Wpis z mikrobloga

  • 6
W związku z #afera wokół #knapikczytapasty, powinniśmy wystosowac odpowiednie pismo do #!$%@? z #!$%@?. Tak wiec niechaj każdy Mirek który karachanem nie jest dopisze co uwaza. Pozwole sobie zacząć. #!$%@?...
  • 19
  • Odpowiedz
@Dandsi: pls przecież to są dzieci niższe ode mnie. :P

Raczej nieszkodliwe, niż poważnego nie zrobią. Podniecają się tylko atencją i złością jaką wywołały. Nie ma co się denerwować na bandę gimnazjalistów :P
  • Odpowiedz
@Dandsi: nie ma Cię w domu, nie odbierasz itd., żaden kłopot. Głupota sklepu, że wysyłają niezweryfikowane zakupy na taką kwotę. Znając robaki baliby się nawet zadzwonić w czyimś imieniu i potwierdzić zakup.

Znałam jednego czanowca. Mentalna i fizyczną piwnica całe życie, pół życia mieszkają z matką a mają się za króli bo znajdą link do Fejsbuka w opisie profilu :D
  • Odpowiedz
@Dandsi: w sumie nie ma za dużo o czym mówić, swego czasu trochę też się zainteresowałam tematem. Są dokładnie tacy jak widać. Umieją kilka sztuczek na komputerze, czują się wielką elita i bogami a na dobra sprawę robią upierdliwe zarty, które większość osób byłaby w stanie zrobić. No i zwykle nudno im w domu po lekcjach pszyrki więc się bawią po swojemu, a ludzie się boją ich, bo nie mają
  • Odpowiedz
@maQus: czytają raczej co piszemy bo się karmią naszym bólem dupki i podoba im się aferka wokół tego co robią.

Ogólnie śmieszne uprzykrzanie komuś życia. Jakbym otworzyła drzwi a tam by stał kurier z armaturą to bym płakała ze śmiechu. Teraz siedzę w pracy i na sama myśl chicham :D

I ze względu na to, że ludzie którzy bardziej ogarniają intetnet raczej nie będą się pienić o takie żarty karaczanki
  • Odpowiedz