Wpis z mikrobloga

Mirki, coraz częściej wysyłacie wpisy i znaleziska o cofniętych licznikach przez #mirekhandlarz .

Kiedyś myślałem, że to jakieś rzadkie przypadki i nie jest to takie proste do wykonania.

Niestety, cała moja wiara poszła #!$%@? jak pojechałem z kumplem pod niemiecką granicę do Słubic po samochód.

Widziałem conajmniej dwie takie reklamy w tej miejscowości. Jak ma być u nas normalnie, skoro jawnie pozwalamy na takie przekręty?

#oszukujo #mojkrajtakipiekny #samochody
Pobierz
źródło: comment_Q50QfEKK8YeMtEsyCvBGmB1lhadbDZJL.jpg
  • 5
Jak ma być u nas normalnie, skoro jawnie pozwalamy na takie przekręty?


@wnuCzu: przecież to nie reklama cofania liczników tylko ich korekty. To oferta dla tych, którzy z różnych powodów musieli zmienić zegary czy inny podzespół w aucie odpowiedzialny za trzymanie wartości przebiegu na używany element i chcą by pokazywał rzeczywiste dane a nie te nabite przez dawcę części ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@murarz13: Ci którzy sprzedają auta z lewym przebiegiem, a nawet ci cofający powinni ponieść tego jakieś konsekwencje. To jest jawne oszustwo, i nawet po części złodziejstwo, mniejszy przebieg = większa cena. Ja np. mało znam się na autach, wiem mniej więcej na co patrzeć przy kupnie auta ale specem nie jestem, oszukać mnie w związku z tym to tak banalne jak wkręcić dziecku że prezenty przyniósł mikołaj. Nie poznałbym czy jest