Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni jakim cudem Opel Ampera/Chevrolet Volt z zasięgiem około 80 km zostały samochodem roku 2012, a Tesla S z zasięgiem 430 km, przyspieszeniem 5,9 do setki (w najsłabszym wydaniu) i ogólną zajebistością nie została samochodem roku 2013 a został nim... VW Golf?

#tesla #samochody #motoryzacja #pytanie #samochodyelektryczne #obrazekdlazwiekszeniaatencji #toniestetynadalopel
pogop - Ktoś mi wyjaśni jakim cudem Opel Ampera/Chevrolet Volt z zasięgiem około 80 k...

źródło: comment_0Wm5DJUaJ7WxVz2VF6fU9QSWP80ggUDG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@pogop: wzajemne koło adoracji, jak tutaj tylko na większą skalę. O kant #!$%@? można robić te ich rankingi, tytuły samochodu "roku" kwartału czy innego tygodnia, nadawane gdy ten ledwo się zaczął (to mnie najbardziej irytuje).
  • Odpowiedz
@pogop: A czemu BMW i3, dość przełomowe autko miejskie, nie dostało COTY2014, a dostał je Peugeot 308, czyli kolejny Golfopodobny nic nie wnoszący samochód?
  • Odpowiedz
@pioterhiszpann: to niestety nadal opel ( ͡° ͜ʖ ͡°) badałem temat tego auta - po mieście może jeździć cały czas na bateriach - ładujesz z gniazdka, starcza tego na około 40-50 km, gdy skończy się prąd uruchamia się silnik benzynowy 1.4 i doładowuje baterie, to sprawia, że w dłuższej trasie spalanie wynosi około 7 litrów XD W Stanach był jednak koleś, który pierwszy raz zatankował ten samochód
  • Odpowiedz