Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

888

Podpalenia w Polsce. Zawodnik MMA wśród zatrzymanych

Pokaż treści 18+

Podpalenia w Polsce. Zawodnik MMA wśród zatrzymanych

Sciapan K., białoruski zawodnik mieszanych sztuk walki, jest jednym z zatrzymanych przez ABW w związku z dokonywaniem aktów sabotażu, w szczególności podpaleń, na zlecenie rosyjskich służb.

Kolekcjoner_dusz
Kolekcjoner_dusz
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.06.2024, 20:19:47
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (147)

najlepsze

Canova
Canova
02.06.2024, 04:47:24 via Wykop
  • -6
Nie rozumiem, przecież te podpalenia miały być przypadkowe i tak na początku pisano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stranger79
stranger79
stranger79
01.06.2024, 23:49:12 via Android
  • -21
@Voltix "Prawdopodobieństwo tego, że osobę o takim życiorysie mogły zwerbować służby specjalne, jest "bardzo wysokie" - ocenia BELPOL"
Jak dla mnie jest to tylko czyjaś hipoteza¯_(ツ)_/¯
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GlupiLogin
GlupiLogin
GlupiLogin
02.06.2024, 06:24:44 via Wykop
  • 11
@stranger79: Ale za to trafna. MMA = patus => łatwo korumpowalny = > związki z służbami.
  • Odpowiedz
Lufio
Lufio
Lufio
02.06.2024, 06:35:33 via Wykop
  • -10
@GlupiLogin: co ty pierd...?
  • Odpowiedz
muczacza1
muczacza1
muczacza1
01.06.2024, 22:20:58 via Wykop
  • -26
Mendy są wszędzie, ale o Białorusinach w ogólności słyszałem sporo dobrego, ludzie porządni, żyją skromnie (przez Łukaszenkę) ale Mińsk i inne miasta zaskakująco czyste. Białoruśini są z nami blisko spokrewnieni, język Białoruski podobny do naszego. Nie mam nic przeciwko że przyjeżdzają do nas.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Afrobiker
Afrobiker
01.06.2024, 23:16:57 via Android
  • 14
@muczacza1 ten nie jest taki dobry

"BELPOL ustalił również, że mężczyzna został wcześniej skazany na trzy lata ograniczenia wolności za kradzież telefonów komórkowych o wartości ponad siedmiu milionów rubli."
  • Odpowiedz
harqu
harqu
02.06.2024, 06:04:00 via Wykop
  • 3
@muczacza1: Niestety mało który Białorusin mówi po białorusku, to jest język zagrożony wymarciem.
  • Odpowiedz
bleblebator
bleblebator
01.06.2024, 21:25:09 via Wykop
  • -26
Tacy ludzie zawsze pracują na zlecenie. Jaki sens miałoby podpalenie hali targowej przez białoruskie kgb? To było zlecenie albo od mafii azjatyckiej ściągającej haracze lub prędzej od developerów, bo to był łakomy kąsek
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rasteris
Rasteris
01.06.2024, 21:31:33 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PastaZeSzczypiorku
PastaZeSzczypiorku
PastaZeSzczypiorku
01.06.2024, 23:03:17 via Wykop
  • 6
@bleblebator: Po pierwsze jest problem z przybyszami z szeroko rozumianego kaukazu. Na wpuszczano ludzi na tyle dużo że nie ma nad tym kontroli a oni budują własne "struktury" czy to mafijne czy klanowe czy wyznaniowe ogólnie powstają pewne zależności na rożnym tle. Natomiast my jesteśmy ślepi i głusi. Policja zamiast robić wywiad kryminalny pilnowała pomników. W ABW rozwiązano delegatury bo te miały jakąś autonomie i mogły by przez przypadkiem wyjść
  • Odpowiedz
stranger79
stranger79
stranger79
01.06.2024, 22:03:25 via Android
  • -29
Tania propaganda dla plebsu.. gra na emocjach, nic więcej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Voltix
Voltix
Voltix
01.06.2024, 23:46:50 via Wykop
  • -1
@stranger79: Czyli bialorusin nie byl powiazany z ruskimi? xD
  • Odpowiedz
Jan_Nowak
Jan_Nowak
Jan_Nowak
02.06.2024, 08:50:00 via Wykop
  • -2
@Voltix: Czyli prawdopodobnie jak zwykle akcja pod publikę, z wielkim tamtamem aresztowali paru ziomków w potem ich po cichutku wypuszczą :)
Muszą przecież pokazać że nasze dzielne służby mają wszystko pod kontrolą a plotki o tym że stoją z opuszczonymi do kolan majtkami na granicy to nieprawda :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Kobiety na LinkedIn masowo wyśmiewają popularny post o dyskryminacji mężczyzn
Kobiety na LinkedIn masowo wyśmiewają popularny post o dyskryminacji mężczyzn
3211
32-latek umiera z przyczyn naturalnych w gdańskim areszcie.
32-latek umiera z przyczyn naturalnych w gdańskim areszcie.
2405
Tysiące Węgrów na ulicach Budapesztu. Protest przeciw przemocy i rządom Orbana
Tysiące Węgrów na ulicach Budapesztu. Protest przeciw przemocy i rządom Orbana
2073
iRobot - producent robotów sprzątających właśnie zbankrutował
iRobot - producent robotów sprzątających właśnie zbankrutował
1891

Pokaż 18+

Oskarżeni o gwałt dziennikarze TVN Turbo uniewinnieni
Oskarżeni o gwałt dziennikarze TVN Turbo uniewinnieni
1797
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #neuropa
  • #usa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking