Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

712

Mafia [PC] - retro

--- Po więcej recenzji, wywiadów i rozpakowań zapraszamy na http://arhn.eu Odwiedź również nasze nowe forum pod http://forum.arhn.eu Dołącz do nas na faceboo...

bodzi_dzwunik
bodzi_dzwunik
z
youtube.com
dodany: 03.02.2016, 14:44:10
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    retro
  • #
    arhneu
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Soundtrack - m.in. Main Theme :')
wirogez
z youtube.com
  • 22
Najlepszy Soundtrack La Verdine
gadatos
z youtube.com
  • 14

Komentarze (151)

najlepsze

C.....h
C.....h
konto usunięte 03.02.2016, 15:50:44
  • 178
Powiem krótko. To moja ulubiona gra, nigdy później nie bawiłem się i nie przeżywałem całej historii jak przy Mafii. Jaram się do dziś i od czasu jej wydania, odświeżam sobie co rok.
Ideał, piękne wspomnienia.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ethics
ethics
ethics
03.02.2016, 15:58:17
  • 87
@CountGrishnackh: Klimat tej gry i fabuła bije na głowe wszystkie GTA.
  • Odpowiedz
sobol_86
sobol_86
03.02.2016, 17:32:09
  • 41
@CountGrishnackh: dla mnie Mafia to taki czeski Wiedźmin 3.
  • Odpowiedz
kurt_hectic
kurt_hectic
03.02.2016, 17:43:29 via Android
  • 110
Właśnie wróciłem z pracy, usiadłem na tronie, odpalilem Mirko i czytam o mafii. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że pracuję w Czechach nad trzecią częścią tej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszce pół godziny temu jeździłem sobie Lincolnem po mieście.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kurt_hectic
kurt_hectic
03.02.2016, 17:51:38 via Android
  • 41
@Arahan: nie wiem, jestem prostym grafikiem.....grafika będzie lepsza ;)
  • Odpowiedz
simperium
simperium
03.02.2016, 17:53:56
  • 89
jestem prostym grafikiem.....grafika będzie lepsza ;)

@kurt_hectic: raczej prostsza, skoro jesteś prostym grafikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mac1ek
mac1ek
mac1ek
03.02.2016, 17:23:50
  • 31
Na Mafię zawsze mówiłem, że to jest interaktywny film ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

R_P_R
R_P_R
03.02.2016, 17:12:13
  • 22
Najlepsza gra single player jak dla mnie z jeszcze lepszym soundtrackiem! Wiedźmin 3 też dobry, tak to prawda, ale wtedy to właśnie MAFIA robiła wrażenie jakie robi Wiedźmin 3 dzisiaj. Gra legenda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

t.....4
t.....4
konto usunięte 03.02.2016, 17:47:18
  • 18
Mafia, pierwszy MoH, Morroind, Gothic 2, KotOR.. wszystkie moje sympatie urodziły się w latach '02-'03. Jeszcze parę lat i będę mógł je legalnie zaprosić na kolację ze śniadaniem.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nicky_santoro
nicky_santoro
03.02.2016, 18:07:02
  • -10
@t3m4: na kolację ze śniadaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Paviarotti
Paviarotti
03.02.2016, 19:38:55
  • 11
@nicky_santoro: w sensie, że zostanie na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bizn
bizn
bizn
03.02.2016, 16:23:07
  • 18
Gra która na zawsze zapada w pamięć.
Moim zdaniem ta bezwładność broni nie miała sobie równych może poza Hitmanem. Czuć każdy wystrzał z Colta 1911. Gorzej za to reagowały ciała ofiar na nasz ostrzał
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v.....o
v.....o
konto usunięte 03.02.2016, 21:05:39
  • 7
@bizn: Dokladnie, nie wiem dlaczego ale strzelanie w tej grze jest cholernie przyjemne.
  • Odpowiedz
mar111cin
mar111cin
03.02.2016, 21:28:19
  • 1
@bizn: tę grę chciałbym żeby reaktywowali w nowej dużo lepszej grafice z nieznacznymi usprawnieniami i możliwością wyłączenia policji za przekroczenie 50km/h
  • Odpowiedz
A.....n
A.....n
konto usunięte 03.02.2016, 17:59:41
  • 14
Najlepsza gra na pc w jaka gralem. Nic wczesniej, ani.pozniej mnie tak nie zassalo. Do tej pory pamietam etap na farmie w deszczu, etap na lotnisku, w porcie i koncowke. Cos pieknego. Gdyby zremasterowali to zaplacilbym kazda cene.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziubeQ
dziubeQ
03.02.2016, 17:36:13
  • 14
niedawno znów zainstalowałem i gram wolnym czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dziubeQ - niedawno znów zainstalowałem i gram wolnym czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_GpJF3I1It4xc3neCFZJLZJUJ5loXzfuI.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....y
G.....y
konto usunięte 03.02.2016, 18:27:45
  • 6
@dziubeQ: MOHAA! Pamiętam jaki opad szczęki powodowała pierwsza misja. Później lądowanie na Omaha, miasteczko snajperów i masa innych dobrych leveli. Grafika wtedy była niesamowita. I muzyka robiła robotę mocno.
  • Odpowiedz
3ddy
3ddy
03.02.2016, 19:06:58
  • 2
@Gummy: najlepszy soundtrack z gry wojennej jaki zapadł mi w pamięć to ten z Frontline'a na PS2.
Mooocno polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3ddy - @Gummy: najlepszy soundtrack z gry wojennej jaki zapadł mi w pamięć to ten z F...
  • Odpowiedz
TzK_
TzK_
03.02.2016, 17:06:48
  • 11
Ja myślę, że recoil przy strzelaniu bardzo dobrze zrobiony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jocker
jocker
jocker
03.02.2016, 18:11:11
  • 10
Gra, której klimat wylewał się hektolitrami. Coś pięknego! Dla mnie to również jedna z ostatnich gier, która mnie pochłonęła. Piękna sprawa - dość nieznane studio stworzyło taką genialną produkcję. Ktoś tu już o tym wspomniał - grając miało się uczucie jakby się brało udział w interaktywnym filmie. Klimat Mafii był i JEST niesamowity! Szacun dla twórców!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok
3796
Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL
3123
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
3027
Lekarz - człowiek bez wstydu
Lekarz - człowiek bez wstydu
2938
Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
2847
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #kultura
  • #heheszki
  • #muzyka
  • #film
  • #gry
  • #humor
  • #swiat
  • #technologia
  • #polska
  • #nauka
  • #sport
  • #wykop
  • #youtube

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking