Wpis z mikrobloga

Dzis jest piatek, co prawda nie 13nastego, jednak wlasnie tak sie czuje.

Na poczatku - obudzilem sie o 6:30 - ide siku, wracam do pokoju i uswiadomilem sobie, ze troche zimno jest - patrze a tu okno otwarte na maxa (mialem rozszczelnione - po to, aby byla dobra cyrkulacja powietrza).

O godzinie 9 moja mamele wyprowadzila leczo na spacer - spytacie jak - popatrzcie na zdjecie. Gotowala sloiki i zapomniala dodac wody do gotowania.

Godzina 10 - dzwoni wspolnik, mowi, ze nie moze wplacic kasy na nasze konto spolki, z powodu jakiegos wewnetrznego bledu bankowego: "Serwer nie odpowiada". Kazalem mu sie spytac pani w okienku, czy serwer odpowie za nasza kare umowna w wysokosci 10 tys zl, jesli dzis te pieniadze nie wyjda od nas.

Jesli cos jeszcze pechowego sie zdarzy - nie wiem, wpadnie do mnie oddzial grom, samolot spadnie na moja posesje - bede relacjonowac na zywo.

Z wielkopolski Mamglupinick

#heheszki #pech #piatektrzynastego ##!$%@? #pechowydzien
MamGlupiNick - Dzis jest piatek, co prawda nie 13nastego, jednak wlasnie tak sie czuj...

źródło: comment_oCu48C1IDn7b62K7e2QlZHdiHpjcvMZt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Wybroczyna: tu kazalem mu zadac takie pytanie - tylko w roli formalnosci - zadnej kary nie ma - chociaz moglaby byc - ot. zalezy co jest w umowie miedzy firmami. A pytanie tylko dlatego, ze ten bank zaczyna juz nas wkurzac - 1. pani z dowodu pisala nasze dane - w kazdym miejscu zamiast mojego imienia - jest imie Dariusz - skad jej sie to wzielo #!$%@? wie - gdybym nie
  • Odpowiedz
@lisu1989: konto zostalo zalozone na szybko, dla spolki, wydawaly nam sie korzystne warunki - jednak - po tym, co przez ten miesiac przezylismy - myslimy, aby to zrobic - jak tylko skoncza sie wydatki zwiazane ze spolka - tzn. w przyszlym miesiacu - do wplat i wszystkiego innego - bedzie juz inne konto
  • Odpowiedz