#hotelparadise Nie uważam tak pod wpływem dzisiejszego odcinka, bo już wcześniej to zauważyłem, ale wydaje mi się, że najwięcej na takim toksycznym składzie HP, straciła Justyna. Ona się wydaje być prywatnie zupełnie inną, fajną laską i w normalnej grupie, mogłaby być jedną z bardziej lubianych uczestniczek. A tak trafiła od razu na Srocha, plotkary i kompletne wsiąknęła w ich metody. Za to po powrocie jest inną osobą, miała czas przemyśleć,
@AnalitykK: W social mediach, gdzie można kreować swój wizerunek, wygłaszać przygotowane wcześniej teksty, można być kim się tylko chce. To w programie na żywo wychodzi prawdziwa osobowość, a Justyna się nie popisała.
#hotelparadise Jakbym miał napisać najgorszy scenariusz, to byloby to właśnie przywrócenie Kukza. Co za żenada, jak już pojawiły się jakieś przebłyski nadchodzących, ciekawych wydarzeń, to jedną decyzją znowu sprawili, że tego nie idzie oglądać.Obstawiam, ze jak Tori gdzieś po drodze odpadnie, to Kukiz to niestety wygra(trochę Marvina odpowiedź na insta też na to wskazuje IMO). Sroch kłamiący w żywe oczy Justynie w łóżku, Jacek kłamiący, że od początku chciał rozdzielić
#hotelparadise Tak mi sie przypomniał wczorajszy odcinek i Tori, która mówi, że ona nie będzie miała czasu na spotkania z Krzyśkiem po programie xD to nie jest normalne, bo przecież każdy z nich będzie nawet musial się spotykać na jakichś eventach, imprezach. A jakby serio chciała budować z nim relacje, to znalazłaby nawet 5 min. On stary i głupi, nie widzi, że laska ma go we friendzonie, brzydzi się go.
@Hogataa26: Moim zdaniem ona nie ma go nawet we friendzonie, po programie go odstawi i tyle będą się widzieli. Złączyli na początku, on był lubiany, byl częścią grupy trzymająceh władzę, wiedziała że z nim ma szansę na wygraną i głupio było potem to zmieniać. Widać było, ze wolałaby Kukiza, który głównie spał i nic z nią nie próbował, bo od razu postawiła granicę, ale brak powrotu do Krzysiura byłby niezrozumiały
#hotelparadise Piękny widok zobaczyć jak odpada śliski Kukiz. Wyeliminowany przez grupę, jako najmniej lubiana para. A nie, czekaj, odpadł, bo był kolejny raz najgłupszy. Wcześniej w podobnym quizie quasi wiedzy o złoty immunitet miał zdecydowanie najgorszy czas, bo nie umiał odpowiedzieć na proste pytania. To żaden przypadek, on po prostu mało wie. Dużo frajdy mi to sprawiło, bo widać było, jak bardzo się spina. Z innych ciekawych rzeczy, Krzysiur będący
#hotelparadise tam nie ma nawet pół ciekawej postaci, która byłaby dłużej. Wszedł Wojtek, to zorganizowali sobie sabat w kółku i go obgadują po kolei.I jeszcze "jakoś się nie zintegrował z naszą grupą". Nie zintegrował się, bo jesteście bandą zje... Sroch nawet zastosował dokładnie ten sam manewr, co z obrzydzeniem Łucji, wmawia reszcie, ze Wojtek po wejściu opowiadał, ze każda dziewczyna mu się podoba i właściwie każdą podrywał i "oszukiwał". A
@AnalitykK: Masz rację, on w kontekście Wojtka stosuje identyczną technikę manipulacyjną obrzydzania go innym jak wobec Łucji. Co więcej, obie te osoby nie tylko podpadły mu brakiem uwielbienia i traktowania go jako guru (w odróżnieniu od jego świty), ale również Wojtek i Łucja to dwie silne, atrakcyjne osoby ze zdrowym poczuciem własnej wartości, takim normalnym, niewygórowanym. Zauważcie, że Łucja ma mnóstwo realnych osiągnięć, czym jednak się nie przechwalała (bo dowartościowana
#hotelparadise Nie wiem o co chodzilo z tym "do Łucji", ale na pewno nie o jej wejście. To byłoby znęcanie się nad nią ze strony produkcji, zwłaszcza, ze Wojtek jest już w finałowej parze i nic z tym nie można zrobić. Poza tym nigdy tak bezczelnie nie spoilerowali, więc pewnie jakieś ukryte znaczenie, które skończy się wielkim nic. BTW Jaca wydaje się sam w sobie być bardzo spoko osobą, ale
@camelinthejungle: ale oni się nie znają, minęli się w hotelu, więc skąd miałby znać jej historię i to opowiedzianą z właściwej perspektywy, żeby zrobić taki żart?
@mykawz300: pokazane były przebitki z rozmowy Srocha już po pandorze i niestety nie wyglądał na spakowanego, a zmartwionego, że Wojtek mu nie ufa. Co swoją drogą może potwierdzac, ze Lucy nie weszła, bo raczej inne tematy rozmów by mieli, 24h na dobę.
#hotelparadise Wiem, że większość tego chce, ale nie łudziłbym się, ze Lucy powróci. Nie ma na to szans. Zresztą to byłby czysty sadyzm ze strony produkcji. Nie ma tam Mallu i Marvina, więc praktycznie nikt jej tam nie lubi(Wojtka nie zna, a Oliwka chociaz jest super, to nie zdążyły się poznać), pary są ustalone i w niczym by nie namieszała, poza tym, że by knuli przeciw niej(skoro potrafią tak Wojtka
@AnalitykK: ale już nikt nie liczy na powrót Łucji, bo jedyna opcja było wejście teraz, a weszła inna trójka. No i generalnie powrotów to już żadnych nie będzie.
#hotelparadise Szkoda, że nie odpadało 2 chłopaków, którzy "mają najmniejszą szansę na relację romantyczną". Zobaczyć minę Kukiza, jak to słyszy, piękna sprawa. Kukiz, mój ulubieniec, oczywiście po tym jak weszły 3 nowe osoby, to poszedł spać. Nawet już go nie wołają na list, bo i tak zawsze śpi. Ale Kukiz nie byłby sobą, więc trochę się przespał, potem przypomniał sobie po co tu jest i poszedł do Oliwki uczyć się
#hotelparadise To jest tak nudne, kompletnie nic się nie dzieje. Oczywiście, że to gra i normalnie, że ludzie grają, tyle, że w tej edycji grają wszyscy, ale większość robi to grupowo. Wobec tego rajskie w ogóle straciło rację bytu. Równie dobrze Klaudia mogłaby do nich przyjść i oznajmić: macie 3 dni na ustalenie kto ma odpaść. Dokładnie to samo.
@AnalitykK: faktycznie najnudniejszy sezon oni nic nie robią .prawie zero zadań, zero zabawy jakaś dretwota. Plus co ludzie powiedzą , bo oni bo grupa re słabo . Na początku po pierwszych dwóch rajskich myślę uu będzie spoko sezon ale jestem zawiedziona
#hotelparadise Kukiz to jest mój absolutny ulubieniec. Co za śliski typ, najpierw rozkochał się w przytulaniu poduszek, będąc w łóżku z Tori, żeby tylko dotrzeć daleko, teraz trzymał się pazurami Kori, bo ta jest z towarzystwa wzajemnej adoracji. Jest tak śliski, że aż szczery, przyznając, że chciałby z Oliwią relacji, ale zostaje przy Kori, bo mógłby odpaść xD Żal jedynie, że tam tyle smutnych postaci w typie Mostowiaka, szykującego się
@AnalitykK: wygrana się nie liczy liczy się miłość. Paweł chce być z Kori żeby nie odpaść ale to Jacek jest player bo wyrzucił Krzysia, który miał najlepsza relacje w hotelu
@Rosalinea: Kukiz. Co za żenujący typ. Zorientował się, że mijają kolejne tygodnie, ani widu, ani słychu po konkurencjach w których grupa odpula nielubiane pary, a on jest w d... bo nie ma laski, która mu się podoba choć trochę i jest rzucany od laski do laski, żeby pospać na plaży tydzień dłużej. A tak dzisiaj byliby najmocniejszą parą i jedyną, która byłaby prawdziwą parą i zapewne działoby się dużo. Kilka
A co powiecie na teorię, że to najbardziej fałszywa osoba w hotelu - Tori zadała najpierw tamto pytanie Mostowiakom, a teraz Rochowi? To jej jedyne zagrożenia do wygranej, więc jak można anonimowo skłócić czy rzucić negatywne światlo, to czemu tego nie zrobić.Co się odloży w glowach innych, to się odloży. Po tamtej pandorze wyleciała jak z procy do Mostowiaków na palarnię, żeby wyrazić swoje oburzenie, jak ktoś mógł zadac takie pytanie, a
#hotelparadise obstawiam że się pokłócą Marvin z Karola o czym się dowie Pablo bezjajeczny i pójdzie z immunitem.do.karoli i tak to się skończy że Marvin odpadnie .
@whiterose85: Kukiz co by o nim nie mówić, nie jest tak głupi, żeby ryzykować skrócenie wakacji o tydzień. Wie, ze Mallu sama nie ma wielu sojuszników, a Kori jest w grupie trzymającej władzę.
Wioha pouczająca Lucy, żeby odpowiadała na pytania tak tak nie nie, a nie wymijająco, po czym, gdy sama dostaje konkretne, ale niewygodne pytanie: nie będę tego komentowała, ktoś się tu wtrąca. Hipokrytka. Mostowiaki 10 sekund po pandorze polecieli się tłumaczyć Rochowi i zapewniać, że ani jedno pytanie nie bylo od nich. Miejcie trochę godności. Grycanka oceniająca na pandorze relację z Kudłatym na 8.5 w skali od 1 do 10, a 5 minut
@camelinthejungle: oczywiście, normalne pytanie w takich okolicznościach. Dla niej niewygodne, bo trzeba było spojrzeć prawdzie w oczy, że jest laską na przeczekanie i absolutnie wszyscy to wiedzą.
Coming out(ale bez sparowania sie z innych chlopakiem jak przewidywano) to jest chyba jedyna rzecz, która faktycznie spełaniałaby warunki o których mówiła Klaudia i Mostowiaki. Coś czego nie było, coś z czym musieli nauczyć sobie radzić, wielkie wydarzenie, które dużo namiesza. Z całym szacunkiem, ale odejście Mostowiaków nie byłoby takim wydarzeniem i też głupio jakby okazał się tak próżny, żeby tak nazywać swoje odejście. Podobnie takim wydarzeniem nie byłoby wejście dowolnej osoby/pary,
@ChlopoRobotnik2137: napisałem przecież, że nie tworzyłby pary męskiej, a jedynie się ujawnił. Pewnie z Kori czy inną, przecież niczym by się to nie różniło od 95% par, które się tam sparują. Ale to tylko takie szukanie wydarzenia, które spełniałoby warunki szoku, jaki niby ma się pojawić.
Jaka to jest nuda. Ciekawiło mnie to z punktu widzenia analitycznego, ale tutaj kompletnie się nic nie dzieje. Nawet to kogo wybierze Kukiz nie ma żadnej dawki emocji. To bardziej Sanatorium. #hotelparadise
@AnalitykK: a w środku Sraweł, Sroch, Srori, druga Srori, WioHa... takie nowoczesne sanatorium ze SRA. Zamiast się bawić, robią pod siebie, żeby zostać jak najdłużej i się nie bawić.
Wydaje się, że najważniejszym powodem, dla którego Tori niechętnie zamieni Kukiza na Krzyśka, jest fakt, że nauczyła się już na pamięć imion członków rodziny Kukiza do 3 pokolenia wstecz. #hotelparadise
Zaskakująco też Mallu. Taka niepozorna była i nie oceniając jej zachowań do Mostowiaka, bardzo dużo widzi i kmini. Najpierw z Lucy, potem juz czyta ich jak z otwartej księgi. Teraz zrozumiała, że w finale nie mają szans z Tori, która u "każdego" wychodziła sobie bycie najlepszą psiapsi. Więc niezależnie jak romantyczną relację będą mieli, to nie będzie mialo znaczenia dla większości. Tylko wydaje się, że niestety jest już za późno, musiałoby być
@cirilla1989: pełna zgoda, ona gra od 1 dnia, weszła z jasnym planem: dostać się do głównej grupy, wziąć na partnera lubianego gościa i dla jak największej liczby osób być najbliższą przyjaciółką. Dla mnie jest najbardziej fałszywą w hotelu. I na dzisiaj nie ma takiej pary, która by z nią mogła wygrać, o ile nie odpadnie na jakimś zadaniu.
(chodziło o Viczkę prawniczkę, która jej nic nie zrobiła)