Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Akoso
Akoso

Akoso

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 28
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Fobiczek
Fobiczek
31.05.2026, 10:58:52
  • 1
Zostałem oszukany na rodzince Spotify przez użytkownika @Azure i zakładam własną rodzinkę. Szukam 5 chętnych. Jestem absolutnie pewnym i solidnym użytkownikiem. Warunki są takie: 8 zł na miesiąc i płatność z góry za 3 miesiące minimum. Szukam ludzi na dłuższy okres. Chętni proszę o zgłoszenia #spotify #spotifyfamily #spotifyrodzina
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 31.05.2026, 21:45:04 via Android
  • 0
chętny
  • Odpowiedz
Akoso
Akoso
Akoso 01.06.2026, 16:35:37 via Android
  • 0
@Fobiczek: odpadam, dołączyłem do znajomego
  • Odpowiedz
DamianDamian911
DamianDamian911
DamianDamian911
18.05.2026, 16:02:14
  • 1
#tidal #tidalfamily
Mam kilka slotów jakby ktoś chciał do rodziny, po 6 ziko.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 31.05.2026, 21:43:03 via Android
  • 0
@DamianDamian911: jest jeszcze?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
24.05.2026, 20:53:56
  • 0
#tidal #tidalfamily #muzyka #audioboners #hifi #audiofile

Szkoda życia na bitrate niższy niż IQ Twojego sąsiada! Mam 1 wolny slot na Tidal Family!
6 zeta i najwyższa jakość jest Twoja!( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Prawdopodobnie nie bedzie mi sie
ppooii - #tidal #tidalfamily #muzyka #audioboners #hifi #audiofile

Szkoda życia na b...

źródło: TidalRodzinka

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 31.05.2026, 21:42:43 via Android
  • 0
masz miejsce jeszcze?
  • Odpowiedz
mjed
mjed
17.03.2025, 08:27:18
  • 0
#tidalfamily mam trzy miejsca w rodzinie , płatność miesięczna lub kwartalna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 21.03.2025, 00:32:11 via iOS
  • 0
@mjed masz jeszcze jakieś miejsce?
  • Odpowiedz
Akoso
Akoso
Akoso 12.01.2025, 19:12:03
  • 7
#strumyk #strims
wywalił się i jak nie macie gdzie obejrzeć to obczajcie livetv.sx
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klej-2015
klej-2015
klej-2015
12.01.2025, 19:16:44 via Wykop
  • 0
@Akoso: dzięki
\
  • Odpowiedz
BomBom
BomBom
12.01.2025, 20:01:59 via Wykop
  • 0
livetv.sx


@Akoso: Dzieki
  • Odpowiedz
Mat570
Mat570
Mat570
12.01.2025, 19:01:40
  • 0
Działają wam strimsy?

#strims
Mat570 - Działają wam strimsy?

#strims

źródło: Zrzut ekranu 2025-01-12 195936

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 12.01.2025, 19:07:21 via Wykop
  • 0
@klinQQ: livetv.sx
  • Odpowiedz
Akoso
Akoso
Akoso 31.08.2024, 15:54:15
  • 0
mirki, skradziono wam kiedyś konto na fb? mi wczoraj i przy próbie odzyskania konta a dokładniej zmiany hasła wyskakuje taki błąd, co robić?
kod oczywiście wpisuje taki sam jak dostaje na maila
#fb #messenger #skradzione #socialmedia #facebook
Akoso - mirki, skradziono wam kiedyś konto na fb? mi wczoraj i przy próbie odzyskania...

źródło: IMG_2334

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 28.02.2024, 09:14:34
  • 1
potrzebne 2 osoby do rodziny apple one
#appleone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso
Autor
23.03.2024, 21:02:06 via Wypiek
  • 0
@jacobss22 już nie 😔
  • Odpowiedz
FunkyHomosapien
FunkyHomosapien
26.02.2024, 15:49:39
  • 0
Skończył mi się abonament w Apple Music więc chciałbym dołączyć do kogoś albo stworzyć grupę samemu. Chętnych proszę o komentarz.
#iphone #appleone #applemusic #appletv #applearcade
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 26.02.2024, 22:54:31 via Wypiek
  • 0
ja zbieram ludzi do rodzinki
  • Odpowiedz
matrixmat
matrixmat
matrixmat
13.02.2024, 10:30:27
  • 0
#appleone #applemusic #appletv #applearcade Cześć, zakładam Apple One i będę miał dwa lub trzy miejsca w rodzinie. Apple Music, Apple TV i Apple Arcade za dychę (raczej bez iCloud - mamy dość spore zapotrzebowanie na miejsce).
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 23.02.2024, 07:26:48 via Wypiek
  • 0
aktualne?
  • Odpowiedz
hardmaxx
hardmaxx
hardmaxx
03.02.2024, 07:23:59
  • 0
Wolne miejsce w rodzinie appleone, w pakiecie music, TV i Arcade, zapraszam chętnych na pw
#applemusic #appleone #appletv #apple
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 23.02.2024, 07:26:18 via Wypiek
  • 0
jest jeszcze wolne miejsce?
  • Odpowiedz
Czolowy_zawodnik
Czolowy_zawodnik
11.09.2023, 09:02:36
  • 0
e-alian.pl jakies opinie na temat ich "butelek" ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#epapierosy #vape #nikotyna
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 28.12.2023, 18:25:07 via Android
  • 0
stały klient z tej strony, oprócz zapachu butelek i tego że przy większych zamówieniach czasem nie ma czegoś to wszystko wzorowo
  • Odpowiedz
Akoso
Akoso
Akoso 19.09.2023, 11:39:24
  • 0
jest jakaś wtyczka która pozwala na oglądanie meczy za darmo?
#kodi #pilkanozna #siatkowka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso
Autor
21.09.2023, 19:00:29 via Android
  • 0
@zaye93 włączenie strims top na telewizorze to istna katorga
  • Odpowiedz
Liamdot
Liamdot
28.07.2023, 01:25:12
  • 0
Mam trzy wolne miejsca w rodzinie. 7 zł miesięcznie #youtubepremium #youtubefamily
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 30.07.2023, 10:55:37 via Android
  • 0
znajdzie się coś jeszcze?
  • Odpowiedz
voitazzz
voitazzz
voitazzz
11.04.2023, 14:03:56
  • 0
#empikgo #legimi Ktoś chętny do współdzielnia? Chciałbym użytkować tylko na Kindle, więc zostaje no-limit na ebooki i audiobooki na wszystkich pozostałych urządzeniach [1 tablet (Android lub iPad), 1 tablet lub komputer z Windows i 1 smartfon (Android lub iPhone)]. Ewentualnie dopłata do drugiego czytnika.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akoso
Akoso
Akoso 24.04.2023, 13:28:39 via Android
  • 0
@voitazzz ja jestem chętny
  • Odpowiedz
Akoso
Akoso
Akoso 30.03.2023, 14:34:02
  • 0
szukam rodzinki #storytel na długo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking