Wpis z mikrobloga

Dobra miraski potrzebne info. Wiadomo, że cbry mają taki sam rozmiar łożysk w główce ramy (gruba większość 26x37x15 górne i 30x55x17 dolne). Jak ma się sprawa ze sztycą półki? Ostro myślę nad upsami do f1. Po rozeznaniu wyszło, że od 600rr pc40 pasi (parę pierdół do przerobienia ale sztyca siada p&p). Niestety są to koszta na które mnie nie stać. Pomyślałem nad 929 i 954. Obczaicie filmik i powiedzcie czy to właśnie nie są od 929. Czy znacie kolesia czy macie jakieś dobre info o tym konkretnym motocyklu (dziennik budowy byłby super). Wołam @Motogen_pl bo chłopaki znają środowisko i może kojarzą zawodnika lub moto, a może macie jakieś info właśnie na temat przeszczepów do f1.

Muszę wiedzieć tylko czy półki ze sztycą podejdą pod ramę mojego pc23. Bo mam zamiar zrobić pełen przeszczep z kołem hamulcami, cliponami wiadomo ocb.

Co do mojego #fr6. Wybaczcie, że nie wrzuciłem obiecanego wpisu, ale po pracy biegałem do garażu kleić moto i przez miesiąc spałem po 4 godziny. Przeszczep tyłu zrobiony, kontrolne 120km zrobione, wszystko bangla. Postaram się na niedzielę wrzucić fotki i coś naskrobać.

#motocykle #fr6
  • 2