Wpis z mikrobloga

#przegryw #szerszen #truestory #gorzkiezale #cebuladeals

Ludzie jak ja mam dzisiaj #!$%@? to po prostu tragedia.

Byłem na dzisiaj wieczorem umówiony z różowym paskiem (mocne 8/10). Staram sie tak u niej już od jakiegoś czasu i w końcu znalazła dla mnie termin żeby do kina skoczyć itp. Specjalnie z tej okazji nie #!$%@?łem sie dzień wcześniej na połowinkach( ͡° ͜ʖ ͡°), żeby byc w stanie prowadzić.

No to skończyłem melo, wyspałem sie jak nigdy od dłuższego czasu, dzień zapowiadał sie świetnie.

około 10 starszy, z racji ze był dosyć wczorajszy, poprosił mnie żebym go zawiózł do miasta bo jakieś wkręty i gwoździe musi kupić (jest stolarzem). No to wsiadam do swojego szerszenia ( opel astra I ) i wyjeżdżam z garażu... Jak nagle coś nie #!$%@?, wysiadam zobaczyc co sie właśnie #!$%@?ło, autko gaśnie a pod nim powstaje coraz to większa plama benzyny (#!$%@? lpg). Po bliższych oględzinach okazało się że pękł mi przewód paliwowy a i pompa tez nie działa... Myśle sobie nie może byc tak źle, ale sie myliłem i to srogo... Mieszkam na totalnym #!$%@?, do najbiższego cywilizowanego miasta mam 10 km. W końcu ubłagałem starszą żeby pożyczyła mi swoje Tico( ͡° ʖ̯ ͡°).

Gniote sie tym z ojcem on po swoje rzeczy ja do mechanika i na szrot po "nową" pompe. Jedyna miła rzecz w tym dniu to to, że stargowałem cene z 160 na 110 #cebulamotzno. Łącznie jestem 150 zł do tyłu i całe popołudnie i wieczór siedze w garażu i #!$%@? sie z tym autem. Różowy pasek jakos przyjął to i mam nadzieje że mnie zrozumiał. Od ojca tez nie wezme autka bo od miesiąca stoi rozklekotane, bo "nie ma czasu i potrzeby go naprawiac", a Tico nie pożyczke nawet jakby mi dali bo sie wstydze...
  • 11