Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

1171

ITI powstało na zlecenie służb. Brzmi oszołomsko, prawda? Sam się przekonaj

Komuna upadła.......na cztery łapy.

msgforce
msgforce
z
pokazywarka.pl
dodany: 01.11.2010, 07:45:09
  • #
    polska
  • #
    iti
  • #
    wsi
  • #
    tvn
  • #
    komuna
  • #
    tvn24
  • #
    po
  • #
    tv
  • #
    telewizja
  • 181
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

A potem mamy takie historyjki.
wodkapng
z antybohater.ownlog.com
  • 23
Macierewicz wygrywa wszystkie sprawy w sądach
dafunk
z antonimacierewicz.pl
  • 15

Komentarze (181)

najlepsze

w.....s
w.....s
konto usunięte 01.11.2010, 08:11:43
  • 107
Cóż jest w tym oszołomskiego ? Czy nie jest normalnym, że ludzie z byłego PZPR-u chcieli mieć wpływ na rzeczywistość po przemianach ? Historia potoczyła się tak jak się potoczyła i tego nie zmienimy. Możemy tylko próbować zakłamywać i przeinaczać. Skąd komu wyrastają korzenie powinniśmy wiedzieć i mieć tego świadomość. Dla niektórych taka wiedza będzie TVN dyskredytować, innym będzie to obojętne, a inni zwyczajnie uznają to za rekomendację.
  • 18
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wtf2009
wtf2009
01.11.2010, 09:36:23
  • 47
@msgforce: NIE. normalnemu człowiekowi nie może służyć za rekomendacje osoba ze służb PRL bo oni ZABIJALI ludzi którzy byli w opozycji. Samo zadawanie się z nimi jest dyskredytujące.

jakoś to nie przeszkadzało przyjąć komunistycznego prokuratora Wasermana do pisu :P
HaroldH
HaroldH
01.11.2010, 09:46:00
  • 10
@kwiatuszki: Kłuje strasznie w oczy to Pan(owanie). Tu jest interent tu się tak nie mówi.
marcin231
marcin231
01.11.2010, 08:55:24
  • 61
Bronisław Komorowski ma zamiar wskrzesić WSI które zostało zlikwidowane przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego .

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1022941,title,WSI-reaktywacja,wid,12605483,wiadomosc_prasa.html

Mało tego Bronek przecież jest dzieckiem PO.

http://wn.com/Ojcowie_założyciele_Platformy_Obywatelskiej
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Riess
Riess
01.11.2010, 15:10:05
  • 11
@marcin231: I pomyśleć że jeszcze kilka lat temu gdy Macierewicz likwidował WSI wszyscy krzyczeli że decyzja polityczna, że zostawi polskę bez wywiadu wojskowego....
mroq
mroq
mroq
02.11.2010, 08:33:25
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

camelot
camelot
camelot
01.11.2010, 09:24:49
  • 59
Pierwszy akapit i już kłamstwo/manipulacja:

"Grupa ITI złożyła do warszawskiego sądu rejonowego prywatny akt oskarżenia przeciw szefowi Służby Kontrwywiadu Antoniemu Macierewiczowi, zarzucając mu m.in. pomówienie. A. Macierewicz stwierdził, że ITI stworzone zostało na Polecenie Czesława Kiszczaka oraz następnych komunistów oraz zostało przez rząd sfinansowane. Jak wiemy ITI przegrało w Sądzie"

Autor sugeruje, że Macierewicz mówi prawdę i że sąd to
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

squade
squade
01.11.2010, 09:41:07
  • 24
@camelot: Zgodnie z tym co piszesz wyrok sądu nie potwierdził ani nie zaprzeczył stawianym przez Macierewicza tezom i przyznał że toczy się osobny proces w który wyrok rozstrzygnie przedmiot pozwu. Jednak zachęcam do lektury Wikipedii:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Wejchert

Jan Wejchert (btw ś.p. - ostatnio w tvn przypominali jego osobę i stąd moje zainteresowanie kim był ten człowiek) to jeden z założycieli ITI. Krótka lektura historii jego przedsiębiorczości i okazuje się, że rozpoczął
camelot
camelot
camelot
01.11.2010, 10:10:11
  • 11
@pokrec:

"No, fakt, sąd robił, co mógł, żeby sprawę oddalić, zamilczeć, uciekając się do kruczków prawnych "wyplątać" ITI z g...na, w jakie przez własną głupotę wpadło i przynajmniej nie przyznać Macierewiczowi racji bezpośrednio. A Macierewicz swoje nadal może głosić. Widać, ma w ręku dowody. Przecież każde dziecko wie w tym kraju, co to są sądy."

Heh, czyli można skłamać, że ITI przegrało w sądzie, żeby ktoś, kto nie sprawdzi,
pilkarz
pilkarz
pilkarz
01.11.2010, 09:34:10
  • 39
Też mi nowość.

Obiektywna stacja :D

Z ciekawostek przyrodniczych:

zgadnijcie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

McCool
McCool
01.11.2010, 10:05:46
  • -4
@pilkarz: I tak się to kręci

"I tak to właśnie działa!" :)
mieszalniapasz
mieszalniapasz
01.11.2010, 09:56:14
  • 32
Przecież komuna tak naprawdę obaliła się sama, żeby wszystko było po ich myśli.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AtoMan
AtoMan
01.11.2010, 10:22:22
  • -5
@mieszalniapasz: PiS chciał pójść tą drogą, ale im nie wyszło.
karid
karid
01.11.2010, 09:33:46
  • 26
Kilkudziesiąta już edycja "Tańca z gwiazdami" też pewnie ma coś z tym wspólnego, bo przecież nikt tego nie ogląda a już tyle lat ciągle na antenie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pokrec
pokrec
pokrec
01.11.2010, 13:39:06
  • -4
@karid: Spokojnie, następny etap to "gwiazdy tańczą na rurze".
nightstalker
nightstalker
nightstalker
01.11.2010, 10:02:14
  • 20
już nawet nie istotne czy to ruskie, tajny rząd usa, czy ludzie-jaszczury, ale jak ruszysz publicznie temat o tym, że władza wychowuje wyborców-d%!$%i przy pomocy programów w stylu "gwiazdy" tańczą na lodzie to pewne jest, że z automatu i bez zastanowienia nazwą cię pisiorem, katolem, czy innym reprezentantem grupy, na którą akurat jest nagonka - propaganda działa, a najsmutniejsze jest to, że działa także na ludzi, których uważałem za samodzielnie myślących
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Enoder
Enoder
Enoder
01.11.2010, 12:04:14
  • 5
@nightstalker: Nie ma ludzi samodzielnie myślących o polityce, bo nie ma ludzi posiadających wiedzę pozwalającą wyciągać adekwatne wnioski. Wie się to, co podają media i kupuje się narrację jednej lub drugiej strony, w zależności od przekonań, jakie się wyniosło z okresu buntu w szkole średniej. I przeciwnikom się zarzuca, że nie myślą samodzielnie - choć samemu się tych wszystkich rzeczy o liberalizmie, von Misesie albo prawach uciśnionych mniejszości i walce
salamandraplamista
salamandraplamista
01.11.2010, 09:46:05
  • 18
Przyjaciele z TVN-u i "innej prywatnej telewizji" by Andrzej Wajda (z wiecu wyborczego Komorowskiego)

http://www.youtube.com/watch?v=wTYyXnH2zIg
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RyzyKacap
RyzyKacap
RyzyKacap
01.11.2010, 14:26:22
  • 6
@salamandraplamista: jak ja Wajdy nie znoszę...
mycool
mycool
01.11.2010, 10:39:26
  • 17
zaznaczenie źródła "bankier.pl" jest dużym nadużyciem. źródłem jest post na forum na bankier.pl. niech autor tego wykopu nie podpiera się autorytetem i wiarygodnością redakcji ww. portalu.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

F1FUNN
F1FUNN
F1FUNN
01.11.2010, 10:45:43
  • -8
@Ryu: piszesz bzdury, jak mało który..
R.....u
R.....u
konto usunięte 01.11.2010, 10:44:47
  • -9
@mycool: Autor ma w avatarze przekreśloną Wyborczą, a ta gazeta mu pod względem manipulowania faktami do pięt niedorasta
lestek190
lestek190
01.11.2010, 08:30:34
  • 14
oczywista oczywistość :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4090
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3826
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2571
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2527
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
2400
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia