Wpis z mikrobloga

#dontstarve

I następna przydatna rzecz, czyli własna hodowla pajaków.

Jak uda sie w końcu rozwalic kokon trzeciego stopnia robimy mur i sadzimy tam pajaki. Na wyjściu stawiamy domki Wielkich Królików [budulce z jaskiń] oraz domki świń.

Kroliki walczą z pajakami w nocy, a Prosiaki w dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) dajac nam stałą dostawę pajęczyn oraz gruczołów pająka.

Dodatkowo Królowa Pająków nie potrafi stamtąd wyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°) próbując przecisnąc sie między domkami, więc mozna ja sobie na luzie ubijać bez strachu, że nam wlezie gdzies, gdzie nie trzeba.
hellyea - #dontstarve



I następna przydatna rzecz, czyli własna hodowla pajaków.


...

źródło: comment_yJiNhB801yZCve13q5MHfZv2eWbCteTG.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 0
@tyktak: hmmm..... Chyba Status Plus, jakoş tak. Dosawalam nakis czas temu w komentarzu do wpisu z tago dont starve- jak noe znajdziesz to sprawdze po pracy.
  • Odpowiedz
  • 0
@tyktak: hmmm, a to nie o to Ci chodzi? Bo tak zrozunialam. Aaaaa, juz wiem- chodzi Ci moze o pokazywanie na biezaco ile czemus ubywa zdrowia/przybywa? (Liczby nad postaciami)?
  • Odpowiedz
@hellyea: Wiesz może czym może być spowodowany ciągły spadek poczytalności? Postać mam najedzoną, jest lato, ale noszę cały czas kostkę lodu na głowie i temperaturę mam ok (22C). Nie noszę, żadnych złych kwiatów itp. ;/
  • Odpowiedz
  • 0
@tyktak: kostka lodu sprawia, ze przemakasz dosc szybko i to bardzo obniza poczytalnosc- moze o to chodzi? Masz niebieskie obwodki wokol przedmiotow w ekwipunku?

Generalnie kostka dosc dobrze chlodzi, ale jej noszenie bywa upierdliwe ze wzgledu na to. Polecam zrobic kwiatowa koszule (5 kwiatow kaktusa, ktory latem kwitnie, chyba 2 papirusy oraz pajeczyny) i nosic na zmiane z kostka lodu. Sa tez inne sposoby na chlodzenie- drzemki w ciagu dnia w
  • Odpowiedz
@hellyea: Sprawdzę, ale z tego co pamiętam to miałem te obwódki więc możliwe, że to tego wina. "Gęsiołoś" - nigdy tego nie spotkałem, losowo występują czy w jakimś konkretnym klimacie?
  • Odpowiedz