Wpis z mikrobloga

Podsumowując #gownoburza między @Chippy , a @Pitrasia stwierdzam, że większej beki na tym portalu nie miałem, a @Bankierpl są mistrzami! Zniszczyli system wykorzystując sytuacje, jak @BrowarCiechan podczas afery zbożowej :D Pozdrawiam wszystkich wołanych, oby tak dalej ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #gownoburza #thebestofmirko #mirko #wykop #niepopularnaopinia #truestory #truelolcontent
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stonis: pierwsze 3,5 roku wcale. Pierwsze spotkanie czerwiec 2013. Drugie sierpień ten sam rok. Potem luty 2014, maj, dwu godzine spotkanie w czerwcu i miesiąc wakacji. Reszta spotkań to 3-7 dni razem.
  • Odpowiedz
@Pitrasia:

Czemu mnie osądzasz skoro mnie nie znasz? Słuchasz się mojego byłego, który uwielbia kłamać i manipulować.


- możesz podać przykład? W jego wypowiedziach niebardzo było widać manipulacje i kłamstwa, bardziej chęć uniknięcia prania brudów
  • Odpowiedz
@Pitrasia: a może chciał Ci odebrać satysfakcję, że doprowadziłaś go do takiego stanu, gdzie chciał sobie odebrac życie? Bo pomyślał sobie: "kurde ja się chciałem zabić a teraz się okazuje, że Kasia-Pitrasia mnie tak nieładnie potraktowała, kurczę, to powiem jej, że jednak to był taki żarcik hehe". A widzisz o tym nie pomyślałaś. A jak faktycznie Cię troszki oszukał no to mu zależało widać na Tobie, no ale tak czy
  • Odpowiedz
@konradzicho: ech. Z calowaniem w szyję było albo jak dałam się pocalowac w usta i byłam z nim, albo jak już nie byłam z nim i dałam sie zmacac. Sama nie pamiętam... Ale chippy się mnie wszystkiego czepiał jak mnie byłam z nim. A czepiał się bo zgodził się na przerwę w związku.. Mieliśmy odpocząć od bardzo męczącego związku na odległość. Potem mieliśmy do siebie wrócić zacząć od nowa. Ale
  • Odpowiedz
O jaaaa, od czego tu zacząć....

dałam się pocalowac w usta


dałaś się pocałowac? widzisz, ty cały czas próbujesz się usprawiedliwiać i to jest chyba w tym wszystkim najsłabsze. Stało się to się stało, ale nie może być tak, że ty coś #!$%@?łaś na boku i zawsze jest jakieś ale, które zrzuca wine na @Chippy. Bo Cię ograniczał, bo chory związek itp itd. No to jak chory związek, to się go kończy i możesz się wtedy przecież zabawiać z kim Ci się podoba i nie mieć sobie nic do zarzucenia, no chyba, że przesadzasz, to wtedy też nieładnie, ale ja tu nie jestem od standardów
  • Odpowiedz
  • 2
@Pitrasia: skończ już kłamać.

@konradzicho: bylo dokładnie tak jak mówisz. Bardzo wstydziłem się tego, co zrobiłem, na dodatek moja ówczesna depresja była spowodowana różnymi czynnikami, kwestia Pitrasi to tylko mała część.

I naprawdę, chciałem na zawsze zapomnieć o tych gorszych chwilach w moim życiu, a ty za wszelką cenę wygrzebujesz coś takiego.. Skończmy tą żałosną dyskusję, w której niewiele da się zupełnie udowodnić, a nawet jeśli, to i tak będziesz tkwić
  • Odpowiedz
@konradzicho: Ja podmieniłem bo tamte było normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc nie popadajmy w paranoję, ale te wygląda tak jakby byli partnerami.

Przypominam, że to czerwcowe Wykop Party w Krakowie. Czyli w trakcie trwania związku.
  • Odpowiedz