Wpis z mikrobloga

Dobra, co do #lodznapiwo:

1)Pomysł wspólnej wyprawy odrzucam, ze względu na to, że jest zimno, zmieści się najwyżej 10 osób, a z tego co wiem, większość chce sobie po prostu posiedzieć z wykopkami i pobawić. To fajny pomysł, ale zorganizujcie to oddzielnie:)

2) Ludzie, którzy są zainteresowani - obserwujcie główny tag #lodznapiwo , bo będzie pewnie trochę do ustalenia, a nie chcę zaśmiecać głównych tagów miast.

3) Jako miejsce spotkania ustalam klubokawiarnię Granda, ponieważ jak @slepowzroczny wspomniała, możemy tam sobie pograć w gry planszowe i będzie fajnie. A dodatkowo nikt nie będzie narzekał na zimno, na syf ani na brak miejsc - miejmy nadzieję. A jak będziecie tak wybrzydzać to nigdy się nie spotkamy. Przypominam, że w Szafie bawiliśmy się dobrze.

4)Proszę o głosowanie w komentarzach osób zainteresowanych w jakim terminie się spotkamy. Przypominam też, że jak ustalimy go za ponad 2 tygodnie większość i tak się wykruszy - doświadczenia wiem:)

Dalsze informacje wyłącznie w tagu. Spamlisty użyję wyłącznie do przypominajki, także proszę obserwować żebym mogła wszystko zarezerwować.

No i zapraszam też osoby, które się nie udzielają, nie były, są zielonkami bo i tak nie mamy stałego składu poza może 5 osobami.

#lodz #zgierz #pabianice #rzgow #piatek #kutno #tomaszowmazowiecki #piotrkowtrybunalski #niestulejarskalodz #ozorkow #belchatow #cansas #konstantynow

@PonuryWonsz @nnatalia0 @Kowal04 @Jahcob @Grzybu123 @piti54 @kopek @mexi @Tylko_na_chwilke @Masterfcb @PanKtos @Xizor @Nakata @przedmaranczaa @maqs7 @offtza @Fristo @mirkobiniu @2ndLaw @skj_ @wotd @npsr @Sajsu @HalfGod
  • 65
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: jak rozowy organizuje to sie pokaza chocby dlatego, zeby popatrzec.

co do terminow to mi oba pasuja bo wlasnie sobie uswiadomilem, ze chodzi o 7 a nie 31 :P

A reszcie przypominam że w czwartek jak w końcu zostawię mikro to zapraszam na wódeczkę ^^ (pisać priv albo spam #lodznapiwo )
  • Odpowiedz