Wpis z mikrobloga

#dziendobry jest 6:02 (UK) / 7:02 (Polska)

Dziś bez śmieszków i z apelem o powagę dla mirków, choćby dziś.

Drogie @FaktyTVN proszę przyjąć ode mnie wyrazy współczucia. Wiem że często zżymamy się z was z tego powodu że Wasze poglądy polityczne są zgoła odmienne od naszych ale jesteśmy jednak ludźmi i mam nadzieję że ktoś oprócz mnie uszanuje tragedię jaka dotknęła jednego z waszych dziennikarzy.
  • 13
  • Odpowiedz
@xSQr: Nie jestem stary ale jeszcze pamiętam Pawłowskiego. Na jego śmierć jeszcze można było się przygotować. Miał bowiem raka ale do końca pracował. Kto chce niech poszuka ostatnich wydań Faktów z jego udziałem. Ale to że umarł i tak wywołało spory szok.

@Czarny_Klakier: Koniec akcji po wybuchu w Katowicach. Zginęła rodzina reportera z TVN.
  • Odpowiedz
@pivo14: zgineli ludzie i to sie liczy, nie to czy byli z tvn albo innej redakcji. Tylko przypominam jak tvn obrzucal gownem Kaczynskiego po Smolensku.
  • Odpowiedz
@Spider1919: Nie wiem bo nie jestem kibicem legii ale wiem że takie sytuacje miały miejsce, może były mniej spektakularne może bardziej a może nawet to jest nagranie na live :D. Nie interesuję mnie to. Wiem ze kibice Legii po śmierci J.W. krzyczeli "JESZCZE JEDEN" i według mojego czarnego humoru to chyba najlepszy żart XXi wieku ;) jak legii nienawidzę tak ta akcja na plus :d
  • Odpowiedz