Wpis z mikrobloga

Ta Zajączkowska dalej brnie w zaparte, że pytanie o pójście na Marsz Wolności i Suwerenności miało sens do tego Olejniczaka z SLD ( ).

Koniecznie próbuje jechać na slangu "jak to typowy lewak kłamał", to ma być Pani Rzecznik czy jakaś SuperKucWoman?

Rozumiałbym gdyby to było na prywatnym profilu, ale to wstawiła na swoim oficjalnym profilu i jak to odbiorą wyborcy? Te słowo "lewak".

Beka w #!$%@?.

#knp #zajaczkowska #kroliczkijanusza
MWittmann - Ta Zajączkowska dalej brnie w zaparte, że pytanie o pójście na Marsz Woln...

źródło: comment_45Y49xsDuDtkrHzxHxfEGLcOiX8PeRjT.jpg

Pobierz
  • 23
@Reinspired: Bo #!$%@? mam takie, demokratyczne prawo? ʕʔ

@Velati: Nie jestem żadnym trollem jak coś, ale tym pytaniem w MK pojechała jak... nie będę kończył. Miała czas na przygotowanie pytania, wiedziała kto będzie w programie, a tu pytanie o marsz... No niech to szlag i to jeszcze marsz KNP.
@ediz4: Gdyby jeszcze darowała ten fragment z kłamaniem jak lewak, to olałbym to, ale na litość boską, ona jest rzecznikiem KNP.

Pytanie to już chyba każdy prawilny kuc słyszał i zwątpił. W grupie widzę jakiś Grzegorz zaczyna bronić swej koleżanki wyzywając dyskutantów od cwaniaczków xD. Może liczy, że zarucha.
@first: Albo jakiś napalony kuc dla, którego liczą się cyce i ładna morda albo rzeczywiście szyderka z jej wnętrza (że niby pustak)

@ediz4: Niestety, tak to wygląda, że zachowuje się jak licealistka. Na samym Marszu miała ubrane legginsy, które były półprzezroczyste i napalone kuce widziały stringi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ja uważam, że p. Banasik powinna być prędzej rzecznikiem KNP bo przynajmniej potrafi się rozsądnie ubrać
@MWittmann: Wg mnie największy potencjał z tych dziewczyn wokół KaNaPowych miała Szecówka, i bynajmniej nie chodzi mi o urodę tylko o działalność i jej merytorykę. Wiekszosc tych babeczek popierdzieli, że chce prawdziwego mężczyzny, który ją ochroni przed potworem z szafy i tego typu brednie...
@first: Tak, pamiętam doskonale Panią Szecówkę. Robiła sporo dobrego dla KNP i walczyła z podpisami w Rybniku w 2011 roku.

Z tego co pamiętam, to też chyba zbierała podpisy o usunięcie straży miejskiej w Rybniku.

Obecnie jest w mPolska i nie wiem czemu olała KNP. Wiesz może coś więcej o powodach? Bo szczerze trochę szkoda, że jej nie ma w KNP. Mądra z niej kobieta bo trochę się dyskutowało w grupie
@MWittmann: ewa zajączkowska nie jest nikim specjalnie ważnym - rzeczniczką knp w Radiomiu, nie na cały kraj.... po co ten ból dupy o każdą wypowiedz, która sie nie podoba? ludzie nie są idealni i nie beda mowic ani zachowywać się zgodnie z waszymi życzeniami.