Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AppleDash

AppleDash

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85875
  • Znaleziska 16409
  • Mikroblog 69466
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 37
  • Dodane (1642)
  • Komentowane (6902)
  • Plusowane (60922)
AppleDash
AppleDash 20.06.2026, 10:03:12
  • 1
#anime #animedyskusja

w końcu jakieś porządne anime się szykuje

z serii cute girls doing cute things
AppleDash - #anime #animedyskusja

w końcu jakieś porządne anime się szykuje

z serii...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sinti
Sinti
20.06.2026, 13:46:03 via Wykop
  • 1
@AppleDash: nareszcie godny przeciwnik dla mojego ulubionego anime
Sinti - @AppleDash: nareszcie godny przeciwnik dla mojego ulubionego anime
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 10.06.2026, 15:59:50
  • 0
#wykop posrało was z wielkością tych reklam w aplikacji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AppleDash
AppleDash 09.06.2026, 15:57:10
  • 13
#pogoda #warszawa

przecudowny czerwiec, a za 1,5 tygodnia najdłuższy dzień i już będzie coraz gorzej. Witaj jesień.
AppleDash - #pogoda #warszawa

przecudowny czerwiec, a za 1,5 tygodnia najdłuższy dzi...

źródło: mbbezjajek

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
09.06.2026, 15:57:51 via Wypiek
  • 5
@AppleDash jeszcze będziesz narzekał w lipcu/sierpniu na 30°C
  • Odpowiedz
polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
09.06.2026, 15:59:02 via Wykop
  • 4
@AppleDash: fajnie że pada,wszystko sie zieleni w koncu no i p0laczki mają z-----y humor dwa w jednym
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 17.05.2026, 07:15:04
  • 8
#psiarze

https://tvn24.pl/polska/rozwod-a-co-z-psem-st9046089

xDDDDDDDDDDDDDDDD psiarze to tylko do Choroszczy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AppleDash
AppleDash 12.03.2026, 18:38:37
  • 1
#animedyskusja #goldenkamuy
są gdzie polskie napisy do Golden Kamuy: Saishuushou (5 sezon)?
Z tego co widzę to nikt tego nie tłumaczy, chyba.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
12.03.2026, 18:41:32 via Wykop
  • 0
@AppleDash: Jak widać, na shindenie poszli w łatwiznę.
Chrystus - @AppleDash: Jak widać, na shindenie poszli w łatwiznę.

źródło: Screenshot 2026-03-12 at 19-40-56 Golden Kamuy Saishuushou (anime) - Informacje o epizodach Shinden Shinden

Pobierz
  • Odpowiedz
zabolek
zabolek
12.03.2026, 18:43:01 via Wykop
  • 1
@AppleDash:

Shisza wydała pierwszy odcinek, można mieć nadzieje że wydadzą resztę bo od początku tłumaczą GK
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 19.02.2026, 17:40:44
  • 3
#konfitura #warszawa
https://miejskireporter.pl/awantura-w-srodmiesciu-agresywny-aktywista-rowerowy-wybil-szybe-w-aucie-78-latka/
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albi_77
albi_77
albi_77
19.02.2026, 17:45:17 via Wykop
  • 7
@AppleDash: bardzo dobre podsumowanie: "Spory i wykroczenia w ruchu drogowym powinny być rozstrzygane w ramach obowiązujących procedur przez uprawnione służby, a nie przez samodzielne „interwencje” prowadzone w sposób konfrontacyjny."
  • Odpowiedz
Kouros
Kouros
Kouros
19.02.2026, 19:54:08 via Wykop
  • 11
bardzo dobre podsumowanie: "Spory i wykroczenia w ruchu drogowym powinny być rozstrzygane w ramach obowiązujących procedur przez uprawnione służby, a nie przez samodzielne „interwencje” prowadzone w sposób konfrontacyjny."


@albi_77: Nie, to jest bardzo złe podsumowanie i każdy kto się interesuje tematem wie o tym. Służby mają w dupie takie wykroczenia, sami z siebie nie interweniują, zgłoszenia olewają, gdy już coś zrobią to sypią pouczeniami zamiast mandatami. Zakładam że nie jesteś
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 25.01.2026, 19:19:50
  • 1
#ksiazulo

Sprawdza się

"w restauracji się nie śpi, w hotelu się nie je"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdamGrab
AdamGrab
26.01.2026, 08:59:31 via Wykop
  • 0
@AppleDash: ta jasnE
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 09.01.2026, 13:40:52
  • 1
#thepitt

Dr Baran xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AppleDash
AppleDash 01.01.2026, 13:49:27
  • 9
#strangerthings #netflix

także tego
AppleDash - #strangerthings #netflix

także tego

źródło: horse-drawing

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
01.01.2026, 14:18:39 via Wykop
  • 0
S4 Powinien być super ładnym szkicem. Gdyby nie to każdy miałby to w p-----e @AppleDash: @Rocky_Zuma_Skye
  • Odpowiedz
t.....2
konto usunięte 01.01.2026, 14:21:15 via Wykop
  • 1
@SkrajnieZdegustowany: jop

s1 - najlepszy
s2 - ujdzie
s3 - raczej słaby
s4 - ciekawy
s5 - słaby ale też bardzo nierówny, vol 1 bardzo fajne, vol 2 ok vol 3 xD
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 20:37:56
  • 2
#kevin a mogli wejść tymi drzwi od kuchni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 20:35:25
  • 2
#kevin REKLAMY
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 20:33:08
  • 2
#kevin merry chraisler
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 20:22:09
  • 9
#kevin powiedział tytuł filmu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 20:14:39
  • 4
#kevin co oni piec na wyngiel mieli w domu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anjay
Anjay
24.12.2025, 20:15:11 via Wykop
  • 0
@AppleDash: a na co ma być
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
24.12.2025, 20:16:30 via Wypiek
  • 1
@AppleDash Stary McCallister robił na boku brudne interesy (takiej chałupy nie nabywa się z pensji zwyklaka), a ten piec służył do pozbywania się niewygodnych ludzi
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 19:59:09
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vinizius
Vinizius
24.12.2025, 20:00:31 via Wykop
  • 0
@AppleDash: Mogą 15 minut na godzinę.
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 19:53:46
  • 2
#kevin czy ktoś policzył ile bylo reklam żabek w tym bloku reklamowych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mgdw
mgdw
mgdw
24.12.2025, 19:54:42 via Android
  • 2
@AppleDash: dwie na pewno
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 24.12.2025, 19:48:05
  • 4
#kevin ale cringe pge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
24.12.2025, 19:50:53 via Wykop
  • 0
@AppleDash: https://coub.com/view/4adea7
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 03.12.2025, 16:37:55
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyrolcuckold
zwyrolcuckold
03.12.2025, 16:39:33 via Wykop
  • 4

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

AppleDash
AppleDash 05.11.2025, 18:05:45
  • 6
#animedyskusja

ale ten sezon to dno w porównaniu do sezonu letniego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bereavement
bereavement
05.11.2025, 18:14:35 via Wykop
  • 1
no niestety ja oglądam dosłownie 1 (słownie: jedną) bajkę
panowie tragedia
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
05.11.2025, 20:01:13 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash 19.09.2025, 14:59:57
  • 0
Cz w #kantor można wymienić np 30 zł w pięcio złotówkach na euro?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iifeform
Iifeform
19.09.2025, 15:02:27 via Wykop
  • 2
@AppleDash: a dlaczego miałoby się nie dać?
  • Odpowiedz
Iifeform
Iifeform
19.09.2025, 15:53:31 via Wykop
  • 1
@redorbiter: ale ty nie sprzedajesz monet obcej waluty, tylko chcesz kupić obcą walutę za monety pln (-‸ლ)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 56
  • Strona 1 z 56
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.08.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.03.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking