Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: Jak już napisałem - nie wina PO, że polska scena polityczna jest tak kiepska. Perły wśród kupy.

Mam wymieniać jak widzę każdą inną partię polityczną z KaNaPą na czele - partią pełną ignorantów bez doświadczenia i wiedzy, gdzie jej lider chrzani farmazony? Może kato-lewicowy PiS? Albo partia rolników - PSL?

Tak działa wolny rynek - handluj.

@spluczka: Jak wyżej, c'nie.
@Aleksander_Newski: no wybacz, ale w moim mniemaniu jednak tak.

Zresztą co byś wybrał wśród najgorszych?

Bo chyba najlepszą? Ewentualnie jestem w stanie zaakceptować odpowiedź - brak wyboru - ponieważ to odzwierciedla moje podejście do sprawy.

Ale gdybym musiał - zgadnij co wybiorę? I yo jest chłodna kalkulacja, cynizm i doświadczenie. Tak samo podchodzę do samorządowych.
Mam wymieniać jak widzę każdą inną partię polityczną z KaNaPą na czele - partią pełną ignorantów bez doświadczenia i wiedzy, gdzie jej lider chrzani farmazony?


@Baron_Al_von_PuciPusia: cóż, przy liczbie i długości materiałów produkowanych przez członków KaNaPy (w tym samego Korwina) i ich nadreprezentacji na m.i.n wykopie w porównaniu do ilości materiałów produkowanych przez innych polityków i ugrupowań - nietrudno znaleźć coś, co można zaliczyć do "chrzanienia farmazonów". Jeżeli by wprowadzić miarę
@spluczka: Tusk kłamał - Korwin, patrząc na to z moje perspektywy, chrzani głupoty. Nie, wybacz - #!$%@? farmazony i tego się dowiedziałem analizując jego program wyborczy na prezydenta Wawy w 2010 chyba.

Ale kto ładniej się prezentuje? Starszy pan (staruch to brzydkie określenie) czy krul Europy?

Ja tam znam swój wybór.
Tusk kłamał. Tusk kłamał - Korwin, patrząc na to z moje perspektywy, chrzani głupoty.


@Baron_Al_von_PuciPusia: pierwsze z brzegu: "– Ktoś powiedział, że te wybory nie są o tym, czy nasze szkoły są dobrze przygotowane na 1 września dla sześciolatków. Te wybory być może są o tym, czy dzieci 1 września w ogóle pójdą do szkoły – mówił w sobotę premier."

http://natemat.pl/96089,opozycja-kpi-z-tuska-ktory-straszyl-polakow-wojna-czy-premier-sie-zagalopowal-o-jedno-slowo-za-duzo

Mam szukać dalej? Ta partia już od ponad dekady (odkąd