Wpis z mikrobloga

@nopodemos: czy też uważacie, że każdy niski chodzący na siłkę jest uosobieniem wyśmiewanego w USA "manleta"? http://pl.urbandictionary.com/define.php?term=manlet

Musze niestety powiedzieć że bardzo często spotykam się z takim stwierdzeniem, że chodzę na siłkę ponieważ chcę ukryć swój kompleks wzrostu i często słyszę przez to podś#!$%@? że nikt mnie nie traktuje poważnie. Osobiście olewam to lecz mnie wkuhwia, no bo co poradzę że urodziłem się kurduplem pasztetem który nie chce zwyczajnie w świecie być suchy jak żart w Familiadzie.

#tfwnogf #pytanie #silownia
nopodemos - @nopodemos: czy też uważacie, że każdy niski chodzący na siłkę jest uosob...

źródło: comment_pA2doBD5FsjKZ4vzhA88RwyX6DrSdH70.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@rafalu90:

Wady wysokiego wzrostu: problemy z kręgosłupem na starość, nie mieścisz się w samolotach i busach, za krótkie nogawki.

Zalety: jesteś "męski" w oczach kobiet, wzrost budzi respekt, możesz łatwiej ściągać coś z półek, masz przeważnie więcej siły, przewaga prawie w każdym liczącym się sporcie, itp.

@wpoz: od 187 dobra partia, średnia od 180.
  • Odpowiedz
@Kraker245: w Ameryce przeciętny wzrost jest trochę wyższy niż w Polsce no i te 178 to jest uwzględniając starsze pokolenie. W młodym średnia to według moich obserwacji jakieś 4 lub 5 cm więcej.
  • Odpowiedz
@nopodemos: Przecież ten obrazek to dla beki. Ostatnio widziałem, że minimum 6 stóp to ok, a ten debilny obrazek próbuje mi wmówić, że jednak 6'2''. Ja mam 182 i jedna na, nie wiem, 50 dziewczyn jest wyższa?
  • Odpowiedz
@nopodemos: 5'8" z tej strony. Jeszcze parę lat temu może i by mnie to ruszyło, teraz #!$%@? tak bardzo.

Osobiście olewam to lecz mnie wkuhwia


@nopodemos: To olewasz, czy Cie #!$%@?? Nie wygląda mi to na olewanie.
  • Odpowiedz
@nopodemos: nigdy raczej nie narzekałem, jakoś tak się zawsze zdarzało, że były mniej-więcej mojego wzrostu. Generalnie jak się uparłem i mi zależało, to z reguły mi się udawało:)Teraz trudno mi powiedzieć, bo od ładnych kilku lat jestem w stałym związku.
  • Odpowiedz