Lody dla premiera!

W tym roku nawet Premier nie wyjdzie z wody na lody bo podrożały o 100% .Tak oryginalnie reklamuje się sprzedawca lodów na plaży w Gdyni!

- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- Odpowiedz

W tym roku nawet Premier nie wyjdzie z wody na lody bo podrożały o 100% .Tak oryginalnie reklamuje się sprzedawca lodów na plaży w Gdyni!
