Wpis z mikrobloga

@JaroslaPolskeZbaw: on jest bardziej regulaminowy niż regulamin wykopu. Walka ze złem pod szyldem neuropa trwa a Ginden nie spocznie póki nie zgłosi ostatniego nieregulamiowego wpisu, obrazka, strzępka obrazka lub strzępka wpisu. Wszystkie niecne zamiary szczerzących kły prawaków będą napiętnowane. Każda nieczysta myśl zostanie wypleniona aby niezatruwała przesłania zgłosek regulaminu!
@Farrahan:

"inne poglądy" = wychwalanie holokaustu i wyrażenie nadziei na kolejny.


A wg mnie wykop przyzwyczajony do gindenowego kapowania postanowił trochę go utemperować, a słowa "kto choć trochę odbiega od Twoich poglądów?" raczej świadczy o zgłaszaniu wszystkiego co nie jest na lewo.

A koleś od holocaustu pewnie dostał ostrzeżenie

@wykop

wołam, jak wam się chce to wyjaśnijcie
A ty wiesz co napisał? zresztą za takie teksty jest zazwyczaj ostrzeżenie


@JaroslaPolskeZbaw: A jak moja wiedza ma się do tego, że nie wiesz o czym piszesz? Tak, wiem co pisał @wakama o piecach, chazarskim bydle itd. bo sam regularnie gościa zgłaszam.

Pomijając nawet, że facet pochwala nienawiść i przemoc wobec jakiejś nacji, to co zrobić z takim fantem, kiedy ktoś notorycznie łamie regulamin i dostaje xx ostrzeżeń? Bo komcie o
Widzę, że wykop to zarzuca. Tylko, że dla wykopu "inne poglądy" = wychwalanie holokaustu i wyrażenie nadziei na kolejny.


@Farrahan: To już jest pomówienie. Nigdy nie tolerowaliśmy wychwalania holokaustu a tym bardziej wyrażania nadziei na kolejny. Jeżeli ktoś otwarcie o tym pisze, to zawsze staramy się usuwać zgłoszone nam tego typu treści. Jeżeli jednak zauważyliście, że coś nie zostało usunięte lub moderator podjął w sprawie błędną decyzję, to zbierzcie linki i