Wpis z mikrobloga

Kiedy Mircy pytają mnie jak to robię, że udaje mi się zawsze znaleźć coś ciekawego w sh, odpowiadam im cytatem znanego literackiego mistrza:


Wtedy znaleźć można na przykład granatowy garnitur z wełnianej flaneli w kredowy prążek za 120 cebulionów,wliczając w to przeróbki.

http://secondhanddandy.pl/2014/10/wilk-z-wroclawia-vol-2.html

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #klasycznaelegancja #menswear #dandycoelho #perelkizlumpeksu #waywt #ootd
UszatyBloger - Kiedy Mircy pytają mnie jak to robię, że udaje mi się zawsze znaleźć c...

źródło: comment_LEqGWZX4JxKGowRYGGYSZS4EIsJ6yIB6.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Nie odbierz mnie jako hejtera, ale jednak przydałoby Ci się trochę urosnąć, szczególnie w barach. Będziesz wyglądał lepiej i doda Ci to pewności siebie. Bo głowę masz dorosłą a ciało nastolatka. Pamiętaj iż większość ubrań wygląda na takiej osobie dużo lepiej (:
  • Odpowiedz
@xypnise: Spoko, rzeczowe argumenty zawsze mile widziane. Na ten moment jednak brakuje mi doby na cokolwiek dodatkowego, a bez regularności wszelkie ćwiczenia nie mają sensu. Zresztą i tak nie mógłbym przykoksić do większego rozmiaru, bo proporcje mam na taki jaki mam teraz, ewentualnie w grę wchodzi lekkie dobicie masy :)
  • Odpowiedz
@jantarka: Ta, bo liczy się tylko wnętrze i nikt nie ocenia po okładce. Akurat jakbyś poświęciła chwilę na poczytanie tego o czym piszę na blogu, to byś wiedziała, że ciuchy są jednym z wielu zajęć, jakim na co dzień się oddaję ;)
  • Odpowiedz
@jantarka:

Po prostu dziwię się i trochę nie rozumiem, po co tracić tyle czasu na coś co można spalić w piecu.


Dzięki za ten mądry cytat. Wydrukuję i wstawię w ramkę.
  • Odpowiedz