl ktoryms z uczestnikow i ogladal te odcinki
- 81
źródło: as6tso (1)
Pobierz@Dewasta: to już jest takie żenujące z tą Roksaną… jeszcze gdyby faktycznie ktoś chciał być z nią w parze…
@TrUsKaWkOwAq: Bez kitu, to jest najgorsze, że absolutnie żaden chłopak nie chciał z nią być. Była zawsze kołem ratunkowym, z braku laku, na przeczekanie. A i tak za każdym razem najwyżej po 1 dni mieli jej dość i chcieli zmienić parę. Jedynie Darosław niby to mówił, że jest dla niego nr 1, ale potem się okazało, że to jest gra, że ona mu się w ogóle nie podoba i że
- 72
#hotelparadise oni mysleli ze trzymanie roksanki bedzie ok bo robila content ale to doslownie bylo tylko do pewnego momentu, juz od pewnego czasu mam wrazenie ze wszyscy maja dosc tego trzymania na sile
- 106
Ja stoję za Tobiaszem. Od początku miał wrzucane kłody pod nogi, Sexmaszynista i Materac widzieli w nim największego rywala, stąd ich wąty i sztuczne kręcenie afer o bycie chorągiewką (poziom głupoty porównywalny z aferą frajerską), Marta próbująca subtelnie zrobić z niego winnego, pomimo że sama go odrzuciła, p--------o Faraona to nawet nie skomentuję. I wszystko po to, żeby ostatecznie przedłużyć wakacje Roksanie. Szkoda, bo z Werką, pomimo wtop i przeciwności, tworzyli jedyną
@Walimbrachol: to absolutnie nie jest podejrzane że na cztery ostatnie odcinki wchodzi gość żeby tylko biedna Roksi miała parę xD
@AmuAmuZyjeDlaSpamu: tak jest i nawet lektor byłby gotòw wejść, gdyby zaszła taka potrzeba ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 63
Mam dość tej edycji, rzygam nią. Sam nie wiem po co ja to oglądam. Dzisiejszy odcinek był najnudniejszy ze wszystkich edycji ever. Beznadzieja, marazm, PR. Kobiety bez energii i uśmiechu, grzybiara, rura, magister to szczyt braku charyzmy. Marcel, Krystian, Denis, bez wyrazu, nudni. Każda para pozamykana w pokoju, zero imprez, alkoholu, spontanu. Wszystko takie wystudiowane, sztuczne, bez wyrazu. Dzisiaj co piec minut patrzyłem ile minut do końca tego gów...a.
Pamiętacie pandore z
Pamiętacie pandore z
@Fajlip1111: ja myślę że najnudniejsze za nami
#hotelparadise sory ale co takiego tobiasz zrobil Werce? Ona odpadla on obiecal Marcie ze wybieze ja jezeli ta wybieze jego czegos nie pamietam?
@KotekGarfieldes: nikt z nas nie pamięta i nie wie, co w tej swojej łepetynie uroiła sobie Telimena
- 50
Telimena nie ma jakichś urodzin? Bo by przydało się ją chwycić za kłaki i wsadzić łeb prosto w tort.
Facet wybrał inną, można by to uszanować ale nieeeeee... trzeba to r----------ć żeby im się nie udało
Perfidna wredna sucz. Rzekłem.
#hotelparadise
Facet wybrał inną, można by to uszanować ale nieeeeee... trzeba to r----------ć żeby im się nie udało
Perfidna wredna sucz. Rzekłem.
#hotelparadise
Telimenie nikt nie postawił granicy, więc kombinuje, jak może.
@kadves: ale co chcesz, przecież ona PUAKAŁA jak wywaliła Tobiasza, przykro bardzo jej było, wszak to załatwia sprawę. :)))
- 21
Po pierwsze wywalić chodząca depresje i nie wpuszczać takich ludzi do programu. Po drugie, Marta ma IQ na poziomie Darka i Ramzesa skoro wywaliła chłopa z programu, a teraz ma wobec niego oczekiwania, że ją wybierze i ma o to pretensje, że jej nie chce XDDDD co za błazenada
#hotelparadise
#hotelparadise
@kadves: To nie kwestia iq, tylko tupetu.
#hotelparadise
A królowa depresja to nie widzi że Marta cały czas podkopuje relacje jej i Fajfusobiasza? Nie wpadła na to że działa z premedytacja żeby ich skłócić? Trzymają się razem jak bff xd
A królowa depresja to nie widzi że Marta cały czas podkopuje relacje jej i Fajfusobiasza? Nie wpadła na to że działa z premedytacja żeby ich skłócić? Trzymają się razem jak bff xd
@AmuAmuZyjeDlaSpamu: w myśl zasady przyjaciól trzymaj blisko a wrogów jeszcze bliżej
#hotelparadise
Niech jutro któraś odpadnie bo jak zostanie singielką i dalej będzie ten trójkąt to żyły se podetne
Niech jutro któraś odpadnie bo jak zostanie singielką i dalej będzie ten trójkąt to żyły se podetne
@abazur-budzkiet: ja nerwowo na zegarek zerkałam oglądając.
Coraz mniej odcinków do końca,a oni nam TO każdą oglądać.. Bartek to chyba wejdzie i wyjdzie, bo wpadnie akurat na test wiedzy.
Coraz mniej odcinków do końca,a oni nam TO każdą oglądać.. Bartek to chyba wejdzie i wyjdzie, bo wpadnie akurat na test wiedzy.
#hotelparadise
Tej edycji nic nie pomoże
Ci uczestnicy się nie nadają nawet ten trójkąt który był potencjałem jest tak męczący że mozna sie zrzygać
Tej edycji nic nie pomoże
Ci uczestnicy się nie nadają nawet ten trójkąt który był potencjałem jest tak męczący że mozna sie zrzygać
@abazur-budzkiet: nic nie pomoże i finał też będzie ujowy na pewno bo jedynie to by coś tam małego dało
- 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@liliove: typowo, rasizm istnieje, ale najczęściej odwrotny, przy czym jest wspierany przez neoliberalne media i głupie seriale dla nasstolatek. kazdy czlowiek jest dobry ale nie bialy, kazda religia jest wspaniala i wazna tylko nie chrzescijanstwo; typowe :)
- 38
#hotelparadise
Martusia cwanusia i Werka frajerka powinny się spiknąć jako para. Martusia będzie dużą łyżeczką i będzie szeptać Werce jakie to komplementy mówił jej Tobajas. No serio ze Grzybiara tak wszystko łyka jak pelikan nie mogę ヽ( ͠°෴ °)ノ
Martusia cwanusia i Werka frajerka powinny się spiknąć jako para. Martusia będzie dużą łyżeczką i będzie szeptać Werce jakie to komplementy mówił jej Tobajas. No serio ze Grzybiara tak wszystko łyka jak pelikan nie mogę ヽ( ͠°෴ °)ノ
@Wouowina: mam nadzieję że już zaczęła tą terapię xd
@HakunaMattatta: a to mi uciekło ¯\(ツ)/¯ ale żeby dziewucha z taką urodą miała kompleksy i była niepewna siebie to dla nas brzydali już nie ma ratunku |૦ઁ෴૦ઁ|
- 44
#hotelparadise Podczas tej zabawy w pytania (hehe - ubaw po pachy dla trójkąta) Martusia mnie przerażała. Upozowana niczym kukła na wystawie, ten psychopatyczny uśmiech i oczy wybałuszone jakby chciała tryb hipnozy włączyć. Straszny babsztyl.
@Sieranevada: laleczka Chucky xd
@Sieranevada: i wystający cycek! Przecież to się czuje, jak c-c wypada pod sznurek od stanika kąpielowego lol
- 61
Tobiasz też zero intelektu, zamiast wziąć Weronikę i Martę i wprost powiedzieć — powiedz dokładnie co Ci mówiłem i o co masz żal, wyjaśnijmy to raz i porządnie to nie, cacka się z nią jak z jajkiem i daje jej p-------ć głupoty xd
#hotelparadise
#hotelparadise
@zonley: muszą podkręcać kontent. Wiadome było, że woli Werkę niż cwaniarę, która rzuca się o obietnice, ale zapomina, że to ona jego nie wybrała.
- 47
#hotelparadise
No jak ten Tobi śmie chcieć budować relacje z dziewczyna która zna tylko półtora tygodnia? Przecież relacja z Martą, którą zna 2 dni jest dużo silniejsza. I obiecał jej przecież coś. To nic, że ona wyrzucajac jego zresetowala wszystko.
Ale Marta jest cwana i wie, że Tobim można manipulować, więc probuje.
Rozwala mnie jedynie Oliwka. Taka kumpela Werki, z jednego miasta, a tak ją podkopuje podkręcając Marte
No jak ten Tobi śmie chcieć budować relacje z dziewczyna która zna tylko półtora tygodnia? Przecież relacja z Martą, którą zna 2 dni jest dużo silniejsza. I obiecał jej przecież coś. To nic, że ona wyrzucajac jego zresetowala wszystko.
Ale Marta jest cwana i wie, że Tobim można manipulować, więc probuje.
Rozwala mnie jedynie Oliwka. Taka kumpela Werki, z jednego miasta, a tak ją podkopuje podkręcając Marte
- 37
#hotelparadise dla mnie Tobiasz mega na minus po tym odcinku. On powtarza Marcie, że dobrze ze go wywaliła, i że gdyby go nie wywaliła to miałby o niej gorsze zdanie (bo dała słowo faraonowi), i jeszcze czuje jakieś tam zobowiązanie wobec niej bo dał słowo
- 35
#hotelparadise tak jak nie lubie Weroniki ale za to bardzo lubiłem Martę tak mam nadzieję że Tobiasz ją w--------i w trybie natychmiastowym. Werka nic od niego nie oczekuje (tak nachalnie) za to Marta aż krzyczy na niego żeby ją wybrał. Dziewczyno sama go wywaliłaś z programu wiec s--------j!
I ta z-----a grupa która znowu wpływa na jego wybór.
PS. PTEROMAGDA jak się śmieje to ludzi denerwuje ale Tobik też ma
I ta z-----a grupa która znowu wpływa na jego wybór.
PS. PTEROMAGDA jak się śmieje to ludzi denerwuje ale Tobik też ma


























Weronika - 6/10 → 8/10
Na początku bardziej obojętna, miała słabsze momenty i ataki borderline'u, ale to ostatecznie najbardziej normalna osoba ze wszystkich i posiadająca fajny humor.
Tobiasz - 7/10 → 5/10
Roksa zaliczyła regres, ale to raczej wina produkcji
Oliwii i Dominiki od początku nie trawiłem i tak już zostało do końca, jak dla mnie to najlepiej z dala od takich ludzi
Denis, człowiek widmo, przeźroczysty
Darek zabawny na początku, potem się pogubił i wylało się z niego prostactwo.
Marcel, oby zaznał kiedyś uczucia dostania czarnej polewki, to może zejdzie