Wpis z mikrobloga

Ja tego #!$%@? nie rozumiem. Byłem dzisiaj na konferencji IT Academy Day organizowanej na sąsiednim wydziale. Całkiem ciekawa sprawa, bo poruszono dużo ciekawych aspektów rozwoju ścieżki w #programowaniealeniezawolamwas i ogólnie w IT. Przylecieli nawet specjalnie kolesie z Redmond od MS, żeby wyjaśnić jak wygląda praca w ich firmie itp Byli prelegenci z ABB, Sabre, był koleś od opensource, laska z pracuj.pl itp Generalnie zajebista sprawa i cały dzień spędzony w fajnej atmosferze, do tego darmowa pizza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale do czego zmierzam... a no do tego, że pojawili się na tej konferencji widzowie, których przez cały dzień obszar zainteresowania ograniczał się do fejsa i jakiś gier typu "Plemiona". No #!$%@?, serio? Przed Wami stoi przykładowo koleś, który osobiście poznał Gatesa i pracuje od wielu lat w MS i do tego przyleciał specjalnie na konferencję by godzinę, jedną #!$%@?ą godzinę pozawracać wam odwłok a wy gracie w jakieś śmieszne gierki?

Nie rozumuje tego :<

#studbaza #uj #cotosiewyprawia
  • 17
@bartdziur: Czy organizacja słaba? Nieee, lekka obsuwa czasowa była, ale to przez to, że goście z Redmond mieli opóźniony samolot (mgła).

Dziewczę? Czyżby od SCRUMa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M4lutki: wyobraź sobie inną sytuację, przylatuje koleś który koordynuje pracę 500 programistów, 10 lat PMowania, przychodzi czas na pytanie od publiczności - gruby stulejarz pyta "co sądzisz o kobietach programistach i dlaczego są beznadziejne?". Żenadłem.
@tstudent: Sesje całkiem spoko. Jedna mi się nie podobała. Koleś od Sabre troszkę przynudzał, ale to była kwestia nudnego tematu prelekcji o funkcji "Project Manager" w firmach, bo facet w sam sobie był zajebisty. Nie będzie nagrań niestety, przynajmniej nigdzie nie widziałem żadnego operatora kamery :/

@fledgeling: Fakt żenada. Przykre troche.

@pan_Dzik: Rozdawali, ale w tym roku słaboooo. Mysza i klawa była tylko do wygrania.