@21twoone: ale late poll opiera się na oficjalnych, bo ankieterzy czekają aż komisja wywiesi na drzwiach wyniki. I w tej chwili to 50% komisji ponoć. A mogę się założyć że siedzą głównie po miastach większych.
@KolorZielonyNieJestNadzieja: okej, to zeby caly świat sie śmiał to jak mam na imię i nazwisko? Nie chcemy przeciez zeby ktos mnie pomylił z kims innym przypadkowo xDD a teraz lulu spać misiu bo rano musisz o 5 do roboty wstać xD
Opłaciłem #pit krok po kroku przez BLIK i okazało się, że to nie poszło na mój mikrorachunek tylko na jakiś inny numer bankowy Urzędu Skarbowego. Na stronie e-Urząd Skarbowy w zakładce wpłat widzę, że jest zrealizowane, ale na stronie głównej mam status "Do zapłaty" na czerwono, mimo że wszystko opłacone.
To powinno zmienić się na Zrealizowane czy trzeba do nich dzwonić i wyjaśniać? #eurzadskarbowy #podatki
@Vaas: też własnie tak placiłem, licze że jak sie zaksieguje to sie zmieni status, btw widzę ze miesiac temu to robiles - przeszlo Ci wszystko normalnie?
To co zamawiamy coś z aliexpress, shein, temu, jakiś chiński telefon, tablet, zegarek lub cokolwiek innego. Albo teraz modne chińskie samochody. No bo przecież trzeba wspomóc finansowo naszych przyjaciół.
@pablo103: pol roku temu latalo na tagu wojna - tldr screenshoty ukrainskich dronow z porownaniem aukcji z ali i to bylo to samo urzadzenie. Nic w tym zlego, dozbrajaja sie jak moga.
@g0blacK: probowałem w to grać ale nie porwało mnie, liczyłem na cos w stylu fallouta new vegas -robisz postać, łazisz, ubierasz ciuchy ze statami, to co robisz ma wpływ na świat/postaci. No i fajnie ale mija 5 godzina gry a ja łażę i gadam o dupie maryni z ludźmi, a questy tylko narastają co mnie mega odstraszyło(wpierw chciałem zrobić kilka questów i dopiero się tym trupem na drzewie zająć, a
@21twoone: pamietam jak kiedyś siedząc na klatce kumpel przyniósł pierwszy dotykowy telefon - samsung f480, wtedy to był cud techniki, spotkanie z czymś wręcz mistycznym ( ͡°͜ʖ͡°)
Mam wyłączone powiadomienia i olewam jak ktos mi odpisuje, bo wiem ze mam racje. Czytasz to bo sprawdzasz moj profil bo napisalem ci prawde w morde? nie płacz ¯\_(ツ)_/¯
I w tej chwili to 50% komisji ponoć.
A mogę się założyć że siedzą głównie po miastach większych.