@blade9999: Robilem kiedyś po godzinach w dostawie mebli, usługa obejmowała dostarczenie pod dom bez wniesienia - co było wyraznie zaznaczone w umowie, co drugi klient się awanturował że mamy mu wniesc wszystko do mieszkania i jeszcze poustawiac tak jak on chce XD rzecz jasna wszystko opłacone z góry, jak już krzyki i grozby nie pomagały to była zmiana narracji że może sie dogadamy jakoś i flaszke postawi albo 4 paka...
Komentarze (14)
najlepsze
widzę losowo dobrane słowa bez żadnego związku, wiem, że to @starnak